אסאנות 7 יעילה לטיפול דליות

Home » Review » Health » אסאנות 7 יעילה לטיפול דליות

אולי הגיע זמן כאשר אתה מבחין נפוחים, עכבישים, ורידים מכוערים על הגפיים התחתונים שלך. הם עשויים להפסיק להיעלם, וכי עלולים לגרום לדאגה בגלל שאתה עלול להיות סובל דליות. דליות יכולה לגרום לסיבוכים בריאותיים לטווח ארוך בשל אספקת הדם הסדירה ללב. אבל אל חשש! יוגה יכולה לעזור להקל מצב זה.

מהן דליות?

אם אתם יושבים שעות ארוכות או ללכת לעיתים קרובות על עקבים גבוהים, או אם אתם סובלים מהשמנת יתר או לחוות תנודות הורמונליות, אז אתה נוטה דליות. הוורידים המושפעים הם גדולים, נפוחות, וגם נראה בבירור מתחת לעור הדהוי שלך. הם בדרך כלל נראים כמו חבורה כחלחלה עלולים להיות כואב מדי. הדליות נפוצות בקרב נשים הן תופעה שכיחה במהלך הריון.

בדרך כלל, את דפנות כלי הדם שלנו מהוות של שרירים חלקים וברקמות חיבור. כלי הדם להזרים דם וחומרים מזינים לכל חלק של הגוף שלנו, כולל הגפיים. ברגלינו, ורידים חזקים לעבוד כנגד כוח המשיך לדחוף את הדם בחזרה אל הלב שלנו. תופעה זו ידועה בשם משאבת ורידי. כאשר הוורידים אינם מוכשרים, הם אינם מסוגלים לשלוח אחורי הדם. ברכות דם עודפות בכיסים בתוך הוורידים ואת הגורמים לנפיחות, שמובילות דליות. כאשר קרישי הדם, זה מהווה סיכון גדול. קריש הדם יכול לנסוע מהכולים ללב או למוח, וגורם לשבץ מיידי.

יוגה דליות – כיצד זה עוזר

Can דליות יוגה תרופה? בתור התחלה, יוגה יכולה להקל על הכאב הנגרם על ידי הלחץ. כשאתה סובל דליות, התנוחות המומלצות הן בדרך כלל תנוחות העלאת רגל. זה עוזר לימפה שנצבר ודם לנקז לתוך הלב. כמו כן, הלחץ הוקל. הרפיה כי יוגה מקנה מונעת החמרה של המצב. בסך הכל, המצב שלך השתפר, ותנועת הגפיים מוגברת.

יוגה 7 Poses המסייעים דליות

1. Tadasana

איך לעשות את Tadasana 'ומה ובברכתו

הידוע גם בשם – תנוחת ההר

יתרונות – זהו אחד אסאנה יוגה הבסיסית ביותר, וזה עוזר לך להשיג את יישור הגוף התקין. כשאתם מבצעים אותה, הוא שומר את הרגליים ואחידות. זה גם מחזק את הברכיים, הירכיים, הקרסוליים. בעוד כל השרירים שלך לעבוד בקפדנות כדי לשמור על היציבה, הלחץ בגפיים שלך משתחרר, ובכך להקל את הלחץ.

איך לעשות את זה – Stand זקוף, צבת הרגליים בפישוק קל. אפשר הידיים לתלות לצד גופך. הדקו את שרירי הירכיים, אבל לא להקשיח את החלק התחתון של הבטן. לחזק הקשתות הפנימיות של הקרסוליים, ולהרגיש את מסירת האנרגיה מן הרגליים, עולה כל הדרך אל הראש. הביטו למעלה לנשום. מרגיש את המתיחה הגוף שלך כמו שאתה לשמור על התנוחה למשך כמה שניות ולאחר מכן שחרר.

2. Uttanasana

הידוע גם בשם – Padahastasana, Hasta Padasana, קדימה בעמידה בנד

יתרונות – האסנות זה משפר את זרימת הדם בכל הגוף. זה נותן את הרגליים מתיחות טוב, ובעיקר ירכיים ושוקיים, אשר הם הכתמים הסבירים של דליות. תרגול קבוע של אסאנות זה מפחית את הכאב ברגליים.

איך לעשות את זה – תעמוד ישר ולמקם הידיים והירכיים שלך. לִשְׁאוֹף. ואז, לכופף הירך שלך כמו שאתה נושף. הידיים שלך חייב להיות ממוקם על הרצפה ליד הרגליים. כפות הרגליים חייבות להיות מקבילות זו לזו. Push הטורסו קדימה כפי שאתה להאריך את המתיחה והרם את עצם הזנב. חזק למשך כמה שניות ושחרור.

