למה Matters יישור ב יוגה

Home » Review » Yoga Basic » למה Matters יישור ב יוגה

 למה Matters יישור ב יוגה
“הקשיבו לגופכם” הוא משהו שאתה שומע שוב ושוב בשיעורי יוגה. עבור תלמידים רבים, זה הנחיה קשה לעקוב, במיוחד כאשר אותם מורים ליוגה אשר אומרים לך להקשיב לגוף שלך גם עוסקים באימון אותך לתוך עמדות נוחות ועידוד לך להישאר שם זמן רב יותר ממה שאתה רוצה. אז מה זה? האם אתה אמור לעשות את זה בדרך שלך או את דרכם?

מהו מערך?

יישור הוא המילה שאנחנו משתמשים ביוגה כאשר אנו מדברים על הדרך האידיאלית כי תנוחה צריכה להיעשות. לפני שאתה להתחרפן על המילים “אידיאלי” ו “צריך” לדעת כי מורה יוגה טוב מזהה כי ישנם הרבה וריאציות גופות אדם ולשקול יישור להיות תהליך יותר מאשר תוצאה סופית.

יישור היא מילה המתייחסת לאופן שבו המפרקים שלך למקם את עצמם ביחס לזה. יישור טוב מציב מאמץ מינימלי על המפרקים שלך עבור תנועה יעילה.

כדי לסבך עוד יותר את העניין, כל סגנון של יוגה יש מחשבות משלו על יישור אופטימלי, טכניקות משלו, ו, לפעמים (ב אנוסארה, למשל), שפה תיאורית משלה.

בהתחלה, לנקוט בגישה “כאשר ברומא” להבדלים סגנוניים אלה. בסופו של דבר, תוכל למצוא את פילוסופית הסגנון ויישור המתאים ביותר לך. זה ראוי לציין כי רוב, אם לא כל, של הרעיונות שלנו על יישור, לצאת השפעה ממאה תשע עשר תנועת התרבות הגופנית על הפיתוח של יוגה עכשווית, לא מכל מקור חומר אוניוורסלי עתיק.

פרדוקס היישור

מצד אחד, אנו יודעים כי שני אין גופים זהים ואיך תנוחה מרגישה חשוב יותר איך זה נראה. נאמר לנו שלא להשוות את עצמנו לאחרים או לשאוף תנוחה מושלמת. מצד השני, יישור אידיאלי מודגם תמיד, מאויר, שאף, ותיקן עבור. איך נוכל ליישב הנחיות הקטבים הללו? האם יישור לצאת מהחלון בשם הקבלה?

איך אתה עושה פוזה כן קובע. יישור הוא לא רק עושה את התנוחה להיראות יפה.

ברוב המקרים, את היישור הנכון מציע את הדרך הבטוחה לעשות את היציבה. לעתים קרובות זה כרוך ערמת העצמות ליציבות אופטימלית כדי למזער בלאי על המפרקים.

ייתכן שתוכל כדי שריר עצמך להיעתק של תנוחה מורכבת (או אפילו אחת פשוט), אבל ללא יישור הנכון, אתם נמצאים בסיכון גדול יותר של פציעה. חלק הקבלה הוא נכונה לקחת עזרה בעת הצורך. ביוגה המודרני, זה אומר שימוש באביזרים בנדיבות, כמו חלוץ ידי איינגר. עם תפאורה, אתה יכול להניח תנוחות יותר באופן שתומך יישור בטוח.

פתרון פרדוקס היישור דורש הפסקת אש בין האינטלקט שלך ואת הרגשות שלך. מבחינה אינטלקטואלית, אתה רואה את המורה לעשות פוזה, אתה רואה את עצמך עושה את זה, אתה מנסה לבנות מודל עצמך על המורה. מבחינה רגשית, אתה בסדר עם המקום בו אתה נמצא ביחס למורה. אתה לטפח את המודעות להרגיש את התנוחה בגוף, להרגיש כשאתה יכול להשתמש קצת עזרה, ולאפשר לעצמך לקבל עזרה כי.