יוגה אוויר – מה זה ועל מה הם היתרונות שלו?

Home » Review » Yoga Basic » יוגה אוויר – מה זה ועל מה הם היתרונות שלו?

יוגה אוויר - מה זה ועל מה הם היתרונות שלו?

האם לא מרתק לעוף באוויר? האם לא כולנו משתאים בפני אמני טרפז קרקסים מי לסובב ולהפוך בעוד המרחפים באוויר? האם לא יהיה נחמד לעשות משהו כזה? אם התשובה שלך היא כן, יוגה אווירית היא מה שאתה צריך לעשות. אור וממריצים, זה כל הדברים טוב. תסתכל למטה כדי לברר מה יוגה אווירית היא כל העניין.

מהי יוגה אווירית?

יוגה אווירית או יוגה Anti-כבידה הוא שילוב של אסאנות יוגה המסורתית, אקרובטיקה, ואת צעדי ריקוד נעשה תלויה באוויר בעזרת ערסל. זה היה נתפס לפני כעשור על ידי מתרגלי כושר בניו יורק כדי להפוך אימונים מהנים יותר. כמו כן, תנוחות יוגה מאתגרות מסוימות כי הם קשוחים להניח על הקרקע הן הרבה יותר קלות להתאמן כאשר אתם תלויים באוויר. אתה יכול לנסות את כל התנוחות התלויות באוויר, עם כמה מותאם במיוחד עבור יוגה אווירית.

יוגה אויר ויוגה Antigravity הם כמה מהשמות האחרים של יוגה אווירית. כדי לתרגל יוגה אויר, אתם זקוקים ערסל תלוי מהתקרה על ידי רשתות תמיכה על 2 עד 3 מטרים מעל הקרקע או לפי הנוחות שלך. אתה לא צריך לדאוג לגבי קריעת הערסל עם משקל הגוף שלך ואת הלחץ שאתה נכפית אותו במהלך התרגיל כפי שהוא יכול לקחת משקל עד 300 קילו. הערסל יוסיף גיוון מפגש יוגה שלך, ואת הכיף של עשיית אסאנות באוויר הוא שלא ניתן להתאמה.

איך לעשות יוגה אווירית (Anti-Gravity יוגה)

נוהל 1.

קח ערסל עשוי מחומר ניילון בצפיפות גבוהה ו להשעות אותו מהתקרה לרמה נוחה הגובה שלך. אתה יכול לקשור את זה גם בבית הירכיים שלך או הידיים. קבל המחצלת שלך מדי כפי שאתה יכול למקם אותו על הקרקע מתחת ההשעיה שלך למקם את הרגליים על זה בכל פעם שאתה נוגע בקרקע בין תנוחות או בתנוחות שבו חלק הגוף שלך נוגע בקרקע.

השעיה מהערסל מקלה לחץ על הגוף שלך, יוצרת חלל המפרקים שלך, מבטל את עמוד השדרה שלכם, ועושה לך נייד יותר. עכשיו, זה מצב אידיאלי שבו אתה מקבל לתרגל כל האסאנות שמצאת תרגול קשה על הקרקע. הפוך תנוחות כמו Sirsasana ו Halasana להיות הרבה יותר קל באוויר. לא יהיה לחץ על הראש ועמוד השדרה, ובכך למנוע כאבים בצוואר ובגב. תוכל לזרום דרך סדרה של היוגה מסורתית מציב בקלות, כמו Tadasana, אדהו מוקה Svanasana, Gomukhasana, וכו ‘, עם הכיף הנוסף של עושה את זה תלוי באוויר.

אמנם עושה תנוחות אלה, לוודא שאתה מתחבר הנשימה לתנועות שלך, להעמיק את התנוחה והחזק אותו במשך זמן ארוך יותר. כמו, יהיו פחות כאבים ולחצים על הגוף שלך בזמן שאתה מושעה, מחזיק את התנוחה למשך זמן ארוך יותר הופך להיות יותר קל, הבטחת הבנה טובה יותר של תנוחות היוגה שניתן ליישם על הקרקע.

בטיחות 2.

