כיצד לתקן מזרן יוגה Slippery

Home » Review » Yoga Basic » כיצד לתקן מזרן יוגה Slippery

 כיצד לתקן מזרן יוגה Slippery
כשאתה סוף סוף לעשות את הקפיצה הגדולה אל בעלות מזרן יוגה משלך, זה יכול להיות יותר קצת מאכזב לגלות כי מחצלת דביק שנקרא שלך אין משיכה בכלל. מלבד היותו מעצבן, אם אתה באמת מחליק על המחצלת שלך, אתה יכול לפגוע בעצמך. ישנן כמה דרכים יעילות לפרוץ המחצלת החדשה שלך, אבל לפני שאתה לוקח פעולה חשוב לדעת איזה סוג של שטיח יש לך.

איזה סוג של מאט כדאי להשתמש?

רוב חלקלקות-כאשר-חדשות מחצלות יוגה הם של מגוון PVC הבסיסי, כמו מחצלת לקארמה מן היעד. אפילו מחצלות PVC פרמיה כמו PRO למנדוקה יכולות להיות חלקלקות בהתחלה. הדבר נכון במיוחד מתסכל שכן הוא מרגיש כאילו אתה פשוט שילם 100 $ עבור מחצלת ללא אחיזה כלל.

גומי, TPE, ומחצלות פוליאוריטן נוטים לא לקבל אותו חֲלַקלַקוּת הראשונית כמו אלה PVC. למעשה, אחיזה גדולה מן-ללכת לקבל הוא קרציה גדול בעמודה פלוס עבור סוגים אלה של מחצלות. אם זז על המחצלת שלך היא בעיה גדולה בשבילך. מומלץ לחקור אחד של חומרים חלופיים אלה כאשר הגיע הזמן לשדרג. מחצלות גומי כוללות את הרמונית ג’ייד ו למנדוקה אקו, מחצלות TPE מבוצעות על ידי Kulae ואחרים, וגומי / כלאי פוליאוריטן מוצעים על ידי לולולמון ו Liforme. יש סוגים אלה של מחצלות יתרון נוסף של להיות מתכלה, בניגוד PVC. אם אתם מרגישים מבולבלים לגבי האופציות, טבלת ההשוואה שלנו יכולה לעזור.

מה לעשות

אם כבר יש לך שטיח PVC, אל ייאוש! ההבדל העיקרי בין השטיח הנקי והמבריק החדש שלך ואת הגרסה השחוקה שמספקת הכושר שלך הוא ברור: המחצלת שלך צריכה להיות משוחקת למטה קצת. אתה יכול להאיץ את תהליך ההזדקנות על ידי שטיפת המחצלת שלך עם מים. מחצלות PVC דקות (אלה שאתה יכול לקפל בקלות, כלומר לא PRO למנדוקה) אפילו יכולים להפיק תועלת בטווח דרך המחזור העדין של מכונת הכביסה שלך. אין סבון הכרחי ולהיות בטוח שאתה לאפשר מספיק זמן לייבוש באוויר. מכיוון מחצלות יוגה הם סופגים, מקבלים אותם לגמרי יבשים יכולים לארוך מספר ימים. המשך להשתמש המחצלת שלך, וזה בקרוב ירכוש משטח החלקה ללא.

אם יש לך באמת כפות או רגליים מיוזעות שגורמים לך להחליק, ייתכן שיהיה עליך להשתמש במגבת עם מחצלת שלך. צבת מגבת-ידיים מקובלים בכל מול המחצלת שלך יכולה להיות כל מה שנדרש. אתה יכול להשתמש בו כדי לייבש את הידיים או למקם את כפות הידיים על מגבת כאשר עושים תנוחות כמו מטה מול כלב. רק לוודא את המגבת היא על המזרן, כך שהוא לא להחליק. אם תמשיך מחליק, להסתכל לתוך מוצר אנטי להחליק כמו מגבת Yogitoes Skidless. סוג זה של מגבת רחיץ, סופג נועד לשמש מעל מזרן יוגה שלך עבור מתיחה נוספת והוא פופולרי במיוחד עבור שיטות יוגה חמות.

מה לא לעשות

יש כמה עצות רעות למדי בחוץ על איך לפרוץ המחצלת שלך. אין להשתמש בחומץ תפוחים, שהינה חומצה חזקה, לטיפול או לשטוף מחצלת שלך. אור השמש והמלח יהיה לשבור גומי, TPE, פוליאוריטן, וכנראה לא יעשה הרבה טוב, אפילו עבור מחצלת PVC.