יוגה בהריון במהלך השליש השני

Home » Review » Health » יוגה בהריון במהלך השליש השני

יוגה בהריון במהלך השליש השני
השליש השני הוא ימי הזוהר של יוגה בהריון. בחילות הבוקר שלך שככו כנראה (או תעשינה זאת בקרוב) ובעוד הבטן שלך גדלה, זה עדיין לא התחיל להכביד על היכולת שלך לנוע בחופשיות. זוהי הפעם להיכנס לקצב להשתתף בשיעורי יוגה בהריון באופן קבוע.

בנוסף לביצוע לך יותר נוח פיזי בחודשים הקרובים, שיעורי יוגה לנשים בהריון הם לעתים קרובות בפורום רק שלך עבור מפגש נשים בהריון שנייה. תחושת הקהילה ולתמוך זו מטפחת היא יתרון עיקרי של היוגה טרום לידתי, אחד כי הוא לפחות חשוב כמו בהיבטים הפיסיים.

להלן, תוכל למצוא עצות על הבעיות כי הם ככל הנראה כדי להתעורר לנשים עושות יוגה במהלך השליש השני שלהם. אם אתה רק מתחיל עם יוגה במהלך ההריון, לקרוא דוס יוגה בהריון אלה ואל תעשה הראשון מספר פרטים חשובים.

היוגים חדש

אם אתה אף פעם לא עשית יוגה לפני, השליש השני הוא הזמן המושלם להתחיל. הקפד למצוא שיעור יוגה לנשים בהריון עם מורה מנוסה. נשים רבות לחקור יוגה בפעם הראשונה במהלך הריון, אז אין מה לדאוג כי יהיה ליוגי החדש רק בכיתה.

היוגים מנוסים

ייתכן שאתה מתחיל לגלות כי שיעורי יוגה הרגיל שלך הם קצת חזק מדי וכל בקורס הכנה ללידה שקודם לכן נראה עדין מדי מרגישים יותר המהירות שלך. כמובן, אין שום סיבה לוותר על השיעורים הקבועים שלך אם אתה עדיין מרגיש חזק מסוגל לשלב עיבודים משלכם תנוחות שאינן מתאימים כמו הבטן שלך גדלה. דבר אחד נפלא אתה יכול לקבל להשתתף בשיעורי יוגה בהריון, לעומת זאת, הוא הזדמנות לפגוש ולהחליף רשמים עם נשים הרות אחרות. זה יכול להוכיח להיות מקור רב ערך של תמיכה ומידע.

מתרגל בית

כמו כן, גם אם אתה מתרגל בבית מושבע, ייתכן שתרצה לנסות השתתפות בכיתה יוגה בהריון פעם או פעמיים בשבוע במשך אחווה ותחושת הקהילה פוסטר כיתות אלה. מתי אתם מתאמנים בבית, הקפד לכלול ברכות שמש טרום לידתי.

בחילות בוקר

יש לקוות, כל בחילות בוקר שחוו במהלך הטרימסטר הראשון נגמרו ואתה מרגיש הרבה יותר טוב פיזי. אם הבחילות שלך משתהות, להמשיך לקחת את זה בקלות על עצמך.

הציבור הולך

בשליש השני של ההריון, רוב הנשים חשות בנוח לשתף את העובדה שהן בהריון. אם אתה עדיין מנסה לשמור על שקט ולא התחלת להראות, זה עדיין חשוב לספר לאף מורה ליוגה יש לך שאת בהריון ואיך רחוק יחד אתה, כדי שתוכל להתאים את סוגי וריאציות והתאמות הם מציעים לך .

עיבודים השליש השני

עיבודים רבים לנשים בהריון נועדו להתאים בטן גדולה ולמנוע דחיסה של הרחם. גודלו של הבטן יכול להשתנות במידה ניכרת במהלך הטרימסטר השני, אבל רוב הסיכויים שאתה מתחיל להראות, מה שאומר שהרחם אינו מוגן על ידי האגן, כך אתה הולך רוצה להתחיל בהתאמת התנוחות שלך בהתאם, אולי הימנעות תנוחות איפה אתה שוכב על הבטן שלך ואת הפיתולים עמוקים.