יוגה אוויר היא בטוחה כל עוד אתה ללמוד ולתרגל אותו תחת הדרכתו של מורה ליוגה מוסמך. המדריך יעזור לך לבצע את התרגילים בצורה הנכונה, חוסך לך מפציעות. ודא שאתה לא להשעות את עצמך גבוה מדי מהקרקע כדי להימנע מליפול ולהיפצע. אתה צריך להיות זהיר לגבי כמות הזמן שאתם מבלים תלויים במהופך כיוון שהוא עלול לגרום לסיבוכים.

3. טיפים

 • ודא שאתה יחפה ולבושה בגדים מכותנה רופף תמרון קל דרך המזרן.
 • קח ארוחה קלה ולשתות הרבה מים לפני התרגול להתכונן אימון אינטנסיבי.
 • הימנעו מאלכוהול ועישון או צריכת סמים כלשהם לפני שיעור יוגה אווירית.
 • אין ליישם כל קרם לידיים שלך כפי שהוא עשוי להקטין את האחיזה שלך על הערסל.
 • זכור להסיר את כל האביזרים שלך לקצץ ציפורניים שלך לפני הפגישה, כדי למנוע כל נזק ערסל.

4. אמצעי זהירות

עדיף להימנע יוגה אווירית אם הינך בהריון, יש מחלות עיניים, עברת ניתוח לאחרונה, יש בעיות לב, בעיות בעצמות, גבוה או נמוך לוחצים דם, ירכיים תותבות, וסתימה במעבר האף. אם אתם סובלים מדלקת פרקים או גלאוקומה, עדיף להימנע התרגיל.

כמו כן, אם אתם סובלים מבעיות באוזן הפנימית, ורטיגו, פגיעת ראש, השמנה, או פצעים או יש נטייה להתעלף, או אם אתם נוטלים תרופות שיכולות לגרום אור מוחין, עדיף להימנע בפועל.

5. הטבות יוגה אויר

 • יוגה אוויר תגרום לך יותר גמישות להגביר את המיקוד שלך
 • זה יחזק את שרירי להקל על לחץ
 • זה נותן את החוויה של תרגיל בריא על ידי העוסק כל השרירים שלך
 • השיטה היא מצוינת עבור הגב, וזה מקל מתח במפרקי השדרה ובאגן
 • התרגיל הוא אנטי-אייג’ינג ומעכב את התחלתה של בעיות לב
 • זה משפר את זרימת הדם וסילוק רעלים במערכת שלך
 • מתיחות היוגה אוויר ומחזק את הגוף
 • זה יבנה כוח וניידות בגוף שלך
 • זה מרגיע את הגוף שלך ומרים את מצב הרוח שלכם
 • נוהג מיישרת הגוף שלך ממקד את המוח שלך
 • זה בונה הליבה שלך וכוח הגוף העליון
 • הוא מעמיד את ההוויה שלך ומחדש את האנרגיה שלכם
 • השיטה מביאה הרמוניה ושלום דעתך

עכשיו שאנחנו יודעים מה יוגה האווירית כרוכה, בואו נעיף מבט על כמה מהשאלות הנפוצות לגבי הפרקטיקה.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

האם אוכל לעשות יוגה אויר במחזור הראשון?

כן, עם מדריך טוב, תוכל לבחור את השיטה בכיתה הראשונה שלך ולתרגל אותו בהצלחה.

מה אני צריך לשאת יחד לכיתת יוגה האווירית שלי?

קח בקבוק מים, מגבת זיעה, וראש פתוח ללמוד ולתרגל היטב.

איך ההרגשה אחרי הפגישה של יוגה אווירית?

אתם תרגישו קלים ומרעננים את המושב של יוגה אווירית.

מה אם אני מפחד גובה?

בשנת יוגה אויר, אתה לא יותר מ 3 ס”מ מעל הקרקע. וזה רוב הזמן, המשקל שלך מופץ בין ערסל הרצפה.

האם אני צריך להיות מתרגל יוגה לעשות יוגה אווירית?

אתה לא בהכרח צריך להיות מתרגל יוגה לעשות יוגה אווירית. כל מה שצריך הוא נכון ללמוד ולתרגל.

יוגה אווירית היא דרך מצוינת להבין דינמיקת הגוף עם האדמה וכאשר תלויה באוויר. זהו אימון כיף שנותן לך מעולם חווית הטיסה. הצטרפות לשיעור יוגה אויר ולחוות את הקסם שיתגלו.