היסטוריה פאוור יוגה יתרונות בריאותיים

Home » Review » Yoga Basic » היסטוריה פאוור יוגה יתרונות בריאותיים

 היסטוריה פאוור יוגה יתרונות בריאותיים
פאוור יוגה היא מונח כללי המשמש לתיאור גישה נמרצת, מבוסס-כושר יוגה בסגנון ויניאסה. למרות שרבים מחשיבים יוגה הכוח להיות שטחית “יוגה כושר,” הסגנון הזה של תרגול יוגה היה במקור מקרוב על פי הדגם של שיטת אשטנגה.

פאוור יוגה משלבת האתלטיות של אשטנגה, כולל המון vinyasas (סדרה של תנוחות נעשה ברצף) אבל נותן לכל מורה את הגמישות ללמד כל תנוחות בכל סדר, מה שהופך כל מחלקה אחרת. עם הדגש על חוזק וגמישות, יוגה הכח הביאה יוגה לתוך חדרי הכושר של אמריקה כמו אנשים התחילו לראות היוגה כדרך תסתדר.

מי המציא פאוור יוגה?

המונח “יוגה הכח” הפכה פופולרית במהלך אמצע 1990 כאשר שני מורים ליוגה אמריקאים שלומדים אצל גוריו אשטנגה סרי ק פטאבי ג’ויס התחילו לעשות את מה שלמד יותר נגיש לתלמידים מערביים. הם גם רצו להתרחק רצף אשטנגה נוקשה, שהינה סדרת סט של תנוחות כי נעשים תמיד באותו סדר.

בריאן קסט, שבסיסה בלוס אנג’לס, ובריל בנדר בירץ, שבסיסה בניו יורק, הם לרוב מזכה את ההמצאה סימולטני כמעט של יוגה כוח על חופי ההפך. שניהם היו חלק מהדור השני של סטודנטים אשטנגה האמריקאי; קסט לומד במקור הדוד וויליאמס בנדר לידה מהגורו יוגה נורמן אלן. וויליאמס ואלן היו הן בקרב התלמידים המערביים הראשונים של ג’ויס. קסט המשיך ללמוד עם ג’ויס במייסור, הודו. בנדר בירץ, שעשה בעבר שיבננדה, קונדליני, ו איינגר יוגה, עבד עם ג’ויס במהלך נסיעותיו לארצות הברית בשנת 1980.

קסט ו בנדר לידה הן השתמשו יוגה הכח לטווח לבדל את הסגנון האינטנסיבי, הזורם של היוגה הם למדו מן עדינות מתיחת שיטות המבוססות מדיטציה כי אמריקאים רבים הקשורים ליוגה. בנדר בירץ אמר כי כשהיא התחילה לקרוא יוגה כוח השיעורים שלה, היא עדיין לימד את רצף אשטנגה של תנוחות.

חלק ממורי היוגה קונבנציונלי לפטר יוגה כוח כמו גימיק המערער את היסודות הוליסטי ורוחניים של צורות הקלסיות של התרגול ומציב לחץ רב מדי על פעילות גופנית.

סגנונות של יוגה Power

לארי שולץ, שלומד אשטנגה עם ג’ויס החל בשנת 1980, הציג גם סוג של יוגה כוח בסטודיו שלו אייקוני סן פרנסיסקו, “זה יוגה,” בתחילת 1990. שולץ שבר עם השיטה של ​​ג’ויס על ידי ערבוב יחד תנוחות מהשלוש סדרת אשטנגה הראשונה. שולץ מאוחר קודיפיקציה הגישה שלו לתוך סגנון הוא בשם “יוגה רקטות.”

ברון בפטיסט ידוע אחר מורה ליוגה אשר הקימה בהצלחה סגנון משלו של יוגה כוח, ויניאסה כוח בטיסט. שבפטיסט גם למד איינגאר ו ביקראם. באמצעות יוגה כוח המונח שאינו ספציפית נתן לכל אחד הממציאים הללו החופש לצייר שיטות מציבות מכל ההשפעות שלהם בו זמנית כדי ליצור משהו חדש.

למרות שיעורי יוגה הכח להשתנות משמעותיים ממורה למורה, אתה יכול לצפות למצוא כמה יוגה זורמת אינטנסיבית עם כמות מינימאלית של מזמרים ומדיטציה. מכוני כושר רבים ומועדוני בריאות, בפרט, לקחו את המונח כדרך להודיע ​​ללקוחות שלהם כי מדובר בתרגיל רציני. אם אתה מחליט לנסות שיעור יוגה כוח, להכין לעבוד קשה כדי להזיע.

יתרונות הבריאות של פאוור יוגה

חובבי היוגה כוח להגיד את זה משפר סיבולת, גמישות, יציבה, ואת הפוקוס המנטלי. כמו כל הפעילות הגופנית, זה גם מקל על רעלי מתח ומשחרר דרך הזיעה. בגלל זה הוא קפדני, זה שורף יותר קלוריות מאשר רוב הצורות המסורתיות של היוגה ולכן יכול לעזור עם ירידה במשקל.

כמה אזהרות

לפני שאתה להסתכן, יש לזכור כי יוגה כוח עבודה קשה וזה לא מתאים לכל אחד. באופן כללי, אתה צריך למנוע את זה אם:

  • אתה לא בכושר טוב. פאוור יוגה, לכל הפחות, מחייב אותך להיות בינוני להתאים-אחרת, האסאנות אינטנסיבית פיזית (תנוחות) יכול בסופו של דבר עושה יותר נזק מתועלת.
  • את בהריון. אסאנות מסוימים יכולים לגרום לסיבוכים פוטנציאליים במהלך הריון. (במקום, לנסות שיעורי יוגה לנשים בהריון, אשר עדין המיועד לנשים בהריון.)
  • אתה סובל ממחלה גופנית כרונית כגון סוכרת או דלקת פרקים

אם יש לך דאגות, עדיף להתייעץ עם הרופא המטפל לפני שתנסה יוגה כוח או כל צורה של פעילות גופנית מאומצת.