את האמת לאמיתה על רעלנים מתוך מזיעים יוגה חמה

Home » Review » Fitness » את האמת לאמיתה על רעלנים מתוך מזיעים יוגה חמה

 את האמת לאמיתה על רעלנים מתוך מזיעים יוגה חמה
אולי שמעת כי אתה יכול “להזיע החוצה רעלים” על ידי עושה ביקראם יוגה או בסוגים אחרים של יוגה חמה. למעשה, המונח הפך כל כך פופולרי כי רב החלו לייחס את התרגול עם יתרונות רפואיים כי לא יכול להיות שם באמת.

הבנת זיעה וגמילה

הגוף שלך הוא יחידה קטנה מתוחכמת עם מערכת משלו להיפטר עצמו דברים שהוא לא יכול להשתמש או לא צריך. אנו מתייחסים לדברים האלה כמו רעלים.

לאחר בחלוקה לפי הכבד, הרעלים בדם או המרה שלנו מסוננים על ידי הכליות או המעיים ו מופרשים מהגוף בשתן או בצואה. למרות מה שכמה עשויים לומר לך, זיעה ממש לא חלק מהמשוואה.

הפונקציה של זיעה היא לקרר את הגוף כאשר הוא כבר יתר על מידה. זה יכול לקרות במהלך פעילות מאומצת כאשר אתם לבושים יתר או ביום קיץ חם במיוחד. בסופו של דבר, גורם הזיעה אינו משפיע התוכן שלה, לפחות לא בדרכים הנחשבות מועיל.

זיעה מורכבת בעיקר של כמויות מי עקבות של אוריאה, חומצה לקטית, ומינרלים.

למעט מים, אף אחד ממוצרי הזיעה שלך מופרשים בכמויות גדולות מספיק כדי לשנות או לשפר את התפקוד המטבולי של הגוף. אם כבר, האובדן המוגזם של נוזל דרך זיעה יכול להזיק, אלא אם כן הוא מוחלף בקלות.

אפילו נתרן מופרש בזיעה הוא כל כך מהר מחדש נספג דרך תעלות נתרן האפיתל של העור שהיא עושה מעט מאוד כדי לשנות את רמות הנתרן בדם שלנו.

רעלים סביבתיים מזעור

הגוף שלנו נחשפים כל מיני רעלים כל יום, כולל זיהום חומרי הדברה באוויר, חומרים משמרים במזון שאנו אוכלים, ואת חומרי ניקוי ותמרוקים הנחנו על העור שלנו. האם אלה דברים רעים על הגוף? כנראה.

אבל, המצביע על כך תרגיל מבוסס זיעה יכולה להפחית השפעות אלה הוא מופרך. זה מצביע על כך שאתה יכול לפעול נגד משהו שאתה צריך להימנע מלכתחילה. במקום לנסות “להזיע החוצה” הכימיקלים אתה נחשף, למזער את החשיפה שלך על ידי אכילת מזון בריא, תוך שימוש בחומרי ניקוי טבעי, וקורא את התווית של כל מוצר אתם מתכננים להציב על או בתוך הגוף שלך.

יתרונות של הזעה ב יוגה חמה

כשמדובר “להזיע רעלים” ב לשיעור יוגה חם, אנשים רבים יעשו זאת תחת ההנחה כי הם יכולים לפטור את עצמם מרטיני מאתמול בלילה או הצלחת של צ’יפס גבינת צ’ילי הם ידעו שהם לא היו צריכים להיאכל. אמת להיאמר, בעוד יוגה לא תעזור לך להזיע את הדברים האלה החוצה, הנוהג עדיין יכול להציע יתרונות.

פעילות גופנית לבד יסייעו לשרוף כמה שומן מן הקלוריות שאתה נצרך. עם זאת, העובדה כי הטמפרטורה הועלתה לשיעור יוגה חם לא אומרת שאתה תשרוף יותר שומן. במקום זאת, היא הפעולה הפשוטה של ​​מימוש-מקבל מהכיסא שלך ועבודת out- המסייעת לשרוף שומן ללא קשר לטמפרטורה של הסביבה שלך.

יתרונות נוספים של יוגה חמה כוללים:

  • אתם נוטים לשרוף יותר קלוריות עקב עלייה בקצב לב וחילוף חומרים.
  • את זרימת הדם אל הידיים והרגליים שלך גדל, אספקת דם מחומצן יותר לשרירים.
  • טון גמיש שרירים משתפרים.
  • מתח הוא משוחרר, ואתה מרגיש יותר טוב עם עצמך.