יוגה 7 Best מציבה בפני להקל כאב חזה

Home » Review » Health » יוגה 7 Best מציבה בפני להקל כאב חזה

יוגה 7 Best מציבה בפני להקל כאב חזה

האם לעיתים קרובות אתה מרגיש מועקה באזור החזה שלך? אם כן, אז זה יכול להיות מסיבות פשוטות שניתן לתקן בקלות עם מתיחות היוגה כמה.

אבל אתה חייב לדעת את המילים הנכונות. וגם, וזו הסיבה שאנחנו להרכיב את היוגה הטוב מציב כאן שיכול למתוח ולפתוח שרירי החזה שלך לספק נחמה אליהם.

כאבים בחזה אינה אומרת בהכרח ממחלת לב. זה יכול להתרחש מסיבה פשוטה כמו יושב רכון על כיסא במשך שעות ארוכות.

אם לא קבוע בזמן הנכון, הבעיה תגדל מספיק אחד גדול גרימת קשיים מיותרים. לפני שיכול לקרות, להגדיר אותו עם 7 התנוחות הבאות ביוגה עבור כאבים בחזה.

לפני כן בואו לגלות את הסיבות של כאב בחזה.

מה גורם כאב חזה?

כאבים בחזה נגרם בשל סיבות שונות. אתה יכול להרגיש את זה בכל מקום מן הצוואר אל בבטן העליונה. לחץ בחזה לעתים קרובות מתרחש עקב יציבה לקויה אבל גם יכול להיות סימן למשהו רציני יותר כמו פאניקה או התקף לב.

אם אתה מרגיש כאב באזור החזה שלך, זה לא בהכרח להיות מחלה קרדיווסקולרית. או שזה יכול להיות. כאשר שרירי הלב לא מקבל מספיק חמצן, זה מוליד צורה חמורה של כאבים בחזה נקרא אנגינה.

לב אחרות הקשורות כאבים בחזה הם התקף לב, פריקרדיטיס, דלקת שריר הלב, קרדיומיופתיה ו דיסקציה של אבי העורקים.

כאבים בחזה מתרחשים עקב בעיות במערכת עיכול מדי. אם בולעים בעיות, אבני מרה, דלקת של כיס המרה או הלבלב, אז אתה תרגיש כאב בחזה.

גם אם יש לך דלקת ריאות, אסטמה קרישי דם או, זה מוביל כאב בחזה. גם כאבים בחזה מתרחשים כאשר אתה סובל שבר שגורם ללחץ על העצבים. צלעות פגומות ו שרירים כואבים ממאמץ קיצוני הם גם גורמים עיקריים בגרימת כאב בחזה.

יוגה החזה

אתה חייב לקבל רופא כדי להעריך שום כאבים בחזה פתאום אתה מרגיש להיבדק עבור בעיות לב. אם זה לא המקרה, אז אתה יכול להרגיע את השרירים בחזה שלך עם היוגה.

יוגה מסייעת בהפחתת לחץ בחזה ידי פתיחה, הרחבת ומתיחת החזה. זה נוגד את כל ההשפעות של יציבה לקויה, שימוש יתר, ואת המתח של השרירים, על ידי תיקון הגורם לבעיה.

יוגה משפרת את טווח תנועה, משתרע שרירי החזה שלך, משפרת את הגמישות אשר כל הסיוע בביעור הכאבים בחזה שלך.

לפעמים, אפילו מתח, חרדה ומתח יכולים לגרום לכאב בחזה, ואתה יודע היטב כי יוגה היא הפתרון הטוב ביותר עבורו.

תרגל את הכאב בחזה להקלת תנוחות שהוזכרו להלן להבין מה אני מדבר.

7 תנוחות Best In יוגה להקלת כאב חזה

1. Matsyasana (דגים Pose)

אודות Pose- Matsyasana או דגים Pose קרוי על avatar Matsya של האל וישנו. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמת האטה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה במשך תוצאות טובות לשמור על התנוחה למשך לפחות 30 עד 60 שניות כדי להרגיש את ההשפעה של התנוחה.

הטבות עבור Chest- Matsyasana משתרע שרירי החזה שלך. זה גם מותח את הקדמי והאחורי של הצוואר שלך ומשפר את היציבה. זהו טיפולי עבור כתפיים מעוגלות ומקל גירוי.

