למה האם יוגה נידרה דרך עוצמתית תירגעו

Home » Review » Fitness » למה האם יוגה נידרה דרך עוצמתית תירגעו

למה האם יוגה נידרה דרך עוצמתית תירגעו

נידרה יוגה היא אחת המדינות העמוקות של הרפית הגוף שלך יכול להיות תוך שמירה בהכרה מלאה. אתם נשארים במצב של חלימה צלולה, מודעים לסביבת החלום שלך, אבל יש מעט או ללא מודעות של הסביבה שלך בפועל.

תהליך זה חוסך ומאחד האנרגיה שלך עבור שיטות יוגה. זה גם מרגיע את המערכת ומכין אותו מדיטצית פראניאמה. זה חיוני לך לפנות זמן יוגה נידרה בתוך פרקטיקות האימון השני שלך.

מתכוננים יוגה נידרה

כאשר אתם נמצאים במצב עמוק זה של שיקום והרפיה, מכוון את תשומת לבנו אל החלקים השונים של הגוף שלך, וזה מפעיל את העצבים באזורים אלה. זה גם מסייע לגוף לקבל ולשלב את היתרונות של אסאנות יוגה כי אתה פשוט התאמן. זה נמשך בכל מקום בין 15 ל -30 דקות.

אתה בדרך כלל עושה את היוגה נידרה לפרסם האימון ביוגה שלך, ואת הדרך הטובה ביותר היא לכסות את עצמך או להתחמם הגוף שלך בזמן שאתה עושה את זה. טמפרטורת הגוף יורדת בתהליך, ואתה עלול בסופו של דבר מרגיש קר. אז לשמור שמיכה שימושית.

זה יכול להיות מתורגל מעצמו מדי, אבל זה לא מומלץ לעשות את זה אחרי ארוחת הצהריים, כי אתה עלול בסופו של דבר מנמנם.

הקפד לתרגל יוגה מרגיעה מקום שליו שבו אין עומס או הפרעה.

איך לעשות את היוגה נידרה

 1. שכבי על הגב שלך, ואת עצמו את הגופה Pose או Savasana.
 2. עצמו את עיניכם. מניחים את הרגליים כך הם מנותקים זה מזה בנוחות. ודא הרגליים להירגע לגמרי, ואת קצות האצבעות להתמודד sidewards. הזרועות שלך חייב להיות ממוקם לאורך הגוף שלך, אבל בנפרד מהקבוצה, עוזב את כפות הידיים פתוחות כלפי מעלה.
 3. ודא שאתה נושם לאט, עדיין עמוק. זה יהיה להקנות רגיעה מוחלטת. כפי שאתם נושמים, הגוף שלך יהיה מלא אנרגיה, וכפי שאתה נושם החוצה, הגוף שלך יירגע. פוקוס על עצמך ועל הגוף שלך, שוכח את כל המשימות האחרות שלך. עזוב וכניעה!
 4. במקרה שאתה מרגיש לא נוח או למצוא כאב או אי נוחות בגב התחתון, פשוט להשתמש בכרית כדי להעלות את הרגליים. זה ייתן לך נוחות יותר.
 5. ברגע שאתה מושלם ונוח, להתחיל מלמטה. ולמשוך את תשומת הלב שלך כלפי רגל ימין שלך. תירגע הרגל לגמרי ולתת את תשומת הלב שלך סובבת סביב הרגל למשך מספר שניות. ואז, לעבור את הברך הימנית, ירך ימין, ורגל ימין כולו. לעשות את אותו הדבר עבור רגל שמאל.
 6. תנו תשומת לבכם להיגרר אל הגוף כולו שלך, איברי המין שלך, הבטן שלך, הטבור שלך, החזה, הכתפיים, הזרועות, הגרון, הפנים, ואת הכתר.
 7. תנשום עמוק ולאט ולבחון כל התחושות בגוף. תירגע לחלוטין. הישארו במצב זה של הרפיה במשך כמה דקות.
 8. לאחר גופך רגוע לחלוטין, להיות מודעים לסביבתכם. ואז, להפוך לאט זכותך בעיניים עצומות. שכבי על זכותך במשך כמה דקות.
 9. כאשר אתה חש בנוח, לשבת לאט, בעדינות לפתוח את העיניים.

היתרונות של היוגה נידרה

יש יוגה נידרה יתרונות רבים. אבל אלה הם היתרונות העיקריים שלה.

 • זה משקיט את הגוף אחרי אימון יוגה אינטנסיבי משחזר את הטמפרטורה הנורמלית של הגוף.
 • זה מבטיח הפעלה של מערכת העצבים ומסייע לגוף לספוג את היתרונות של אסאנות.
 • הוא ישטוף את הרעלים מהגוף.
 • זה עוזר לנוח ולהירגע במהלך ההריון.

Vs. נידרה יוגה מֶדִיטָצִיָה

נידרה יוגה היא לא ממש אותו הדבר כמו המדיטציה. בזמן שאתה עושה את נידרה, אתה לשכב וללכת למצב חצי היפנוטי, מדינה בין להיות בערות ובשינה.

עם זאת, כאשר אתה עושה מדיטציה, אתה יושב זקוף השדרה שלך הם יותר ערניים ומודעים יותר כאשר אתם נמצאים יוגה Relax נידרה.

זהו כמעט כמו כהכנה למדיטציה. זהו התרגול של תחושת הנסיגה שבעצם מכינה לך להיכנס למצב של מדיטציה. תשומת לבך מופנית פנימה, ואת הנפש והגוף שלך הם נרגעו, עד כדי כך שתגיע למצב של מדיטציה נפשית.

עבור רוב האנשים היום, קשה מאוד לעשות מדיטציה, פשוט כי אנחנו כל כך עסוקים וחסרי מנוחה שקשה לשבת דומם ושקט לתקופות ארוכות. כשאתה אמן יוגה נידרה, זה יהיה באופן אוטומטי לעזור לך לקחת על עצמו את האתגרים של מדיטציה, ובקרוב, תוכלו לעשות מדיטציה בקלות.

טיפים כלליים לעשות את נידרה יוגה

 • זה רק טבעי לחשוב מחשבות אקראיות להיות מוסח על ידי אותם בזמן שאתה נמצא נידרה. אין לרסן אותם. כמו כן, לא מרגיש אשם אם אתה נרדם במהלך התרגול.
 • שחק קצת מוסיקה עדינה – גם מזמורים רכים או מוסיקה אינסטרומנטלית – לפני שאתם מתחילים את היוגה נידרה תירגע. זה יעזור לך להירגע. אבל זה לא חובה, כי אתה בסופו של דבר להירגע הקצב הפנימי שלך.
 • אל תחמיצו את הצעד של שהתהפך על זכותך או בישיבה אחרי כמה דקות. כאשר אתה בצד ימין, זה עוזר זרימת הנשימה דרך הנחיר השמאלי, ולכן, הגוף שלך מתקרר.

עכשיו שאתה יודע איך לעשות יוגה נידרה, מה אתם מחכים? נידרה יוגה היא בדיוק כמו מרעננת כמו תנומה טובה. זה מרענן ממריצה אתה אוהב שום כמות של פחית קפאין. פנקו וליהנות!