מדיטציית ויפאסנה – הנוהל והטכניקות שלה

Home » Review » Meditation » מדיטציית ויפאסנה – הנוהל והטכניקות שלה

מדיטציית ויפאסנה - הנוהל והטכניקות שלה

כדי להיות מודעים ונספג רגע ומקום נפלא. כל היופי הסתיר עצמו יגלה לך, משאיר אותך עם תענוג וסיפוק בלתי מוסברים. דמיינו עושה את אותו הדבר עם ההוויה שלך! יושב בשקט, התבוננות בעצמך, לשים לב החושים שלך, לגלגל מחדש את עצמך טיפין טיפין. מדיטציית ויפאסנה תגרום לזה לקרות לך. לקרוא כדי לדעת יותר על ויפאסנה ואיך זה יכול לעזור לך.

אבל קודם, בואו לגלות מה ויפאסנה היא כל העניין.

מהי מדיטציית ויפאסנה?

ויפאסנה היא טכניקת המדיטציה ביותר העתיקה. זה נלמד על ידי הבודהה לפני כ 2500 שנה. זהו אמצעי מודעות לעצמך, החיים שלך, ואת המהות של הקיום שלך. במדיטציה זו, המוח הוא כלי להתקרב מציאות הם פני הדברים. ויפאסנה יוביל לשחרור – תופעה קבועה בניגוד לשקט הזמני כי סוגים אחרים של הצעת מדיטציה.

איך לתרגל ויפאסנה?

ויפאסנה היא עמוקה ומתמשכת. היכולת להבין את תהליך החיים בלי שום פילטרים הוא לא קל כמו שזה נשמע. סדרת תרגילי המוח תעזור לך להיות מודע וקשוב. ויפאסנה היא תהליך הדרגתי שבסופו של דבר גורם לך להבין את המטרה האמיתית של החיים. לקרוא כדי לדעת איך לעשות מדיטציית ויפאסנה.

טוחנים-חינם 1. Mind

בדעה צלולה הוא מסוגל להשיג את הבלתי אפשרי. לפני שתתחיל, להסיר את כל מחשבות לא טהורות מהראש שלך ולעשות שלום עם אנשים ועל המתרחש שהטריד אותך. הלוואי אושר אמיתי לכולם. קרחת זה יקל בשבילך כמו שאתה הולך קדימה ויפאסנה.

שמור את דעתך הצ’ק כפי שהוא יכול להערים עליך בקלות. זה יתחיל חוט של מחשבות, ולפני שאתה יודע את זה, אתה תהיה להסתבך זה. חותכים את שרשרת מחשבה החוצה, לאמן את המוח שלך, ולהתרכז טוב יותר.

2. פוקוס הוקוס

לשבת באופן מאוזן. תעצמי את העיניים בעדינות ולנסות להתמקד בנשימות. שימו לב איך האוויר הולך פנימה והחוצה של הגוף שלך. ואז, כדי לקבל התבוננות בהיבטים אחרים של הגוף שלך.

מחשבות שונות יצוצו שאלות בראש שלך להסיח את דעתך, אבל אל תתנו להם לעצור אותך. תמשיך לנסות. בעדינות ולמקד בכל פעם המחשבות שלך נוטות לנדוד. כפי שאתם להמשיך ככה, הפוקוס שלך יהפוך חד, ואתה תבנה בסיס חזק עבור ויפאסנה.

3. נשימה Breezy

זה הכרחי כדי להיות מודע הנשימה משום שהיא משמשת כנקודת פניית הפוקוס שלך. בכל פעם מחשבותיכם נודדות, אתה יכול להביא אותו בחזרה יציבות ידי התמקדות בנשימה – זה שומר על המוח מפני התלבטויות. כמו כן, נשימה עוזרת לך להיכנס למצב מדיטטיבי. כדי להבין את הנשימה היא להבין את החיים עצמם כפי שהוא משותף לכל היצורים החיים.

נשמו באופן נוח. ויפאסנה ממליצה לנשום עמוק. הרגש ופעל איך האוויר נכנס ויוצא של הגוף שלך, התבוננות כיצד מתקבלת ומגיבים אליו.

4. לשחרור מתמיד

שמירת דעתך חופשית של מחשבות שליליות והתמקדות נשימת ונשימה נכונה היא לא קלה בכלל, אבל לא מוותר. אל תשפוט את עצמך תעיה. השתדלתי לחזור למסלול, בעדינות אך בתקיפות. לאט לאט, אתה תרגיש את המודעות בועט ב. התחושה של מי שיודע משהו על מה זה, לתפוס את האמת של כל דבר, ולממש את הפוטנציאל והכוח של ההווה. רגשות אלה באים בהדרגה לאחר תירגול רציף ו יהיה להסביר לך.

ההליך האמור לעיל והטכניקה הם מתחילים לפענח חוכמה ניצחית וידע. הם ייקחו לך בעבר את האשליה, ואת המציאות בהווה כפי שהוא.

5. הטבות

ויפאסנה פועלת באופן שונה עבור כל אדם, אבל הנה כמה יתרונות כלליים מובטחים:

  • ויפאסנה עוזרת לך להבין את ההתנהגות ותגובות של אנשים אחרים בצורה טובה יותר. זה יגרום לך להבין את הסיבה מאחורי מצב הרוח שלהם ולתקשר איתם באופן מועיל להם.
  • זה יחלחל לך עם ידע הזה יעזור לך לשוחח טוב ולהקשיב בתשומת לב במקום להגיב באופן מיידי ללא צורך.
  • מצורף שלך לעניינים ארציים פוחתת, ואתה לומד להסתכל על החיים מעבר לזה.
  • אתה הופך להיות יותר סלחני ולהתחיל להסתכל על החיים בצורה חיובית.

הנה כמה שאלות נפוצות לגבי מדיטציית ויפאסנה.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

כמה זמן לוקח ללמוד מדיטציית ויפאסנה?

באופן אידיאלי, גוריו חייבים ללמד ויפאסנה, וזה תהליך חיים. כדי להתחיל יזם לתוכו ולקבל טירונות, לפחות 10 ימים נדרשים.

האם ויפאסנה דתית?

ויפאסנה מתעלה מעבר לדת. זוהי החתירה של הטבע האמיתי של המציאות ואת פעולתו של החיים.

איך אפשר לדעת אם הם מתאימים עבור ויפאסנה?

כל אחד עם בריאות נפשית וגופנית הגונה יכול לתרגל ויפאסנה. סבלנות, התמדה, ומסירות תיקחנה אתכם דרך ארוכה מרוויח מן הפרקטיקה ויפאסנה.

ויפאסנה יכולה לרפא מחלות?

חוסר איזון הגוף והנפש גורם המחלה. כדי להתחיל ויפאסנה במטרה לרפא מחלה אינו רצוי. זה יהיה בידינו לסייע בריפוי המחלה ולא להועיל לך עם המטרה האמיתית של ויפאסנה.

כדאי לאדם לעשות ויפאסנה כל יום?

זה מועיל אם נעשה כל יום. בשעות הבוקר הם טובים כמו המוח שלך הוא טרי שתוכל להתמקד במהירות לנשום.

ויפאסנה היא כל העניין לשחרר אותך מן האשליות שאתה יוצר בעצמך ולתת לך תובנה בפועל. זה ישחרר את המחשבות שלך, הרגשות, והפעולות ולעשות לך מודע לחלוטין ובהווה. תתחיל להעריך את החיים עוד יותר. ויפאסנה היא מרוממת ויפה. נסה את זה עכשיו כדי לחוות את הקסם שלה.