טיפי יוגה ותקנון כדי להתחיל

Home » Review » Fitness » טיפי יוגה ותקנון כדי להתחיל

טיפי יוגה ותקנון כדי להתחיל

יוגה, כמו כל תרגיל, יש משלה כללים ואמצעי הזהירות שעליך לציית כדי להפחית את הסיכון של פגיעה. אל תזלזלו רמות הקושי של אסאנות או להעריך את מה שאתה יכול לעשות. בתור מתחיל, ללמוד את התנוחות הבסיסיות או בסיסיים המהוות את הסלע של יוגה לפני קידום אסאנות מורכבת יותר. וזכור, הכאב הוא לא נורמלי ביוגה כך שאם זה כואב, להפסיק. וריאציות של האסאנות אבזרים יוגה כמו בלוקים, רצועות, וכריות יכולות לעשות תנוחות יותר להשגה ופחות כואבות.

יוגה יכולה לעזור להגביר את בריאות המערכת החיסונית שלך, להקל על לחץ, ולתת לך מתיחת גוף מלאה אימון. רק מפגש אחד 30 דקות של האטה יוגה, צורה פעילה יותר של יוגה, יכול לשרוף כמעט 150 קלוריות אם אתה שוקל כ 155 קילו – זה דומה למה היית מקבל עם אירובי מים! אם המטרה שלך היא ירידה במשקל, כושר, להגביר את אנרגיה, למנוחה אחרי יום ארוך, או רק עושה את הגוף יותר גמיש, יוגה יכולה להביא אותך לשם. בתנאי שאתה עושה את זה נכון.

עקב אלו טיפים / אמצעי זהירות לישיבה בטוחה ותורמים

תרגול יוגה יכול להגדיל את הכוח הכללי שלך, גמישות, סיבולת שריר. זה אפילו עשוי לעזור לנהל את הלחץ נפשי ורגשי טוב יותר, אולי בגלל ההתמקדות, מרגיע משתרע, וטכניקות נשימה מרגיעות מועסקות כי הם כמעט מדיטטיבי. אבל כדי להיות מסוגל להפיק את המירב בתרגילי היוגה, אתה צריך הבנה טובה של הניואנסים שלה. לדוגמה, אם אתה מודע של ציוד מסוים שיכול לעבוד כעזר תנוחה, תוכל להעמיק את המתיחה ולהשלים את האסאנות כראוי.

על ידי שימת לב עשה ואל תעשה לפני ההתחלה, אתה יכול לחסוך אנרגיה ומאמץ יקרים ואפילו לעזור למנוע פציעה או מצביעי pain.These הן חובה למתחילים וצריכה להיות טבע שני חובב יוגה מנוסה.

1. האם לקבל הדרכה מקצועית לעשות יוגה בצורה בטוחה ונכונה

יוגה היא כנראה אחת מהצורות מבוקרות יותר של פעילות גופנית. זה כבר ייחשב בטוח להשוות טיפול טיפולי אחר ופעילות גופנית. אבל בעוד יוגה יכולה להיראות כמו סוג מזיק מאוד שפיר של תרגיל, בניגוד למשל ריצה, אשר ידועה לשמצה בשל גרימת פציעות, לא לזלזל בו! רוב פציעות יוגה, כאשר הם מתרחשים, הם אל המותני חוליות, צוואר, כתפיים, ברכיים, וקרסוליים. למרבה המזל, כמה טיפול ותובנה יכול לעזור לך להימנע מקבלת נפצעו בכלל. הרשמה לשיעור יוגה טוב עם רופא מיומן או לעקוב אחרי הוראות של מאמן אמין, ידני, או ספר מקוון או לא מקוון. דע את הגבולות שלך לנקוט אמצעי זהירות, כך שאתה לא מסיים לפצוע את עצמך.

2. אפס לעשות על מיקום קבוע או מקום יוגה

היתרון הגדול של היוגה הוא שאתה לא צריך ציוד רב מדי או מנוי לחדר כושר מפואר. למעשה, כל מה שאתה באמת צריך זה אזור ברור בתוך הבית או מרחב פתוח שבו אתה יכול לעשות יוגה שלך ללא הפרעה. רק לנסות להישאר עם אותה נקודה כל יום, כך השגרה שלך, כולל שם אתה עושה אסאנות שלך, הופך לטבע שני לך. זה לא כיף שיש להיקף את מיקומים חדשים כל יום – אלא אם כן כמובן, כי הוא משהו שאתה נהנה לעשות!

3. האם יש זכות ציוד שימושי להפקת המושב שלך נוח

אסאנות יוגה יכולות להיות קלות יותר לעשות בעזרת כמה ציוד בסיסי וזול.

מזרן יוגה : יש יוגה הסיבה היא מילה נרדפת מזרן יוגה. זה עוזר להגן על הגוף מפני השפעת הרצפה, כריות המפרקים שלך, והופך את האימון יותר נוח. גם אם אתה לא להשקיע כל ציוד אחר, לקבל מחצלת טובה.