איך לעשות את Paripurna Navasana 'ומה ובברכתו

הידוע גם בשם – Naukasana, סירת התנוחה

יתרונות – כשאתה תרגול אסאנות הזה, הרגליים הן גבוהות. לפיכך, שלוליות הדם והלימפה לזרום כלפי מעלה. הלחץ על הורידים מצטמצם באופן מיידי. בשניות הספורות של השעיה בונה כוח מאפשר לך להילחם בכאב.

איך לעשות את זה – לשבת Dandasana. ואז, להרים את הרגליים מהקרקע. כאשר אתה מצליח לאזן, להרים את הידיים מהרצפה, וגם למתוח אותם לפניך. עבודה לקראת יצירת “V” עם הגוף העליון והתחתון שלך. תנשום עמוק וממושך. לְשַׁחְרֵר.

4. Viparita Karani

Viparita Karani

הידוע גם בשם – רגליים למעלה הכותל

תועלת – האסנות זה מרגיע מאוד את הרגליים. רגליים יגעות ליהנות ממנה רבות. זה משפר את זרימת הדם ואת גלי את הרעלים ומוצרים אחרים. המתח ברגליים משתחרר, ואת הלחץ מצטמצם. זה מאוד עוזר הגורם דליות.

איך לעשות את זה – לשבת מול קיר בעדינות להרים את הרגליים למעלה על הקיר. שכבי למתוח את הידיים לצדדים, מוודא את כפות הידיים כלפי מעלה. ברגע שאתה מרגיש בנוח, לעצום את העיניים ולנשום. שחרר אחרי כמה דקות.

5. Sarvangasana

Sarvangasana

הידוע גם בשם – לעמוד כתף נתמכת

יתרונות – מפלט הכתף הוא היפוך גוף מלא, שבו הגוף שלך עובד נגד כוח משיכה. זרימת הדם בגוף מוגברת, ואת הבריכות של הלימפה ניקוז דם אל הלב. אסאנות זה גם מאוד מרגיע עבור הרגליים. בסך הכל, זה עובד טוב מאוד בהגנה נגד דליות.

איך לעשות את זה – שכבי על Shavasana. הרימי את הרגליים שלך כמו שאתה לתמוך הירכיים שלך עם כפות הידיים. העבר את משקל הגוף על הכתפיים, ולהרים את פלג הגוף העליון שלך מדי כראש והגב העליון שלך נשאר על הרצפה. חזק למשך כמה שניות ושחרור.

6. Matsyasana

איך לעשות את Matsyasana 'ומה ובברכתו

הידוע גם בשם – דגי תנוחה

יתרונות – Matsyasana היא אחת יוגה הטובה מציבים לטיפול דליות. זה עובד על מערכות רבות קולקטיבי. הוא משתרע הרגליים וכפות הרגליים ואת מקל על הלחץ והתכווצויות. הרגליים שלך רגועות, ואת זרימת הדם בכל הגוף מוסדרת.

איך לעשות את זה – שכבי על הגב, ולחצות את רגלי פדמאסנה. אתה יכול גם לשמור את הרגליים שרועות בזמן תרגול התנוחה הזאת. בעדינות עקומת גבך כך הראש נח על הכתר שלך. חושו את הקימור בגב ובצוואר העליון. חזק למשך כמה שניות ושחרור.

7. Pawanmuktasana

הידוע גם בשם – רוח לשיכוך התנוחה

יתרונות – זה מהלך אסאנות ברחבי לימפה העומדת ודם ורידים. זה גם מקל על התכווצויות ועייפות מהרגליים. זה עוזר לשחרר את השרירים והמפרקים באזור הירכיים והברכיים. אסאנות זה אמר למנוע פקקת ורידים באותם בעלי חיים פסיבי.

איך לעשות את זה – לשכב על הרצפה עם הגב על הרצפה. מקפלים הברכיים ולחבק אותם. הרם את ראשך מהרצפה, ולהביא את האף בין הברכיים. להישאר בתנוחה זו במשך כמה שניות כפי שאתה לנשום עמוק, ואז לשחרר.

כאשר יש לך תרגול יעיל בהישג יד כדי לקרב בעיה כמו דליות, אתה אף פעם לא צריך לשקול משהו רציני כמו יוגה surgery.Practice בסבלנות ובהתמדה, ואתה תראה תוצאות מדהימות. נסה את זה כדי להאמין.