יוגה בהריון בשליש השלישי

Home » Review » Health » יוגה בהריון בשליש השלישי

 יוגה בהריון בשליש השלישי
ככל השליש השלישי מתקדם, יוגה בהריון עלולה להיות קשה יותר (בדיוק כמו הליכה במעלת המדרגות, קשירת הנעליים שלך, ומתהפך במיטה). גודלו של הבטן שלך הופך לגורם אמיתי, כמו לעשות עייפות כללית ומסורבל תחושה. אם היית יכול לתרגל יוגה עם מרץ כמה בטרימסטר השני, לתת לעצמך את מרחב הפעולה כדי להקל עד עכשיו. כל התנוחות כי לדחוס את הבטן יש להימנע עכשיו. קח גישה זהירה יותר ויותר כמו תאריך היעד שלך מתקרב, אבל אין שום סיבה להפסיק לתרגל יוגה לנשים בהריון, כל עוד אתה מרגיש מוכן לזה. כמו תמיד, אתה צריך לבדוק עשה ואל תעשה יוגה בהריון.

היוגים חדש

חלק מהנשים למצוא רק להם זמן להתחיל לעשות יוגה בהריון כאשר הם לוקחים חופשת הלידה שלהם. אם זה המקרה, אתה עדיין יכול לקבל קצת תועלת מלעשות יוגה מותחת תרגול עדין. רק לוודא המורה שלך יודע המצב שלך ומוודא שאתה לקחת את זה בקלות; זה לא זמן יגזים.

היוגים מנוסים מתרגל הבית

עכשיו אתם רגילים להקשיב לגוף שלך ואת הכיבוד מה זה אומר לך לעשות. המשך לעשות זאת תוכל לקצור את היתרונות של תרגול יוגה בטוח עד סוף ההריון שלך. ברכות שמש בהריון יכולות להיעשות מאוחר ככל שאתה מרגיש מסוגל לעשות אותם.

הכנות לקראת הלידה

אפילו יותר בהכנה לך פיזית, יוגה תעזור לכם להתכונן נפשי לקראת הלידה של התינוק שלך ללמד אותך להקשיב לגוף שלך ולהיות את הרגע בלי ציפייה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להתמקד בנשימה, באמצעות inhales הארוכה דרך האף ונושפת דרך הפה. פראניאמה זה נקרא בנשימה הלידה וזה יכול להיות רק מה שמרגיז אותך דרך העבודה שלך.

עיבודים בטרימסטר השלישי

בסביבות 36 שבועות, אתה בדרך כלל מומלץ להקטין את מספר ההיפוכים שאתה עושה. התינוק מתמקם בעמדת הלידה בשלב זה, כך שאתה לא רוצה לעשות שום תנוחות שיכולים לשנות את עמדתו או שלה בצורה שלילית. כמו כן כדאי להפסיק לעשות רגליים במעלה הקיר גשר לדגמן אלא אם התינוק שלך הוא עכוז, ובמקרה תנוחות אלו יכולים לעזור לה להפוך. Poses נעשה על הארבעה, כמו מתיחה-פרה חתול טוב גם להפיכת בלידת עכוז. כמו כן כדאי להקטין את מספר הכלבים כלפי מטה שאתה עושה מאז הכלב למטה הוא היפוך מתון, החלפת הידיים והברכיים לדגמן. סקוואט ממשיך להיות מתאים לסוף ההריון, אלא אם אתה בסיכון ללידה מוקדמת.

שוחחו עם הרופא או המיילדת

היפוך תנוחות כמו רגליים למעלה הכותל, תנוחת גשר, פונה כלפי מטה כלב, או חתול מתיחה-פרה עלול לאלץ בלידת עכוז לפנות, אבל צריך להיות ממוזערת אם התינוק שלך מתמקם תעלת לידת הראש ראשון.

בנוסף, להפסיק לעשות כל תנוחה הופכת לא נוח. הרשה לעצמך לקבל את העובדה שאתה לא יכול להיות מסוגל לעשות דברים שאתה תמיד עשית. ההריון כנראה כבר יהיה שינוי משמעותי בחייך, אבל זה מחוויר לעומת הבאת תינוק חדש. כל הגמישות (נפשי יותר מאשר פיזי) אתה יכול לטפח עכשיו תעשה לך רק טוב כאשר התינוק שלך מגיע.