שמיכה מגולגלת או לחזק : שמור שמיכה מגולגלת שימושי כדי לפרנס את עצמך עבור אסאנות מסוימים עד שאתה מקבל את העניין של אותם והוא יכול לעשות אותם בכוחות עצמו. זה יכול להיות תחוב תחת הגב או הצוואר שלך לפי הצורך.

בלוק יוגה : זה עוזר עם אסאנה כמו parsvakonasana utthita או זווית בצד להוות אשר זקוקה לך למתוח לכיוון הקרקע. הבלוק יכול לעזור לך להגיע לגובה כי הוא קרוב יותר הזרוע שלך, צמצום ההיקף והקושי של התנוחה.

רצועות יוגה : רצועות אלה לעזור לך להחזיק תנוחות למשך זמן ארוך, השימוש בהם כתוספות של הגוף שלך. למשל, ב gomukhasana או פנים פרה לדגמן, אתה צריך להגיע מעל הגב שלך החזיקו את כפות הידיים בחלק האחורי. הנה, את הרצועה יכולה להיות ממלאת מקום להשגה כל הדרך ונוגע בקצות אצבעותיך. במקום זאת, תוכל פשוט צריכה להיאחז הרצועה בימין או בשמאל, מה שמאפשר לך לשמור על התנוחה למשך זמן ארוך או לעשות פוזה, כי אחרת אתה לא יכול. 6 ב אסאנות אחרות כמו padangusthasana supta או שכיבה יד-ל-גדול-הבוהן לדגמן, הוא הליבה של אסאנות עצמה.

4. אל תקבל רגילה כאב כאשר אתה עושה יוגה – ולהפסיק אם זה כואב

אם אתה עובד על משלך בבית, לא לדחוף את עצמך קשה מדי. אתה לא צריך להרגיש כאב או צורך לנהום או לגנוח כאשר אתה עושה אסאנה יוגה. זה לא אותו הדבר כמו, למשל, אימון משקולות בחדר כושר שצריך לך לדחוף את הגוף באופן קיצוני בזמנים. יוגה צריכה להרגיש טבעית הגוף שלך צריך להקל לתוכו. אם זה כואב, אתה צריך להפסיק ולהתקרר או לעשות גרסה שונה זה יותר קל.

5. אל תפחדו לנסות את הגירסות “קלות” של האסאנות

לעתים קרובות, יש את גרסה פשוטה של ​​אסאנות קשה יותר. אסאנות רבים יכולים גם להיות שונים באמצעות רצועות או כרית כדי לעזור לך. גלה על אותם ואל תיתן לאגו שלך להפריע של שימוש עזר כמו בלוק יוגה או רצועה אם נדרש. כמה שינויים להפחית את משך הזמן שבו אתה מחזיק התנוחה, ואחרים לשנות את המידה שבה אתה למתוח או להאריך או לנענע את הגוף, ואחרים להשתמש באביזרים יוגה.

6. יודע מה אסאנות הן מסוכנות עבור מצב בריאותי מסוים יש לך

יש תנוחות היוגה השפעה על האיברים הפנימיים ואת הפרמטרים הפיזיולוגיים של הגוף, בנוסף להיותו צורה טובה של פעילות גופנית. מה שאומר גם אתה צריך להתרחק אסאנות מסוימות שעלולות לסכן את בריאותך, בהתחשב בהיסטוריה הרפואית הקודמת שלך או מצבים בריאותיים נוכחיים. זה לא בניגוד הימנעות תרגילים בעצימות גבוהה אם יש לך פציעה בברך. למשל, לרוחב כיפוף או פיתול תרגילים כמו naukasana או הסירה לדגמן יש להימנע לחלוטין על ידי נשים בהריון, כל מי שיש לו עבר ניתוח הבטן אחרון, ואלה הסובלים מלחץ דם גבוה או בעיות לב. הסיבה לכך היא התנוחה פנימי עיסויים מפעיל לחץ על האזור הזה וגם יכול להשפיע על לחץ הדם.

לכאורה פשוט לדגמן כמו פדמאסנה או תנוחת לוטוס או בדהה קונאסאנה או זווית כבול לדגמן יש להימנע על ידי מישהו עם פציעה בברך או בקרסול אחרונה או אם יש לך אי נוחות כלשהי באותם אזורים.

7. אל תלבש את הבגד הנכון אז אתה מתקשה בשעת שיעור יוגה

בדים טבעיים או גמישים רכים המאפשרים לכם לנוע בחופשיות טובים. הנה כמה עצות שיעזרו לך לבחור תקין

  • אין להשתמש בגדים רפויים מדי. זה יכול להיות מעצבן אם הם טופחים על כמוך התנוחות שלך. הם גם עושים היפוכים קשים. למשל, מחשוף רופף עלול לגרום לראש לנפול על הפנים שלך.
  • אבל לא לבחור בגדים כל כך חזק שהם לפגוע ביכולת שלך לעבור ולמנוע ממך לעשות את התנוחות כמו שצריך.
  • מכנסי יוגה אלסטיים מותן כי הם בצורה הולמת עבודה יפה.
  • צמרות כחל וסרק פשוט או חולצות הן רעיון טוב.
  • דלג מכנסי שרוך משום שהם הופכים לא נוחים עבור התנוחות אתם שוכבים על הבטן.
  • השתמש בגדים שכבתיים אם אתה הולך לשיעור יוגה או בסטודיו, כך שתוכל להתאים את טמפרטורת הגוף שלך תלוי כמה חם או קר לך להרגיש. סווטשירט מכווצת-אפ עושה בחירה טובה. צעיפים או סודר לעבוד כאשר אתה עושה תנוחות בישיבה.

