מדריך ציוד יוגה למתחילים – Essential וחומרים אופציונליים לקנות

Home » Review » Yoga Basic » מדריך ציוד יוגה למתחילים – Essential וחומרים אופציונליים לקנות

מדריך ציוד יוגה למתחילים - Essential וחומרים אופציונליים לקנות
כאשר אתה מפעיל לראשונה עושה יוגה, קשה לדעת מה אתם באמת צריכים לקנות. קומפלקס יוגה התעשייתי ממשיך להתפתח כל כך הרבה בגדים וציוד שאתה עלול להרגיש שאתה צריך להשקיע מאה דולרים לפני אי פעם דריכה ברגל באולפן.

החדשות הטובות הן, אתה בעצם צריך מעט מאוד כדי להתחיל. עם זאת, אם אתה מתחיל להתאמן בבית, או היית מרגיש טוב יותר על רכישת בגדי יוגה ספציפית וציוד לפני המחזור הראשון שלך, הנה מה שאתם צריכים לדעת.

ציוד חיוני

ביגוד 
זה צריך ללכת בלי לומר שרוב אולפני יוגה רוצים ללבוש משהו לכיתה, אבל אתה לא צריך עשרות מכנסי יוגה מודפסים או הילוך מעצב להתקבל על ידי העמיתים שלך. התחל עם ההלבשה הספורטיבית הנוחה, נושמים שכבר יש לך על יד, ולרכוש יסודות מדרג בינוני לכל דבר אתה מפסיד.

  • מכנסיים או מכנסיים: אתה לא יכול להשתבש עם כמה זוגות מכנסי יוגה מוצק צבע אפור שחור, כהה, כחול כהה, או חום. אתה יכול לערבב-ו-להתאים טייץ אלה עם מגוון רחב של צמרות, ואם אתה רוכש אופציות באיכות גבוהה, הם יכולים להימשך זמן רב. אם מכנסיים צמודים הם לא הקטע שלכם, לחפש מכנסיים בסגנון אצן או מכנסי הרמון בסגנון הפופולרי שיש אלסטית סביב הקרסוליים. מכנסי סטרץ אלה ומציעים חדר נוסף קטן, אך בשל קרסול אלסטי, הם יישארו במקום לאורך כל התרגול. Shorts היא אפשרות פופולרית עבור בחורים, והם גם מתאימים לנשים, במיוחד אם אתם מתכננים לנסות יוגה חמה. רק זכרו, מומלץ ללבוש מכנסיים קצרים סטרץ הולם טופס או מכנסיים קצרים רופפים עם טייץ המחובר מתחת בגלל כמה תנוחות דורשות ממך למקם את הרגליים בצורה שהיה משאירה אותך חשף באי נוחות עם רופף יותר, קצר בסגנון ריצה.
  • Tops : חשוב ללבוש חולצות כי הם די הדוקים כל כך החולצה שלך לא לטוס מעל הראש שלך בזמן כפיפות לפנים. פתילת חומר מועילה, במיוחד אם אתם נוטים להזיע הרבה או אם אתה מתכנן להשתתף בשיעורי יוגה חמים. מכיוון חדרי יוגה הם לעתים קרובות שמרו על קור רוח, מומלץ להביא כיסוי אור למעלה או סוודר איתך בכיתה. אתה יכול ללבוש את זה עד לשיעור, ואם אתה שומר אותו על ידי המחצלת שלך, אתה יכול לשים אותו על לפני savasana הסופי.
  • ספורט חזיות : אם אתה אישה, לוודא שאתה לובש חזיית ספורט. בעוד יוגה נוטה להיות פעילות בעצימות נמוכות, חזיית ספורט הגונה יכולה לעזור לשמור על “הבנות” שלך במקום, בעת המעבר בין תנוחות, מה שהופך את התרגול יותר נוח.
  • עניבות שיער או בנדנות : בין אם אתה גבר או אישה, אם יש לך שיער ארוך, אתה צריך לאבטח אותו במקום לפני שאתם מתחילים בכיתה למנוע מנעולים תועים לנפול על העיניים והפנים שלך. עניבת שיער בסיסית או סרט צריכה לעשות את הטריק.
  • גרבי יוגה : כדי להיות ברורים, גרבי יוגה אינם דרישה להשתתף בכיתה. למעשה, עדיף לעשות יוגה יחפה. עם זאת, אם אתה לא יכול להבין את המחשבה של לקיחת הגרביים והנעליים שלך מחוץ לעיני זרים, להשקיע בזוג גרביים יוגה עם נקודות אחיזה בחלק התחתון, כך שתוכל לשמור על הרגליים מכוסות תוך שמירת מתיחה טובה. גרביים רגילים לחלוטין לא יעשו, כפי שאתה תהיה בסופו של דבר מחליק ונופלים מעל המחצלת שלך.

