יוגה Satyananda – מהו, האסאנות הטבות

Home » Review » Yoga Basic » יוגה Satyananda – מהו, האסאנות הטבות

יוגה Satyananda - מהו, האסאנות הטבות

במהלך השנים, את מושג יוגה המודרני התפתח. ההיסטוריה של היוגה שתחילתה בימי קדם כאשר אסאנות יוגה נכללו שגרת היומיום של אנשים. יוגה יכולה להיות מתורגל על ​​ידי כל אחד. יוגה יש צורות שונות, שאחת מהן היא יוגה Satyananda.

יוגה Satyananda הוא בעל שם עולמי וכן פותחה על ידי מאסטר יוגה אמנות מודרנית, סוואמי Satyanand Saraswati. זוהי צורה אחת כזו של היוגה אשר כולל את כל הענפים העיקריים של היוגה כמו יוגה בהקטי, pranayam, האטה יוגה, ראג’ה יוגה, וכו ‘ההיבט העיקרי של צורה זו של יוגה היא שזה אחד מיני שלה.

רוב האנשים עלולים להתבלבל לגבי איזה סוג של יוגה מתאימה להם. נידרה יוגה Satyananda הוא סוג אשר כל אחד יכול לבצע. זה יכול להיות מתורגל על ​​ידי כל אחד ללא הבדל גיל או בריאות גופנית. תרגול מדיטציה על בסיס קבוע יכולה לעזור לך להיפטר מחלות שונות ואף לסייע בהשגת שלום.

יוגה Satyananda היא שילוב מושלם של העתיקות, כמו גם צורה מודרנית של היוגה. מדיטציה, אסאנות וכן תרגילי נשימה כלולים כל בטופס זה של יוגה. אם אתה רוצה ללמוד יוגה Nidhra ידי סוואמי Satyananda Saraswati, לעשות לנסות את הפעולות הבאות & להתחיל:

1. Asana:

Asana היא היבט חשוב של היוגה. אדם צריך לשלוט אסאנות יוגה לתרגל יוגה Satyananda בהצלחה. יתרונות של אסאנות עושה כוללים גמישות, בריאות משופרת ויציבות נפשית. Bhujangasan , Dhanurasan , פדמאסנה , Paschimottanasana , Shalbasana , Majrasana , Swastikasana , Tadasana , Vajrasana הן צורות שונות של אסאנות כלולות יוגה Satyananda. אסאנות לעזור לך להרגיע את הגוף שלך ולהפוך אותו יותר וגמיש ואנרגטי. לאחר ביצוע אסאנות, אנרגיה חדשה זורמת בכל הגוף אשר נותן לך הרגשה טובה.

2. פראניאמה:

הנשימה היא שוב מרכיב חיוני של יוגה Satyananda. יש לקיים אחת שליטה מלאה על הנשימה שלו / שלה. אמנם עושה יוגה, אתה אמור להיות מסוגל להבין היטב מתי לשאוף ומתי לנשוף. אם אתה מסוגל לעשות את זה נכון, אז בהחלט אתה יכול לעשות פראניאמה כראוי.

בזמן האימון פראניאמה, אחד חייב להיות ידע קול של mudras. האנרגיה נוצרת בזמן מדיטציה או פראניאמה ותרגול מועברת הגוף שלנו דרך mudras. לכן אחד צריך להיות בעל ידע טוב של mudras.

  • אמנם עושה mudras, לגעת בקצה האצבע המורה של יד שלך עם קצה האגודל. שמור על ישר שלוש אצבעות אחרות. זהו מודר מושלם תוך תרגול פראניאמה או מזמרים “OM”.

בצע את הפעולות הפשוטות הבאות כדי לתרגל פראניאמה בבית:

– שמור הוא הנחיריים פתוחים ולאחר מכן שואף ונושף עם שני מעברי האף. סוג של פראניאמה זוהי נשימה מהירה עם שני צדדי האף. האדם צריך לשאוף ולנשוף במהירות מרבית.

– נסו לעשות את מודרה הנ”ל ולאחר מכן לסגור את הנחיר הימני, ולשאוף עם הנחיר השמאלי, ומיד לסגור את הנחיר השמאלי ונשוף עם הנחיר הימני. בדרך זו מנסה לנשום ידי שינוי הנחיריים.

תרגול פראניאמה יומי מסייע לך להשיג שלום נפשי. זה גם מרענן את הגוף והנפש.

מדיטציה 3.:

ביוגה Satyananda, ישנן טכניקות מדיטציה שונות אשר אתה יכול להתאמן. כמו כן, מודר חשוב מאוד בזמן המדיטציה. מודרתי יוצרת אנרגיה חיובית אשר לאחר מכן מועברת אל הגוף שלך לאחר שתשלים המדיטציה שלך.

תרגול יומיומי מדיטציה עוזרת לך להיפטר של מתח; הוא מגביר את רמות הריכוז שלך גורם לך יותר מודע הנפש והנשמה שלך. זה מלמד אותך את הדרך המושלמת של לחיות את החיים.
שיעור יוגה Satyananda מבטיח כי תקבל חשיפה לכל דבר – כבר מן אסאנות ומדיטציה. בתום הפגישה יוגה Satyananda שלך, וודא כי אתה תמיד לזמר 11 פעמים “OM” בקול. הרטט שהיא יוצרת, נותן לך אנרגיה חיובית לאורך כל היום.