לתרגל תרגול יוגה בטוח במהלך הריון

Home » Review » Fitness » לתרגל תרגול יוגה בטוח במהלך הריון

 לתרגל תרגול יוגה בטוח במהלך הריון
יוגה בהריון היא דרך פופולרית עבור נשים הרות להימתח ולהירגע במהלך ההריון, בתוספת ללמוד טכניקות כי הם יכולים להשתמש במהלך הלידה. אם אתה הולך לשיעור יוגה לנשים בהריון, התנוחות תותאמנה הריון בעת ​​צורך, אבל אם אתה רוצה לתרגל בעצמך או תוהה מדוע תנוחות בפרט יש להימנע, מדריך זה עושה את כל זה ברור בשבילך.

הקפד להתייעץ עם הרופא המטפל לפני הלידה שלך לפני תחילת כל משטר פעילות גופנית, במיוחד אם יש לך הריון בסיכון גבוה.

תנוחות בטוחות עבור יוגה במהלך הריון

תנוחות אלו בטוחות לנשים בהריון כאשר היא מבוצעת כהלכה:

Openers היפ : Poses כמו יונים, לוחם השנייה, משולש, ארדהה chandrasana, בדהה קונאסאנה, ואת הברך לקרסול יעזור ליצור את הגמישות שיכול להפוך הלידה קלה יותר.

מתיחות סייד : השער להוות וריאציות על קרש בצד, בקרב מותח הצד שני, להרגיש טובות במיוחד כאשר הבטן שלך מתחילה להרגיש צפוף.

ארבע : הפוזיציות כמו-פרה חתול לעזור לקבל את התינוק לתוך המיקום האופטימלי עבור לידה (הראש למטה, חזרה בטן). התנוחה הזאת יכולה לשמש כדי לנסות ולהפוך בלידת עכוז בהריון מאוחר יותר אם המומלץ על ידי ספק שירותי טרום לידתי שלך.

תנוחות עמידות : כפי הבטן שלך גדלה, מתחיל להרחיב העמדה שלך תנוחות עמידות. קח את הרגליים לפחות למרחקי ירך בנפרד כדי לפנות מקום הבליטה שלך, במיוחד אם אתה כיפוף קדימה. דברי ברכה השמש טרום לידתי זו מציעה אלטרנטיבה נחמדה במהלך ההריון.

תנוחות נשים בהריון צריכות להימנע

נשים בהריון צריכות להימנע תנועות אלה תנוחות:

מתיחה-Over : הגוף מייצר הורמון במהלך ההריון נקרא relaxin, אשר נועד לרכך חלקים גמישים שלך (כמו עצמות ורצועות) כדי לפנות מקום לתינוק להתכונן ללידה. זה קל מעל למתוח לפצוע את עצמך. נסה להימנע הולך יותר ויותר לתוך תנוחות ממה שאתה רגיל בגלל רצועת משך הנה פגיעה קשה כי לוקח הרבה זמן כדי לרפא. היית במיוחד מודע הברכיים.

נשים בהריון חשופות יתר מתיחה בגלל relaxin ההורמון. הקפד להתאים התנוחות שלך כדי למנוע פציעה.

פיתולים : פיתולים עמוקים מהבטן, כגון ארדהה Matsyendrasana, לדחוס את האיברים הפנימיים, כולל הרחם. במקום, לסובב יותר בעדינות מן הכתפיים, או לקחת טוויסט פתוח, כלומר מתפתל ומתרחק הרגל קדימה כך הבטן שלך יש הרבה מקום במקום נמעך.

קפיצות : קפיצות להוות סיכון קל של פירוק הביצית המופרה ברחם יש להימנע בשלב מוקדם של הריון. בהמשך, אתה כנראה לא מרגיש כמו קפיצות.

נשימה מהירה : כל פראניאמה המחייב עצירת נשימה או inhales מהירה ונושף (כגון kapalabhati) יש להימנע. להתחיל לתרגל נשימה הלידה (שאיפות עמוקות דרך האף נשיפות דרך הפה) במקום. טכניקה זו יש השלכה ישירה על תהליך הלידה. למידה להתמקד בנשימה ולהשתמש בו כדי להשאיר אותך מעוגן הרגע הנוכחי עשויה להיות הדבר הכי השימושי לך ללמוד יוגה בהריון.

תנוחות הפוכות : הפיכת עצמך במהופך אינה מהווה שום סיכון אינהרנטי התינוק שלך, אבל אתה רוצה להימנע מנפילה. אם אינך חש בנוח עם סופר תנוחות הפוכות, זה לא הזמן לעבוד עליהם. נוספים יוגים מנוסים עם שיטות היפוך הוקמו יכולים לבצע את השיחה שעליה היפוכים לעשות אבל צריך להיות זהירים כי הרחבת הבטן משתנית האיזון שלך. השתמש הקיר או להימנע תנוחות הפוכות אם אתה לא מרגיש כמו לעשות אותם. אתה תמיד יכול להחליף רגליים במעלה הקיר בסביבה בכיתה.

כפיפה לאחור : ככלל, להימנע כפיפות לאחור עמוקות, כמו להוות גלגל מלא. אם ביצעת התנוחה הזו בקלות לפני ההריון, אתה יכול להמשיך לעשות את זה בשליש הראשון אם זה מרגיש לך טוב.

עבודת בטן : תנוחות כי הם מחזקי בטן, כגון סירה לדגמן, יש להימנע. ריכוך שרירי הבטן קצת מאפשר להם למתוח בקלות רבה יותר, אשר עשוי לסייע לך להימנע תנאים כמו recti diastasis.

שכיבה על הבטן : תנוחות שבהן אתה שוכב על הבטן, כגון קוברה, ניתן לתרגל בשליש הראשון כמו העובר עדיין מאוד קטן. בהמשך ההריון, תנוחות אלה יש להימנע וניתן תופסק בכל עת אם הם יגרמו לאי נוחות.

בשכיבה על הגב : בטרימסטר השני שלך, הרופא שלך ימליץ שוכב על הגב במשך תקופות ארוכות, אפילו מעודד אותך לישון על הצד שלך. אתה יכול להתחיל לעשות savasana שוכב על צד שמאל כמו בתחילת ההריון שלך כמו שאתה אוהב. אולי כדאי להשתמש שמיכות או כריות לתמיכה להתארגן בנוחיות. אם בסופו של דבר לא יכול להתרווח בשכיבה, אתה יכול גם לשבת בתנוחה ברגליים משוכלות.

ביקראם יוגה / יוגה חמה : העלאת טמפרטורת הליבה של הגוף שלך אינה מומלצת בזמן ההריון; ולכן, יוגה חמה לא צריכה להיות מתורגלת. זכרו, יוגה היא בלהיות גמישה במוחו כמו גם את הגוף, חסידים יוגה חמה כך צריך לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לחקור את אפשרויות יוגה אחרות.

יוגה ויניאסה : אם אתה נוהג בצורה מאוד נמרצת של יוגה ויניאסה, אשטנגה כמו או פאוור יוגה, להיות גמיש ומוכן להתאים לקצב שלך לפי צורך או לנסות סגנונות עדינים כמו ההריון שלך מתקדם.

אם אתה רוצה לדעת יותר על כל שליש, להשתמש המדריכים האלה עבור השליש הראשון, שליש שני, ואת השליש שלישי.