מהו אנוסארה יוגה ומה הם היתרונות שלו?

Home » Review » Yoga Basic » מהו אנוסארה יוגה ומה הם היתרונות שלו?

מהו אנוסארה יוגה ומה הם היתרונות שלו?

יוגה כבר מתורגל במדינה שלנו מאז הגילאים. שמקורם בהודו, יוגה בעצם אומר “משמעת רוחנית”. לכל צורה של יוגה משלה יתרונות ויש דרכים שונות של תרגול אותם. אנשים מתרגלים סוגים שונים של יוגה על פי הצרכים והדרישות שלהם. תרגול יוגה על בסיס קבוע, שומר אותך בכושר בסדר לאורך כל החיים שלך. זה עוזר לך בהשגת יציבות נפשית כוח פיזי.

האם אתה רוצה ללמוד שלום נצחי יוגה וניסיון? הנה איך לעשות את זה עם אנוסארה יוגה.

אנוסארה יוגה בסגנון הופעלה על-ידי מורה ליוגה אמריקאי יליד, ג’ון לחבר בשינה 1997. בין הצורות האחרות של יוגה, אנוסארה יוגה היא שילוב מושלם של אסאנה יוגה , תרגילי נשימה ופילוסופיה. טופס של יוגה זו מתואר הטובה כצורה מודרנית של היוגה. ישנם כ 260 אסאנות כי הם חלק אנוסארה יוגה. זה לא תמיד אפשרי עבורנו לתרגל כל האסאנות הללו. לכן, אסאנות אלה חולקו אפים חמים בסיסיים, כפיפות לאחור, תנוחות עמידות, תנוחות הפוכות, כפיפות לפנים, וכו ‘

אם אתה רוצה ללמוד יוגה אנוסארה, בצע את אסאנות פשוט וקל שהוזכרו להלן להתחיל:

1. ארדהה Chandrasana:

Stand במצב ישר. מורחים את הרגליים מפושקות. עכשיו תור רגל הימין שלך מחוץ בעמדת 90 מעלות. נסה לגעת בידיים שלך (כפות) על הקרקע בקו ישר עם הרגליים. עכשיו, להרים רגל שמאל שלך ולנסות למתוח אותו באוויר ככל שתוכל. אין למתוח מעבר ליכולת שלך. עכשיו להרים יד ימין שלך ולמתוח אותו באוויר. להיוותר יציב עבור 30 שניות ולשחרר.

2. Bhujangasana:

איך לעשות את Bhujangasana 'ומה ובברכתו

בכך, אתה צריך למקם את עצמך לתוך תנוחה מעוקלת דומות נחש. שכבי על הרצפה בצורה כזאת כי המצח שלך נוגע בקרקע. עכשיו למקם את כפות הידיים מתחת לכתפיים שלך באופן שהם מקבלים תחוב קרוב לגוף שלך. למתוח את הרגליים בצורה העליונה של הרגליים לוחצת אל המזרן. עכשיו לשאוף & לאט ללחוץ את הידיים כדי למתוח את הידיים שלך, נעה החזה כלפי מעלה. התנוחה הזאת נראית כמו נחש ולכן, זה נקרא תנוחת קוברה או הנחש לדגמן.

3. ארדהה מוקה Shvanasana:

איך לעשות את אדהו מוקה Svanasana 'ומה ובברכתו

זהו 8 th  צעד של Suryanamaskara. כאן אתה צריך להפיץ את הידיים ואת הרגליים מעט מרוחקות זו מזו. עכשיו, לכופף ולמקם את הידיים על הקרקע בצורה כזאת את כפות הידיים והרגליים שלך לגעת ברצפה. נסה למתוח את הגוף ככל שאתה יכול. עמד כאן הוא כזה של כלב. הרם את הגב התחתון ואת למתוח אותו במצב “V”.

4. Vakrasana:

לשבת על הרצפה עם הרגליים ישרות. מקפלים את רגל ימין ולהניח רגל ימין שלך בצד ימין של ברך שמאל. הידיים שלך צריך להיות משני צדי כשכפות הידיים כלפי הקרקע. עכשיו לסובב את הגוף העליון לאחור, מסתכל מעבר לכתף הימנית כאשר יד שמאל נשארת להציב בצד ימין של רגל ימין שלך. הישארו עבור 15 שניות ולחזור למצב ההתחלתי.

נסה לעשות את זה בכיוון ההפוך מדי.

5. וירבהדראסנה:

איך לעשות את וירבהדראסנה 1 'ומה ובברכתו

תנוחה זו ידועה גם בשם תנוחת הלוחם. תעמוד ישר ולאחר מכן להעביר את הרגליים זו מזו, על 4 אינץ ‘זה מזה. תרים את הידיים באוויר למתוח אותם. עכשיו תור רגל זכותך 90 מעלות בצד ימין ובהתאם לפנות רגל השמאל שלך באותו הכיוון ומותח אותו. שמור על הגב שלך ישר. חפש כלפי מעלה לכיוון הידיים מול השמים.

6. Uttitha Hasta Padangustana:

תעמוד ישר במצב Tadasana. עכשיו מנסים להרים רגל שמאל שלך בכיוון מעלה. נסה לגעת הקרסול של רגל שמאל שלך עם יד שמאל. נסה את זה גם בכיוון ההפוך. אין למתוח מעבר ליכולת שלך. אסאנה זו מעניקה עיסוי טוב לעמוד השדרה שלך, בגב התחתון, הירכיים, הרגליים והידיים.

7. Garudasana:

איך לעשות את Garudasana 'ומה ובברכתו

תעמוד ישר במצב Tadasana. לכופף את הברכיים קצת. עכשיו מנסים להרים רגל שמאל שלך ולכרוך אותה סביב רגל ימין. לעשות את אותו הדבר עם הידיים. עכשיו, נסו לאזן בתנוחה זו. להיוותר יציב במשך 10-15 שניות ושחרור.

8. Vasisthasana:

לעמוד בעמדה ארדהה מוקה Shvanasana. עכשיו מנסה להרים את רגל ימין באוויר. נסה לגעת ברגל ימין עם יד ימין שלך. היד השמאלית ואת רגל שמאל צריך להישאר עדיין. הטה את הראש בכיוון מעלה, מול השמים.

אלו הן כמה אנוסארה יוגה פשוט מציבה אתה יכול לנסות להתאמן בבית. יוגה בהחלט עוזרת לך לחיות ללא מתח, רגוע חיים בריאים!