בימים אלה, אתה יכול לקנות הלבשה יוגה כמעט בכל מקום, וזה לא נדיר לראות מכנסי יוגה במחיר מעל 100 $. אל תרגיש שאתה צריך להוציא סכום כזה עבור זוג אחד של מכנסי! Target, אמזון, ו YogaOutlet להציע אפשרויות איכות עבור היטב מתחת 50 $. קנה כמה זוגות מכנסיים וכמה חולצות, ואתה תהיה להגדיר במשך חודשים.

כפי שאתה מתחייב בפועל שלך, אתה יכול להחליט להוסיף הדפסים או סגנונות אופנתיים כדי המלתחה שלך.

מזרון יוגה

במכוני כושר וסטודיו ליוגה, זה דבר שבשגרה להשתמש מזרן יוגה, הנקרא גם מחצלת דביקה. מחצלת עוזר להגדיר המרחב האישי שלך, ומה שחשוב יותר, זה יוצר משיכה עבור הידיים והרגליים שלך, כך שאתה לא להחליק, במיוחד כאשר אתה מקבל מזיע קצת. המחצלת מספקת גם קצת ריפוד על רצפה קשה.

רוב חדרי הכושר מספקים מחצלות ואולפנים יש להם להשכרה, בדרך כלל תמורת דולר או שניים לכל כיתה. כל זה טוב ויפה הכיתות הראשונות שלך, אבל החסרון כדי מחצלות אלה הוא כי הרבה אנשים להשתמש בם ואתה לא יכול להיות בטוח באיזו תדירות הם מנקה, לכן אולי כדאי לשקול לקנות משלך.

מחצלות יוגה פרימיום יכולות להיות יקרות, לעתים קרובות סביב 80 $ ל 120 $, אבל אפשר למצוא מחצלת Starter עבור קטן כמו 20 $ מ קמעונאים כמו טארגט ו- Amazon. רק זכור, אם אתה מחליט לקנות מחצלת זולה, אתה כנראה תמצא את עצמך מחליף אותו תוך זמן קצר אם אתה משתמש בו לעתים קרובות. אם אתה באמת מוכן להתחייב לתרגול יוגה, המחצלת שלך במקום אחד זה שווה את זה כדי להוציא קצת מזומנים.

החלט אילו מחצלת תכונות חשובות לך-למשל, אורך, עובי, חומר, עמידות, נוחות, כוח משיכה, או איך לשמור עליו נקי אז לקנות מחצלת עם ביקורות טובות בהתאם לצרכים שלך. למנדוקה ו לולולמון ידוע באיכות Mat פרו שלהם המזרן ההפיך, בהתאמה, אך מותגים אחרים, כוללים ג’ייד והצהוב ווילו, מציעים גם באיכות גבוהה, מחצלות עמידות עם מתיחה ותמיכה טובות.

ציוד אפשרי

אבזרי יוגה הם ברכת תרגול יוגה צעירה. מתל לאפשר לתלמידים לשמור על היישור הבריא במגוון תנוחות כגוף מתכופף, פיתולים, פותח. הם גם לעזור לך להפיק את המרב של כל תנוחה תוך הימנעות מפגיעה.

אתה צריך להכיר את האביזרים המתוארים להלן, אבל אתה לא צריך לקנות בעצמך (אלא אם כן אתה מתחיל להתאמן בבית) כי הם כמעט תמיד שמספקים אולפנים וחדרי כושר.

תיקים למזרנים או מתל

אם אתה הבעלים של מזרן יוגה משלך, ואתה הולך להיות סוחב אותו הלוך ושוב אל הסטודיו על בסיס קבוע, יש עילה לתביעה לגיטימית להתבצע לרכישת תיק מחצלת או במנשא. אביזרים אלה עושים בדיוק את מה שהם מציעים, הם עושים את זה קל לך קלע מחצלת התגלגל מעל הכתף שלך מבלי להגיע פתחה אותו.