2. Bhujangasana (תנוחת קוברה)

איך לעשות את Bhujangasana 'ומה ובברכתו

אודות Pose- Bhujangasana או את תנוחת קוברה הוא אסאנה דומה למכסת מנוע העלה של נחש קוברה. זהו כפיפות לאחור. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה אשטנגה מתחילים ברמה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה לשמור על התנוחה למשך 15 עד 30 שניות.

הטבות עבור Chest- Bhujangasana מותח את שרירי החזה והכתפיים. היא מגדילה את הגמישות שלך ומשפרת את מצב הרוח שלך. הפוזה הזאת משפרת את זרימת הדם והחמצן.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

אודות Pose- Dhanurasana או Asana Bow היא תנוחה דומה מיתר קשת מוכן לירות. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה במשך תוצאות טובות לשמור על התנוחה למשך 15 עד 30 שניות במהלך תרגול.

הטבות עבור Chest- לב עיסויי Dhanurasana ו מרפא אסטמה. זה מושלם עבור להקלה על מתח ועייפות. הפוזה הזאת פותחת החזה, הצוואר, הכתפיים.

4. Bitilasana (פרה Pose)

אודות Pose- Bitilasana או פרה התנוחה הוא אסאנה דומה העמדה של פרה. בסנסקריט המילה “Bitila” פירושו פרה. Bitilasana הוא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה לשמור על התנוחה למשך 10 עד 15 שניות.

הטבות עבור Chest- Bitilasana משפר את היציבה ואת שיווי המשקל שלך. זה מחזק הצוואר שלך ומותח גבך. הפוזה הזאת מרגיעה את דעתך מקל על לחץ. זה גם מגביר את זרימת הדם בגוף.

5. Ustrasana (קאמל Pose)

אודות Pose- Ustrasana או את התנוחה קאמל הוא כפיפות לאחור הדומה העמדה של גמל. בסנסקריט המילה “Ustra” פירושו גמלים. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. תרגל אותו בבוקר על בטן ריקה והחזק את התנוחה למשך 30 עד 60 שניות.

הטבות עבור Chest- Ustrasana משתרע ומחזק הכתפיים והגב שלך. זה פותח לי את החזה שלך ומשפר את הנשימה. הפוזה הזאת צלילי הצוואר שלך ומותחת הגרון שלך.

6. Chakrasana (גלגל Pose)

אודות Pose- Chakrasana או גלגל התנוחה הוא אסאנה שנראה כמו גלגל. זהו גם צעד חשוב אקרובטיקה. Chakrasana הוא אסאנה יוגה אשטנגה מתחילים ברמה. תרגל אותו בבוקר על קיבה ריקה לשמור על התנוחה למשך 1 עד 5 דקות.

הטבות עבור Chest- את התנוחה טובה הלב שלך ואת מרפא אסטמה. הוא משתרע הריאות שלך מגרה את בלוטת התריס. זה מרפא דיכאון מקל על הלחץ והמתח בגוף.

7. Natarajasana (דאנס תנוחת)

אודות Pose- Natarajasana או דאנס התנוחה הוא אסאנה דומה לרקוד לדגמן של האל שיווה. זהו אסאנה יוגה ביניים רמה ויניאסה. תרגלו את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה לשמור על התנוחה למשך 15 עד 30 שניות במהלך התרגול.

הטבות עבור Chest- Natarajasana משתרעות שרירי הצוואר שלך ומחזקת את החזה שלך. זה משפר את הגמישות של הגוף שלך וגם משפר את שיווי המשקל של הגוף שלך.

עכשיו שאתה יודע הכל על תנוחות היוגה להקלה לחץ בחזה, בואו לענות על כמה שאלות נפוצות על יוגה כאבים בחזה.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

האם חי חזה כאב מאיים?

כאבים בחזה יכולים להיות קטלניים אם היא חמורה הקשורים ללב.

האם אני צריך להתייעץ עם הרופא שלי כדי לתרגל תנוחות יוגה כאבים בחזה?

בהחלט! רק עם אישור הרופא שלך, אנו ממליצים לך לנסות יוגה לדגמן כדי להקל כאבים בחזה.

כאבים בחזה הם בדרגות שונות. זה יכול להיות חד או כאב עמום. זה יכול להיות עניין פעוט שניתן לתקן בקלות או איזו מחלה רצינית שצריכה עזרה מקצועית. נסו להבין מה סוג זה ולקחת את הפעולה המתאימה. אם הגורם כאבים בחזה שלך הוא לא נשקפת סכנת חיים, אז תנוחות היוגה הנ”ל העבודה הטובה ביותר. תן להם לנסות.