אסאנות פשוט שיעזור לך להיפטר של כאב ראש

Home » Review » Health » אסאנות פשוט שיעזור לך להיפטר של כאב ראש

רבים מאיתנו אינם להוטים לכיוון ארון התרופות עם תחילת כאב ראש. במקרים כאלה, עדיף ראש מזרן יוגה שלך במקום.

כאשר כאב ראש מתקרב, האנרגיה שלך מנקזת החוצה, עד כדי כך לא תצליח להתרכז במשימה שלפניו. כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להיפטר ממנו. כאבי ראש מסוימים להביא יחד בלחץ ומתח על העיניים, הצוואר, הכתפיים והגב. הכל יכול להיות די מעייף. ייתכן כנראה לבלוע כדור, וזה לא בריא, או לגלגל למיטה עבור מנוחה בטרם עת, אשר יהיה רק ​​לשבש את השגרה.

מה גורם כאבי ראש?

ישנן סיבות רבות שאולי יש לך כאב ראש. הסיבה העיקרית, לעומת זאת, הוא לחץ ומתח. כאשר אתה עובד יותר מדי, אתם נוטים לקבל כאב ראש.

אימון אינטנסיבי, חוסר איזון הורמונאלי, הנמכה של אסטרוגן, סלידת ממאכלים מסוימים (שוקולד, קפה, גבינה, וכו ‘), מיגרנות, ארוכה וקוצרת ראות – כל אלה הם גורמים שכיחים של אותו כאב הראש.

איך עזר האם יוגה כדי לרפא כאב ראש?

כאשר כאב ראש הוא על, כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להקל על הלחץ הזה. אם סיימתם עם צצות יותר מדי כדורים, תרגול היוגה הוא אופציה נהדרת. כמה פיתולים מרגיעים, יחד עם תרגילי נשימה, יעבדו היטב כדי לעזור להקל על הכאב.

יוגה יש יכולת מולדת זו כדי להפיג את המתח באופן מיידי. זה גם מרגיע את הנפש ומשפר את זרימת הדם. זה באמת תרופה טבעית רבת עוצמה עבור כאבי ראש.

כאשר כאבי ראש נגרמות בגלל המתח הכתפיים, הצוואר, והגב, יוגה בעדינות משתרע חלקים אלה פותחת את אבני, המאפשר תנועה חופשית של דם וחמצן אל הראש.

יוגה גם נותנת לגוף שלך הזדמנות להאט ולהירגע, ולכן היא חמקה חרדה ומתח שיכולים להיות גורמים עיקריים של כאב ראש. ברגע הגוף שלך נרגע, כאב הראש שלכם ייעלם בעדינות.

יוגה מוודא שיש מספיק זרימת דם וחמצן אל המוח שלך. הממשיכה מבטיחה לך רק יורד כל הזמן, כך שדם איגום לרגליך. עם יוגה, אתה מאפשר את הזרימה ללכת בכיוון הפוך, לכיוון המוח, וזה מועיל מאוד עבור הגוף שלך פעם בכמה זמן.

8 אפקטיביים אסאנות בשנת יוגה להקלת כאבי ראש

1. Padangusthasana

Padangusthasana הוא אחד אסאנה יוגה הראשונה והבסיסית ביותר תלמד. הוא, בפשטות, עיקול קדימה בעמידה, אשר מחייב אותך לתפוס הבוהן שלך בידיים שלך. כשאתה להתכופף קדימה, דם פורץ אל ראשך, קידום במחזור כמו גם מספיק חמצן. כאב הראש שלך ירד באופן כמעט מיידי.

2. ארדהה Pincha Mayurasana

ארדהה Pincha Mayurasana, או דולפין Pose, הוא די דומה אדהו מוקה Svanasana (אתה גם יכול לתרגל אסאנות זה כדי להיפטר מכאב הראש שלך). אבל במקום לנוח משקל הגוף שלך על כפות הידיים, זה ומעמיד אותו על המרפקים. אסאנה זו מעניקה הגב וצוואר קטע טוב וגם מאפשרת זרימת דם במוח. מתיחת ההתרה ומרגיעה עם משאבת חמצן נוסף היא בדיוק מה שנדרש כדי להקל על כאב ראש.

3. Prasarita Padottanasana

אסאנה זו גם לכופף קדימה בעמידה. בדומה Padangusthasana, או Uttanasana (גם שימושי כדי להקל על כאבי ראש), התנוחה הזו כרוכה לקפל מלא על הבטן, המאפשר חזרה, הצוואר, כתפיים, ואת הראש כדי ליהנות מן שדם הניגר בשל העיקול אנטי-כבידה . זה מקל על כאב ראש כמעט מיידי.

4. Supta בויראסנה

כאשר כאב ראש הוא קשור ללחץ, אתה צריך לוודא שאתה להשתחרר ולמתוח הגב ועל הכתפיים על מנת לשחרר את הלחץ לכודים. אסאנה זו קובעה כי סיפוק מתח להקלת מתיחה, בעוד כמעט להקלת כאב הראש שלך באופן מיידי. הגיבור שוכב תנוחה בוודאי הוא הגיבור של היום, כאשר יש לך כאב ראש.

5. Viparita Karani

אסאנות זה נראה מסובך, אבל זה, למעשה, להוות מבריא. זה מקנה תחושה של רוגע לאורך לגוף ולנפש. כל מה שאתה צריך הוא קיר וקטע. לסירוגין הולך כאב הראש!

6. Paschimottanasana

Paschimottanasana הוא לכופף מדהים קדימה בישיבה. זהו אחד של אסאנה יוגה הטובה ביותר להקלת כאב ראש וגם תנוחה נוחה כי יש שורה של הטבות. אסאנה זו מרגיעה את המוח ואת המקל על לחץ. שני אלה הם גורמים מרכזיים כשמדובר כאבי ראש. אתה חייב לנסות את זה בפעם הבאה אתה סובל כאב ראש נורא.

7. אננדה Balasana

אם כי כאבי גב המקרינים במעלה עמוד השדרה שלכם הוא הגורם העיקרי של כאב הראש שלך, אתה חייב הצעד אחורה ולהירגע. את התינוק המאושר Pose או אנאנד Balasana הוא אסאנה המושלמת כדי לעזור לך לעשות זאת.

8. Shavasana

לבסוף, מגיע Shavasana. זהו להרפיית האולטימטיבית שנותנת לך דחיפה של אנרגיה בתוך דקות. בין אם מדובר מתח, כאבים, או כל בעיה אחרת, Shavasana הוא פתרון נהדר עבור כל זה. אז בפעם הבאה יש לך כאב ראש ולהרגיש לגמרי אזל, לקחת אסאנה זו.

האם אי פעם שקל יוגה להקלת כאב ראש? יוגה היא תרגול מדהים, במיוחד אם יש לך כאב ראש. זה מרפא את הבעיה משורשיה ומוודא זה לא להרע. כמו כן, אם אתה מתרגל יוגה באופן קבוע, אתה עלול לא לקבל כאב ראש בכלל! מניעה היא תמיד עדיפה על תרופה.