מתלים בדרך כלל להשתמש רצועות ולקרו כדי לאגד מחצלת שלך בתצורת התגלגל שלה עם רצועה לחיבור אתה יכול לזרוק על הכתף שלך. מתל לפעמים להציע כיסים נוספים לאחסון, אך לא תמיד. תיקים, ומצד שני, מגיעים בדרך כלל באחד משני סגנונות. גרסה אחת משתמשת רצועות ולקרו כדי לשמור המחצלת התגלגלה שלך מאובטח נגד שקית כושר גדולה. הגרסה השנייה היא בעצם תיק snap- או רוכסן-סגירה תוכנן במיוחד כדי להחזיק המחצלת התגלגלה שלך. הסגנונות שתיהן מספקים אחסון נוסף לבגדים, ארנקים, טלפונים סלולריים, וכדומה.

הסגנון ואת המותג תבחר באמת מסתכם העדפה אישית ותקציב, כפי במתלים יכולים ומחירן כ 10 $, ואת שקיות ההכבדות יכולות לעלות גם מעל 100 $. לקבלת מגוון, לבדוק YogaOutlet, שם תוכלו למצוא מגוון של מותגים במחירים סבירים.

שמיכות
יש יוגה אולפני לרוב ערימות של שמיכות זמינות לשימושם של סטודנטים במהלך שיעור. תפוס אחד או שתיים שמיכות בתחילת השיעור.

שמיכות מקופלות יכולות לשמש כדי להרים את הירכיים במהלך תנוחות בישיבה, או להציע תמיכה במהלך תנוחות משקרות. לדוגמא, כאשר אתה יושב ברגליים משוכלות, אתה יכול למקם שמיכה תחת עצמות הישיבה שלך לרומם את הירכיים מעל הברכיים. שמיכות להיות שימושיות עבור כל מיני דברים במהלך שיעור, ואם זה קריר, אתה יכול להשתמש בם כדי לחפות במהלך ההרפיה הסופית.

עבור מרפאת בבית, אין סיבה באמת לרכוש שמיכות חדשות. כל שעליך לעשות הוא להשתמש במה שכבר יש לך על היד מסביב לבית. אם, לעומת זאת, אתה לא לבד כל שמיכות נוספות, YogaOutlet מציעה להם עבור קטן כמו 13 $.

בלוקים
כמו שמיכות, בלוקים יוגה משמשים שיהיה לך נוח יותר ולשפר יישור שלך. בלוקים שימושיים במיוחד תנוחות עמידה בהם את הידיים אמורים להיות על הרצפה.

הצבת בלוק תחת ידך לו את ההשפעה של “העלאת הרצפה” לפגוש את ידך במקום לאלץ את היד לבוא הרצפה תוך התפשרות ביעילות בחלק אחר של התנוחה. זה ניתן לראות חצי ירח לדגמן. אנשים רבים שאין להם את הכוח והגמישות או הליבה גיד הברך להחזיק בעמדה עם הטופס המתאים.

על ידי הצבת בלוק תחת היד שנשלחת לכיוון הרצפה, קל יותר לשמור על החזה פתוח הטורסו חזק. ללא הבלוק, החזה יכול להיות נוטה פונה לכיוון הרצפה, הברך התומכת אולי תהיה נוטה לכופף, ואת הגוף עלול להיות נוטה “התמוטטות”. השימוש פשוט של הבלוק עוזר לשמור על יישור נכון.

בלוקי יוגה עשויים קצף, עץ, או פקק. הם יכולים להיות מופעלים לעמוד בשלושה גבהים שונים, מה שהופך אותם מאוד וישים. אם אתה מתכנן לעשות הרבה יוגה בבית זה שווה את זה כדי לקבל קבוצה של בלוקים (מסייעת תנוחות שבו שני הידות מגיעות לכיוון הקרקע). אם אתה הולך ללמוד שיעורים, בלוקים יסופקו לך.