8. אל תפחדו לשאול

אם אתה מתכנן להצטרף לבית ספר יוגה יוגה או, לנסות למצוא מקום בחזית ליד המרצה כדי שיוכלו להשגיח על אותך ואת לעצור אותך אם אתה עושה פוזה הלא נכון עלול לפגוע בעצמך. כמו כן, כמה אסאנות אינם מומלצים כשאת בהריון או יש בעיות בריאות מסוימות כמו, למשל, לחץ דם גבוה. אחרים יכולים להועיל אם אתה מזכיר בעיות רפואיות שלך. המפתח הוא להיות ישיר ופתוח.

9. אל תעשו שום דבר שבוע כל ותעשו אותו ביום אחד

זה חל על כל הפעילות הגופנית בהחלט עבור יוגה, שבו הגוף שלך זקוק כדי להישאר גמיש היטב נמתח כל השבוע הדרך. נסו לעשות כמה אסאנות או אימון קצר כל יום או לפחות פעם ביומיים. להחמיץ ואתה עלול להיות נוקשה או בסופו של דבר ופצע את עצמך בגלל הגוף שלך הוא מתוך תרגול.

10. האם לקחת רגע כדי להיכנס הלך הרוח הנכון לפני יוגה

נסו למצוא רגע של שקט לפני שתתחיל האסאנות בפועל לשים אותך לאווירה הנכונה של התודעה. תרגילי נשימה ממוקדים כמו אלה פראניאמה יכולים לעזור לך רגועים להמריץ את הגוף לפני שאתם מתחילים. למשל, shodhana נאדי או נשימת נחיריים מתחלפת היא נשימה ניקוי ערוץ שנפתחת ערוצי האנרגיה שלך, לאפשר לה לזרום בחופשיות פעם שתתחיל אסאנות שלך בפועל או צורות אחרות של פראניאמה.

11. לא האם לדלג מתקדם אסאנות

לכל יוגה להוות קבוצה שונה של יתרונות בריאותיים אך, וחשוב מכך, הם גם דורשים בדרגות שונות של מיומנות. אינך מקבל מראש של עצמך ולנסות תנוחות מתקדמות כמו tittibhasana או גחלילית לדגמן ו mayurasana או טווס לדגמן לפני שאתה אב אלה פשוט. אנשים לוקחים שנים למידה ושיפור המיומנת, הכח והגמישות שלהם ביוגה לפני שהעז אלה. למתחילים מומלצים להתחיל עם שגרה בסיסית עם תנוחות בסיסיות כגון תנוחת הר, לוחם 2 לדגמן, חתול / זרימה פרה, עץ לדגמן, תנוחה קלה, ו הגופה לדגמן. אתה יכול גם לנסות את הכלב כלפי מטה שהנו אסאנות היכרות טובות תנוחות הפוכות, כמו גם את הכלב פונה כלפי מעלה, בתנוחה ילדותית, זווית בצד לדגמן, תנוחת קוברה, תנוחת גשר, ואת יושב חצי טוויסט שדרה.

12. אל תאכלו שבאו לפניו ואחריו יוגה

כמו בכל פעילות גופנית, לאכול נכון כדי להפיק את המירב מפגש יוגה שלך. לאכול ארוחה קלה ולא יותר משעה וחצי לפני מפגש יוגה שלך אם אתה מתכנן לממש בערב. עבור יוגה בבוקר, יש חטיף קל לשבור את הצום מהלילה הקודם. בננה קטנה או כמה פירות אפשר לאכול על 45 דקות לפני הפעלה בכיתה /. חלב ועוד כמה שקדים הוא אופציה נוספת. לא משנה מה אתה עושה, להימנע ממזונות כבדים או עשירים לפני היוגה. אם אתה יכול לקבל ארוחות טבעוניות או ירקות כבדות יותר, לעשות את זה. הימנע ממריצים כמו קפאין בשעות שלפני שיעור יוגה שלך. אבל להישאר hydrated היטב.

לאחר היוגה, לשתות כחצי ליטר מים כחצי שעה לאחר שתסיים ההפעלה שלך. מי קוקוס מומלצים מאוד משום שהוא מכיל גם אלקטרוליטים יכול להחליף אותם לאיבוד דרך זיעה. חכה לפחות שעה אחרי היוגה לפני שאתם אוכלים כלום. באופן אידיאלי, יש דגנים מלאים, פירות, ירקות, או סלט. דלג מזון ותבלינים מטוגנים.