אסאנות יוגה עוצמה לקבלת עור זוהר

Home » Review » Beauty » אסאנות יוגה עוצמה לקבלת עור זוהר

6 אסאנות יוגה עוצמה לקבלת עור זוהר

עור יפה, גמיש, זוהר הוא מה לשלמות עשוי. תהה איך היפיפה על עור צלולואיד פלאש נהדר כל הזמן? יופי אחד כזה עם זוהר מתמיד על הפנייה הוא השטים שילפה המדהימים. סודה עור מושלם? יוֹגָה! היא בהחלט אוהבת יוגה ואומרת, “זוהי מערכת ניהול עבור חיים, וזה הגישה ההוליסטית ביותר לחיים שאני אי פעם נתקלתי. זה מחזק, גוונים, ותרופות. זה עובד על הגוף, הנפש, הנשמה. יוגה הייתה השפעה מרהיבה על החיים.”

שילפה מאמין כי היוגה מעודדת זרימת דם תקינה, אשר, בתורו, משפר את העור כפי שהוא מזין את התאים את החומרים המזינים הדרושים גלי את הרעלים. כלפי מטה מול mudras, היא אומרת, מפחית קהות ומנקה אקנה, הקניית כי זוהר הנעורים מהממת. ובכן, Chronicles יוגה שלה הם מעוררות השראה, ולפני ההשראה נמוגה, אני מציע לך להעיף מבט התרגילים הבאים שיעזרו לכם להשיג שילפה שטים-כמו זוהר על הפנים שלך.

אבישק Maheshwari, מורה ליוגה אומר, “פראניאמה, תרגילי נשימה, עמידת ראש, ודגים לדגמן הם בעיקר את הטוב ביותר עבור זוהר עור”. להתאמן אסאנה אלה כדי להפוך את העור נקי מרעלים זיהום שלך!

1. Sarvangasana

זה ידוע גם בשם לעמוד הכתף ונחשב אסאנה יוגה היעילה ביותר לעור זוהר. זה עוזר בשיפור מרקם העור ואיכות ידי קידום זרימת הדם לכיוון הפנים שלך. תרגול זה אסאנה 3 עד 5 פעמים ביום יהיה להיפטר העור שלך של פצעון, אקנה, קמטים וקהות.

2. Halasana

זה ידוע גם בשם פלאו לדגמן, והיא אחת האסאנות המיטבי להשגת בריא וזוהר לעור באופן טבעי. אסאנה זו מסייעת לשיפור תהליך העיכול שלך, כי היא חיונית לעור זוהר ובריא.

3. Utthanasana

תנוחה קדימה-כיפוף זה מעודדת את זרימת דם אל הפנים והופכת אותו לאחד התנוחות הפונקציונליות ביותר לעור זוהר. יוגה זו להוות לא רק מגדיל אספקת חמצן לתאי העור אלא גם מספקת חומרים מזינים מועילות להילחם את הנזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים ומעודד התחדשות העור.

4 . טוויסט של Bharadvaja

בריאות עיכול היא חובה להשגת טוויסט יושב skin.The בריא ומוזן מסייעת בהסרת רעלים וחומרים מזיקים אחרים מן האיברים. ניקוי הגוף מפסולת הוא תמיד טוב לעור.

5. Matsyasana

זה נקרא גם הדגים מהווים שמקדם עור בריא על ידי שיפור תפקודי בלוטת התריס, יותרת המוח, ואת בלוטות יותרת המוח ואת normalises ההורמונים. אסאנה זו מעניקה מתיחה טובה בשרירי הפנים והגרון מה שהופך אותו לאחד התרגילים המועילים להיפטר סנטר כפול.

6. טריקונאסנה
כידוע המכונים תנוחה המשולשת, הוא אכן אסאנה יוגה הטובה ביותר עבור עור זוהר אשר פותח את הריאות, חזה ולב. היא מספקת יותר חמצן לעור ולכן העור מרגיש רענן ומלא חיים.

7. Bhujangasana

למרות שזה הקובר מרגיע להוות המסייעת להפחית מתח, מתח ועייפות, הוא גם מסייע להתחדשות עור על ידי אספקת חמצן נוסף אל תאי העור אשר בתורו מסייע לגוף לשטוף את הרעלים שהצטברו מהמערכת.

8. Ustrasana

אסאנה זו נקראת גם את הגמל לדגמן, וזה כרוך לכופף בחזרה אינטנסיבי המסייע לפתוח את בית החזה ולהגדיל את קיבולת הריאות עבור שאיפת חמצן יותר. התנוחה הזאת מפחיתה מתח מאזן את ההורמונים בגוף שאחראים התפרצויות אקנה פצעון.

9. Pavanamuktasana
הרוח להקלת תנוחה הוא רחוק אסאנות המומלצת לשיפור עיכול והוא גם מסייע בהקלה. זה גם מרפא עצירות אשר בתורה מפחיתה אקנה ופצעונים על הפנים.

10. Tadasna

זה ידוע גם בשם תנוחת ההר, ומעמדו פשוט זו להוות עוזר להתרכז בנשימה עמוקה קצבית כי הוא מרכיב חיוני של עור בריא. קבלת יותר חמצן באמצעות נשימה מבוקרת מסייעת לגוף לשחרר רעלים מזיקים ולשמור על עור בריא וזוהר.