החדשות הטובות הן, כמעט כל בלוק מספיק, ולכן זהו תחום שאתה לא צריך לדאוג יותר מדי לגבי skrimping על. אבל בלוקים-אלה מעט רחבים כי הם לפחות ארבעה אינץ ‘רחב-לספק יציבות טובה יותר. YogaOutlet ו אמזון מציעים כמה גדלים וסגנונות עבור תחת 10 $ כל אחד. אם אתה מוכן לשלם קצת יותר, יוגה Hustle מציעה כמה אפשרויות כיף עבור 24 $ פופ.

רצועות
רצועות יוגה, הנקראות גם חגורות, הם שימושיים במיוחד עבור תנוחות שבו אתה צריך להחזיק את הרגליים אבל לא יכול להגיע אליהם. הרצועה בעצם משמשת מאריך זרוע. למשל, ב pascimottanasana, אם אתה לא יכול להגיע הרגליים עם הידיים קדימה בישיבה לקפל, אתה יכול לעטוף את הרצועה סביב החלק התחתון של הרגליים ואת להחזיק את הרצועה כדי לשמור על הדירה בחזרה ולא לשמוט קדימה.

רצועות הם גם נהדר עבור תנוחות שבו אתה לאגד את הידיים מאחורי הגב (marichyasana, למשל). אם הכתפיים שלך אינן מאפשרות מספיק גמישות עבור לאגד, אתה יכול להשתמש רצועה כדי “להתחבר” בשתי הידיים ללא מאמץ עודף. ועם עזרה של רצועה, אתה יכול להזיז את הידיים לכיוון אחד את השני לאורך זמן על מנת להתקדם לקראת לאגד מלא.

בטח יש לך משהו סביב הבית שלך, כי יעבוד כמו רצועה (כמו חגורה או אפילו מגבת) ואולפני יוגה לספק אותם לשימוש במהלך השיעור. עם זאת, אם אתה באמת רוצה לקנות גרסה רשמית, קשה לנצח את המחיר של YogaOutlet, שבו אתה יכול למצוא ורצועות תחת 10 $.

מחזק
יש מחזק שימושים רבים לתלמידי יוגה. אתה יכול להשתמש בהם במקום ערימה של שמיכות לעשות כשהוא יושב קדימה כיפוף מציבה יותר נוח. אתה יכול למקם אותם תחת הברכיים או הגב כאשר שכיבה לתמיכה פסיבית מתיחה. הם בעיקר שימושיים בשיעורי יוגה משקמים טרום לידתי. אם אתה לוקח את זה סוג של כיתה, הכריות תסופקנה. אם אתה רוצה לעשות יוגה משקמת בבית, זה עשוי להיות שווה את זה כדי להשקיע בעצמך לחזק.

הם שתי צורות לחזק בסיסיות: עגול שטוח (יותר של צורה מלבנית). מחזק שטוח נוטה להיות יותר ארגונומי; עם זאת, מחזק עגול יכול להיות שימושי כאשר אתה רוצה יותר תמיכה או מתיחה עמוקה יותר. זה מסתכם העדפה אישית.

אם יש לך את האפשרות, להשתמש בשני הסגנונות בכיתה לפני שאתה מחליט איזה מהם הכי מתאים בפועל בביתך. אמזון היא המקום הטוב ביותר לעשות קניות עבור מגוון ומחיר טהורים, אבל אם אתה רוצה לחזק די, לבדוק את האגר מאגר, מרחב פנימי, או Chattra. המחירים עולים בקנה אחד עם השוק (40 $ ל 80 $), ואת העיצובים הם בהירים ויפים.

גלגלים
גלגלי יוגה הוא אבזר חדש יחסית מתחיל להשיג דריסת רגל בסטודיו ליוגה. גלגלים אלה הם בערך 12-ס”מ קוטר ו עומדים רחב ארבעה סנטימטרים. כאשר לְהַזקִיף, תוכלו לשכב על ההגה או להציב רגל או יד על גבי גלגל להעמיק מותח שלך ולשפר את הגמישות, מגלגל ההגה לאט יותר כפי שאתה להירגע לתוך כל מתיחה. גלגלים יכולים לשמש גם שיטות מתקדמות יותר כדרך לאתגר יציבות או להציע תמיכה במהלך תנוחות מאתגרות.

למרות שלא סביר כי תצטרך גלגל יוגה כמתחיל, מומלץ לשקול רכישה לאורך הקו. רוב הגלגלים לנוע במחיר 40 $ ל 60 $. יוגה Design Lab, למשל, מציע אחת עבור 48 $.