יוגה 7 מדהימה Poses להפרעה דו קוטבית

Home » Review » Health » יוגה 7 מדהימה Poses להפרעה דו קוטבית

יוגה 7 מדהימה Poses להפרעה דו קוטבית

המאזן הוא טוב. למעשה, זה נהדר. שאל כל חולה דו קוטבי, והם מהנהנים בהסכמה. ולמה זה? בגלל שמירת דעתם מאוזנת ואינו בא להם בקלות. רק טיפול ריפוי אלטרנטיבי כמו יוגה יכולה לעזור להם להתמודד עם הפרעה דו-קוטבית שלהם.

יש חולי Bipolar מצבי רוח ערמומיות הם בלתי צפויים. הם סובלים לסירוגין תקופות של דיכאון והתלהבות. כ -51 מיליון בני אדם ברחבי העולם סובלים ממצב זה, מה שגרם להם פיננסי, חברתי, ובעיות הקשורות לעבודה.

מלבד הטיפול הרגיל להפרעה דו קוטבית, יוגה היא דרך מצוינת כדי לטפל במצב. יוגה מפחיתה סטרס, המהווה טריגר מרכזי עבור מצבים רגשיים קיצוניים הפרעה דו-קוטבית.

יוגה ומנהלת הפרעה דו קוטבית שלך גם על ידי חיזוק לך נפשית ופיזית להתמודד עם זה. בואו ללמוד איך היא עושה את זה בהמשך. יש להסתכל.

לפני כן, בואו לגמרי מבינים את הבעיה הפרעה דו-קוטבית.

מהי הפרעה דו קוטבית?

הפרעה דו קוטבית היא מצב בריאות נפש המשפיעה על המוח, וגורם משמרות קיצוניות במצב רוח, אנרגיה, ורמות פעילות. זה בעיקר מתרחש עקב גנטיקה וטראומה כמו התעללות בילדות לבין לחץ לטווח ארוך.

מצבי רוח משתנים נע בין היפראקטיביות קיצונית קהות מוחלטת ודיכאון. הם גם להתרחש לחלופין או להישאר לתקופות ממושכות לפני ההסטה למדינה האחרת.

תקופת האנרגיה שמכונית “מאונייה” ואת השלב המשעמם כמו “דיכאון”. בתקופת המאניה, האדם הוא נלהב יתר על מידה, מאוד נרגש, ואנרגטי באופן חריג. הוא / היא הופכת חסרת מנוחה מתקשה לישון.

ככל שהמצב מחמיר, האדם יש מחשבות לא מציאותיות, מקבל לא יציב ולא אימפולסיבית, ועל hallucinates כשזה הופך גרוע.

הצד האחר של זה הוא דיכאון. בכך, יש החולים תחזית שלילית לגמרי כלפי חיים סובלים מהפרעות חרדה. הם מרגישים משעממים, חסרי חיים, ובעל נטיות אובדניות. שום דבר לא מתלהב מהם, והם לא מרגישים כמו מתערבבים עם מישהו.

השלב המתווך הוא היפומאניה, שבו האדם הוא נלהב, נסער עובד בזרימה, מה שהופך אותם מאוד פרודוקטיבי. תקופה מאונייה בדרך כלל מלווה ולהיפך מדינת וסגן דיכאון.

עכשיו, בואו להבין איך יוגה עוזרת עם הפרעה דו-קוטבית.

יוגה והפרעה דו קוטבית

 כאשר אתה סובל ממאניה-דיפרסיה, לחץ הוא מרכיב מרכזי שמפעיל מצבים רגשיים קיצוניים. אליה מצטרפת חרדה, אשר רק עושה את זה יותר גרוע כאשר אתה נמצא בשלב המאני או דיכאון.

ביטול המתח והחרדה תקל חולה דו קוטבית, ויוגה עושה בדיוק את זה.

מתיחות הגוף ושמירה על בריאותו עם היוגה היא דרך אחת להתמודד עם הבעיה. הנשימות המסונכרנות בזמן מקבל, שוהה, והיציאה של התנוחות ומרגיעות את הגוף כמו גם את הנפש.

פראניאמה ואיזון מדיטציה ולאמן אותך טוב יותר להתמודד עם מצבי רוח משתנים. יוגה מגביר סרוטונין גמא רמות אמינו בוטירית במוח, אשר לעזור להילחם בדיכאון .

לכן, יוגה היא תוספת מועילה לנהל הפרעה דו-קוטבית. זה משפר את הבריאות הכללית שלך ומאפשר לך להתמודד עם הפרעה דו קוטבית יותר.

אז, למה אנחנו לא לומדים כמה תרגילי יוגה המתאימים ביותר הפרעה דו קוטבית? בדוק אותם למטה.

7 תנוחות Best In יוגה להפרעה דו קוטבית

יוגה מציעה תנוחות טיפוליות כי להרגיע את הנפש. הם להסיט את הנפש של המטופל דו הקוטבי channelize מחשבותיו לכיוון חיובי.

1. Garudasana (Eagle Pose)

יוגה garudasana להפרעה דו קוטבית

אודות התנוחה: Garudasana או נשר התנוחה הוא אסאנה על שמו של המלך המיתולוגי של ציפור, Garuda, אשר ידועה להילחם בשדים. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה לשמור על התנוחה למשך 15 עד 30 שניות.

