מה הוא הזמן הנכון לתרגל יוגה?

Home » Review » Health » מה הוא הזמן הנכון לתרגל יוגה?

מה הוא הזמן הנכון לתרגל יוגה?

אנחנו מדברים כל כך הרבה על יוגה אבל לעתים קרובות לא לדון הזמן הטוב ביותר לתרגל את זה. אני לא בטוח אם אתה יודע, אבל יש מדע שלם שמדבר על מתי והיכן לתרגל יוגה.

מסקרן, לא? וכל אותה עת, אנחנו כבר מתאמנים ביוגה בלי לדעת את כל זה.

כמו כן, האם אי פעם תהיתם מדוע תוכניות יוגה בדרך כלל מופיעים החריצים הבוקר בטלוויזיה? יש בטוח חייב להיות סיבה לכך, ואין. בואו למצוא את זה בהמשך.

כאשר לתרגל יוגה?

היום מחולק לארבעה חלקים של מדע היוגה. הם ברהמה muhurta, זריחה, מחצית היום והשקיעה.

אם אתה רוצה לתרגל יוגה כאמצעי להעלות הישות הרוחנית שלך, ברהמה muhurta זה הזמן המושלם כדי להתאמן. אבל, אם אתה רק מסתכל רווחתם הגופנית, בזמן הזריחה או השקיעה זמן יעשה.

בצהריים אינו מומלץ כפי שהוא זמן הארוחה והגוף שלך צריך פער של 4 עד 6 שעות לפחות לאחר אכילת לתרגל יוגה כדי שהאוכל מקבל מתעכל עד אז גוזלת אנרגיה. כמו כן, אתה מזיע הרבה בבית בצהריים בגלל החום, וזה מייבש את הגוף.

אז, באופן אידיאלי, ברהמה muhurta יהיה הזמן הטוב ביותר לתרגל יוגה, אבל עדיף לבחור זמן כי הוא נוח לך ולא להיות נוקשה. מה שחשוב יותר הוא להשיג את הטוב ביותר מכל מושב היוגה ולנסות טכניקות שונות כדי לשפר את החוויה שלכם.

אסאנות ניתן לתרגל או בבוקר או בערב על קיבה ריקה, אבל לוודא שאתה לא לתרגל אסאנות מאתגרת כי תהיה לך מברק עד ממש לפני השינה. עם זאת, בבוקר, אתה יכול להתאמן כל אותם unstiffen ו להמריץ את הגוף שלך.

מדי פראניאמה, כמו אסאנה, אפשר להתאמן בבוקר או בערב, אבל לוודא שהוא לא בתוך שעתיים עד ארבע שעות לאחר הארוחה. זוהי שיטה אידיאלית לשמור מתח ועייפות במפרץ.

בעוד, אתה יכול לתרגל מדיטציה בכל שעה של היום, כל עוד אתה לא מנומנם, שיכור, או ההיפר. מדינה ערה ונינוחה נפשית היא הזדמנות מצוינת לעשות מדיטציה. כמו כן, לחכות שעות לאחר ארוחה לעשות מדיטציה כדי להימנע מתחושה משעממת מנומנם.

נידרה יוגה יכולה להיות מתורגלת בכל שעה משעות היום, אפילו מייד לאחר ארוחות, כל עוד אתה לא נרדמת תוך כדי שאתם בזה.

עכשיו, כי אנחנו יודעים מתי ומתי לא לתרגל יוגה, בואו לגלות את הזמן הטוב ביותר לתרגל את זה.

מהו הזמן הטוב ביותר לתרגל יוגה?

שחר הוא הזמן הטוב ביותר לתרגל יוגה. ברהמה muhurta, המהווה 3:40 בבוקר, הוא לא אפשרות מעשית עבור רבים מאיתנו. לכן, על פי מומחים, זמן זריחה הוא אידיאלי ומעשי.

בדומה לאופן שבו אתה מתחיל את היום עם קפה או תה, לעשות את זה עם יוגה. האוויר הצח בבוקר הוא אידיאלי ועוזר לך להתכונן לאתגרים של היום קדימה. ומה עוד יותר הוא להגביר את האנרגיה שאתה מקבל מהפעלת יוגה, אשר לא קפה או תה יכול לנצח.

בעוד תנוחות להפעיל אותך ולגרום לך גמישות עבור היום, נשימה יוגית מגרה, מנקה, ממריצה את דעתך. זה גם שומר אותך טרי נעוריהם. תרגול יוגה בבוקר ישמור אותך מאוזן ולא לתת לעניינים כמו פקקי תנועה, לוחות זמנים בעבודה עסוקים, או מטלות בית מפריעים לך.

