יוגה פשוטה Poses לשרוף את כל שומן בבטן שלך בתוך חודש!

Home » Review » Weight Loss » יוגה פשוטה Poses לשרוף את כל שומן בבטן שלך בתוך חודש!

יוגה היא מנטרת הכושר החדשה שאנשים רבים ברחבי העולם עוקבים כעת ימים. יוגה היא מדע של שמירת דעתך, גוף ונשמה פנימית בשלום. יוגה ידועה היתרונות שלה כדי להרגיע את העצבים, מוח מצוקת אנרגיות הגוף שלך מבפנים החוצה. זה עוזר לשפר את זרימת הדם, זרימת החמצן בגוף ומשפר תפקוד של כל האיברים בגוף שלך. יוגה גם מסייעת להפחתת שומן בטן ולתת לך לקצץ בטן. אפשר לעקוב כמה תנוחות היוגה כדי לשפוך אותם קילוגרמים מיותרים מהגוף שלך ולקבל בטן שרירית. גלול לאורך למצוא חלק מיטב וקל לעקוב תנוחות היוגה:

1. תנוחת לוחם 1

תנוחת לוחם מחזק הליבה שלך, גבה וירכיה עוזרת לשרוף שומן בטן. מניחים במקביל הרגליים זו לזו ולהביא רגל שמאל שלך כדי 90 מעלות. בואו ושהייה רגל ימין שלך מבפנים החוצה לנשום. שמירה ישר הרגליים, להרים את הידיים מעל הראש שלך ולהביא אותם בקנה אחד עם הכתף שלך. סובב את הראש שלך עם עיני הקבועות על פרק כף היד. עקוב 10 חזרות בכל צד.

2. תנוחת לוחם 2

תנוחת יוגה זוהי וריאציה קלה של תנוחת הלוחם בלבד. התחל את התרגיל עם אותו טכניקות כמו תנוחת לוחם. במקום לגדל את הידיים מעל הראש שלך, אתה להעלות את הידיים לצידי הגוף, מתיחות להם מקסימום, השתרעו מהגוף שלך. סובב את ראש רגל השמאל שלך ולאחר מכן חזרה לנקודת התחלה. בצע את אותו הדבר בצד השני. עקוב 10 חזרות בכל צד.

3. יו”ר התנוחה

התנוחה הזאת מחזקת את עמוד השדרה שלך ומגביהה ABS, הירכיים והישבן. תעמוד ישר עם כפות מקופלות מול פנים שלך. לכופף את הברכיים כורע הגוף שלך בצורה כזאת שזה נראה כאילו אתה יושב על קצה של כיסא. רם של יד מעל הראש ולנסות לשמור על איזון הגוף. לחץ הכתפיים למטה להקשית את עמוד השדרה שלכם ולתת הטורסו שלך להעמיק בעמדה. החזק את המיקום במשך 3 עד 6 נשימות, שחרור אחרי 5 עד 8 חזרות.

4. Bow תנוחה

התנוחה הזאת energises הגוף שלך, משפרת את העיכול מכווצת את שרירי הבטן שלך. שכבי על הבטן שלך על מחצלת יוגה עם הידיים על הצדדים והרגליים מתוחות. להרים את הרגליים לכופף את הברכיים ולהביא אותם לכיוון הראש. למתוח את הגב הידיים ולהחזיק את הקרסוליים שלך בידיים שלך. החזק את המיקום במשך 15 עד 30 שניות ולחזור לנקודת ההתחלה.

5. תנוחת פונטון

תנוחת יוגה זו עוסקת שרירי גב הרגל המאפשר שומן בבטן מאבד את גופך. שכבי על הגב עם הרגליים המתוחות וזרועותיה שלך על הצדדים שלך. תנשום פנימה להעלות את הרגליים שלך, עם בהונות הרגליים מרגיש את המתיחה. הרם את הגוף העליון כדי ליצור 45 מעלות ולתת ידות להגיע הרגליים המתוחות שלך. החזק את המיקום במשך 10 עד 15 שניות וחזור על התרגיל 5 פעמים.