יתרונות: Garudasana משפר את תחושת האיזון ומותח עגלים והכתפיים. זה מרופף הרגליים והירכיים שלך, מה שהופך אותם גמישים. הפוזה הזאת גם משפרת את הריכוז שלך.

2. Upavistha קונאסאנה (תנוחת Wide זווית יושבים)

אודות התנוחה: Upavistha קונאסאנה או את תנוחת Wide זווית המקובעת הוא אסאנה שנותן תרגול טוב כדי תנוחות רחבות זווית דומות אחר יושבות ובעמידה. זהו אסאנה יוגה ביניים רמת האטה. תרגל אותו בבוקר על בטן ריקה. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

יתרונות: Upavistha קונאסאנה מרגיע המוח שלך ועוזר לך להיות שלווים. הוא מותח את הרגליים, הידיים, ואת עמוד השדרה ופותחת הירכיים שלך. זה גם מגרה אברי הבטן שלך.

3. Dandasana (צוות Pose)

אודות התנוחה: Dandasana או המטה Pose הוא להוות-ומתחמם. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמה. תרגל אותו בבוקר על בטן ריקה או בערב אחרי פער של 4 עד 6 שעות הארוחה האחרונה שלך. לשמור על התנוחה למשך 15 עד 30 שניות.

יתרונות: Dandasana מרגיע תאי המוח שלך. זה משפר את היישור של הגוף ומגביר את המודעות לגוף שלך. Dandasana מאריך ומחזק את עמוד השדרה שלכם.

4. Paschimottanasana (יושב כפיפה לפנים)

אודות התנוחה: Paschimottanasana או כפיפה לפנים בישיבה הוא אסאנה שנותן לגוף שלך למתוח אינטנסיבי. זהו אסאנה יוגה האטה ברמת מתחילים. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

יתרונות: Paschimottanasana הוא משכך מתח. זה שומר חרדה, כעס, עצבנות במפרץ. הפוזה הזאת מווסת את לחץ הדם ואת מותח את הגב התחתון ובשרירי הירך.

5. ארדהה Pincha Mayurasana (Dolphin Pose)

אודות התנוחה: ארדהה Pincha Mayurasana או את תנוחת הדולפין הוא אסאנה שנראה כמו “V” הפוכה דומה אדהו מוקה Svanasana. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמת אשטנגה. תרגל אותו בבוקר על בטן ריקה. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

יתרונות: תנוחת דולפין הקלת דיכאון כאב ראש קל גם מותחת את הכתפיים שלך. זה מועיל עבור נדודי שינה טיפולי עבור עייפות.

6. Setu Bandhasana (תנוחת הגשר)

אודות התנוחה: Setu Bandhasana או תנוחת הגשר הוא אסאנה שנראה דומה גשר ולכן נקרא כך. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה מעיים נקיים. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

יתרונות: Setu Bandhasana צלילים שרירי הליבה שלך ופותח הכתפיים. הפוזה הזאת מחזקת את הידיים והרגליים שלך הוא טיפוליות לטיפול בלחץ דם גבוה ומתח.

7. Salamba Sirsasana (עמידת ראש)

אודות התנוחה: Salamba Sirsasana או העמיד הוא היפוך מוחלט של הגוף. זה נקרא מלך כל אסאנה יוגה. אסאנה היא אסאנה יוגה מתקדמת ברמה ויניאסה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה לשמור על התנוחה למשך 1 עד 5 דקות.

יתרונות: Salamba Sirsasana מחזק עמוד השדרה והצוואר ומאפשר זרימת דם בריאה לתאי המוח שלכם. היא מתייחסת דיכאון מגביר בהירות המחשבה.

זהירות שיש לנקוט

בעוד תרגול יוגה עובד היטב עבור רוב הסובלים מהפרעה דו קוטבית, יש כמה אנשים שסובלים מתופעות לוואי כגון תסיסה, נשימה מהירה, ונעשה קריטי של היכולות שלהם בפועל.

תשמור לתרגל יוגה בסביבה שבה אתה מרגיש נוח ומקובל.

יוגה אינה טיפול להפרעה דו קוטבית שלך. המשך נטילת התרופה שלך עבור הפרעה דו קוטבית יחד עם תרגול יוגה.

 עכשיו, בואו לענות על כמה שאלות נפוצות על יוגה להפרעה דו קוטבית.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

האם דו קוטבית הפרעה לריפוי על ידי יוגה?

יוגה יכולה לטפל בהפרעה דו קוטבית, אך לא בהכרח יכולה לרפא אותו.

באיזו תדירות אני לתרגל יוגה אם יש לי הפרעה דו קוטבית?

הפוך את היוגה לתרגל חלק משגרת היום שלך.

הפרעה דו קוטבית רב עבורך ועבור הסובבים אותך. זה יכול לקחת את החיים מחוץ לך, לפעמים ממש. תעשה את זה קצת קל לניהול, על ידי התנסות התנוחות לעיל. לך על זה, להפוך את החיים שלך טובים יותר.