ברגע שאתה מתעורר, לרוקן את המעיים שלך, לנקות, ולקבל לתרגל מיד. בדרך זו, אתם נוטים פחות לדלג על תרגול או מתעייפים מדי לעשות את זה.

בערבים, תסמינים אלה נוטים יותר בגלל, לאחר יום ארוך בעבודה, אתה מעדיף לצנן ולצפות בטלוויזיה במקום תרגול יוגה. אז, להספיק, עם שכבה דקיקה אותו בבקרים.

הבקרים כאשר השרירים והמפרקים הן stiffest. מתיחות יוגה ומוסיפות גמישות אליהם, ובכך עוזרות לך להיות על קצות האצבעות לאורך כל היום ללא כל קושי.

תרגול יוגה מוקדם בבוקר היא דרך מצוינת לרענן את הנפש ואת הרוח שלך ולקבל מוכן לקחת על האתגרים של היום. בסופו של דבר זה יעורר אותך ולגרום לך לאמץ את החיוניות של היום.

כמו כן, ייצור זיעה נמוך בבקרים, שמירת התייבשות של הגוף הרבה יותר נמוכה. הבגדים שלך מדי לא יקבלו שמנוניים וחלקלקים.

עם כל כך הרבה יתרונות הקשורים אליו, לא פלא שהרבה מסורות לשקול פעם בבוקר כקדושים.

עכשיו, בואו ללמוד את ההיבטים המתאימים ביותר חווית יוגה בריאה הוליסטית.

אופן תרגול יוגה לקבלת התוצאות הטובות ביותר

תזמון 1.

כפי שהזכרנו, בבקרים הם הטובים ביותר. זמן זריחה מומלץ במיוחד. אחרת, בכל עת בין 5 am כדי 7 לפנות בוקר היה עושה. זה כאשר אתה מרגיש פעיל, והאוויר צח. האימון יהיה להתברר מענג.

מקום 2. טיפול משפחתי

בחר מקום נקי ושקט. זה יכול להיות בביתך או בחוץ, כמו בפארק, או אפילו מקום יוגה. ודא שאתה חש בנוח במרחב ואת יכול להתמקד לגמרי בפועל שלך.

הימנע תרגול יוגה באור שמש ישיר, רוח קרה, או מקום עם חרקים רבים.

3. אביזרים יוגה

אבזרים יגרמו בפועל שלך חלק יותר נוח. קבל את עצמך מזרן יוגה נחמד. מחצלת המאפשר לך להתאמן בתנוחות כמו גם מדיטציה בנוחות.

כמה ציוד אחר כמו בלוקים, חגורות, כריות ושמיכות לעזור לך להקל לתוך התנוחות טובות יותר. אלה באים שימושי למתחילים, קשישים, ואנשים עם בעיות פיזיות.

ביגוד 4.

ודא שאתה לובש בכושר בינוני ובגדים נוחים אשר אינו מגביל את התנועה שלכם ולעזור לכם לסובב ולהפוך בקלות.

הסר כל האביזרים מהגוף שלך כמו משקפיים, שעונים, תכשיטים כבדים ולשמור אותם הצידה.

5. להזמין רצף

התחילו עם אסאנות. בצע את זה עם פראניאמה ואז מדיטציה. הצו הוא להכין את הגוף מדעי למדוט היטב. אסאנות לגרום לך בכושר גופני, ו פראניאמה מכין את דעתך על מדיטציה. המודעות עם כל עליות צעד, עוזר לך מדיטציה טובה יותר.

זהיר

בהתאם לגיל וליכולת של המתרגל, תרגול יוגה פרט חייב להיות מתוכנן. בעקבות בפורמט יוגה סטנדרטי אינו מומלץ ללא התייעצות.

אין לתרגל יוגה תחת השפעת אלכוהול, סמים, או כל חומר משכר אחר.

אלה עם בעיות פיסיות או נפשיות או מחלות חייבים להתייעץ עם הרופא שלהם ראשונים ולעבוד עם מורה ליוגה, כדי למנוע סיבוכים כלשהם.

בואו עכשיו לענות על כמה שאלות נפוצות על יוגה.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

כמה זמן עליי לתרגל יוגה?

באופן אידיאלי, שעה או שעה וחצי הם טובים. אחרת, להשקיע לפחות 20 דקות בפועל.

באיזו תדירות אני לתרגל יוגה?

יוגה להתאמן כל יום אם אפשר או לפחות שלוש פעמים בשבוע.

היכולת לתרגל יוגה כל יום ללא מאמץ היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור עצמך. אבל איך? כמה טיפים וטכניקות פשוטים יעזרו, ואלה כאמורים יגיעו שימושיים. בצע שינויים בפועל שלך בהתאם ולקבל את המרב ממנו. לך על זה!