מה לדעת לפני שקונים מזרן יוגה – כל מאטס הם לא נוצרו שווים

Home » Review » Yoga Basic » מה לדעת לפני שקונים מזרן יוגה – כל מאטס הם לא נוצרו שווים

מה לדעת לפני שקונים מזרן יוגה - כל מאטס הם לא נוצרו שווים

למה לקנות Mat

מחצלות יוגה (המכונות גם מחצלות דביקות) משמשות שיעורי יוגה ביותר לספק ריפוד מתיחה. בעוד בדרך כלל ניתן לשכור מחצלת בסטודיו יוגה, זה רעיון טוב לקנות משלך. הוא ישלם עבור עצמו די מהר אז אתה לא צריך לחכות ולראות אם דבר יוגה זה נדבק לפני שקפץ פנימה לתוך בעלות מחצלת. בעוד מחויבות יוגה שלך אינן צריכות להשפיע על ההחלטה שלך, הרגשות שלך על הזיעה של אנשים אחרים ונוזלי גוף שצריך. מחצלות משותפות יכולות נמל חיידקים, כולל staph, ופטריות. תצטרך גם מחצלת אם אתה מתכנן לעשות כל יוגה בבית.

יסודות למזרון יוגה

מזרן יוגה בגודל סטנדרטי הוא 24″ x 68″ , למרות מחצלות כבר זמינות עבור אנשים גבוהים. בצד הנמוך של ספקטרום המחיר, אתה יכול לקבל מחצלת בסיסית על 25 $. משם, המחירים נעים עד סביב 140 $ עבור מחצלת דלוקס. מחצלות יקרות יותר אלה מגיעים בדרך כלל על ידי תגי המחיר שלהם ביושר בכך שהוא מציע שיטות ייצור אחראיות יותר לסביבה וחומרים. הם גם בדרך כלל להימשך הרבה יותר זמן מאשר מחצלת תקציב.

למרות שזה נראה כאילו יש הרבה סוגים שונים של מחצלות יוגה זמינה, מבט מקרוב מגלה כי רוב ההבדלים ביניהם הם די שטחיים. מחצלת עשויה להציע עיצוב יפה או לבוא עם תיק חמוד, אבל הבעיה האמיתית היא מה המזרן מתבצע מחוץ. ישנם שלושה חומרים השולטים בשוק מזרן יוגה: PVC, גומי, ו TPE.

  • PVC (פוליוויניל כלוריד) הוא חומר מעשה ידי אדם שאינו מתכלה. זהו החומר המועדף על מחצלות סוף נמוך כמו אלה הקהילתיים בסטודיו המקומי. עם זאת, PVC לא תמיד אומר מחצלת זולה. כמו כן משמש להפקת סדרת PRO המתקדמת פופולרית מאוד למנדוקה, שהן הרבה יותר עבות מחצלת הממוצע שלך והם כמעט בלתי ניתנים להריסה. מחצלות PVC יכול לקחת קצת זמן ללבוש. ברגע שהם עושים, הם מספקים אחיזה טובה.
  • גומי הוא חומר די פשוט. זה טבעי, מתחדש, מתכלה. גומי מספק משטח שטיח מאוד grippy אם קשה במקצת. יוגה ג’ייד הפכה את שטיחי הגומי הפופולריים ביותר מזה שנים רבות. גומי טבעי הופך מחצלת כבדה יכול להיות ריח מורגש בהתחלה. שני חששות אלה מתקזזים ב מחצלות היברידיות גומי / פוליאוריטן חדשים שבצעו Liforme ו לולולמון, שגם הם מאוד סופגים ומציעים משטח בפועל מעולה. מחצלות קורק ו יוטה גם אפשרויות עבור אנשים שרוצים מחצלת טבעית, אבל הם הרבה פחות בשימוש נרחב.
  • כאשר TPE (אלסטומר תרמופלסטי) מחצלות יצאו לשוק, הם נראו לפתור הרבה מהבעיות עם חומרים אחרים. למרות מעשה ידי אדם, TPE אין להתכלות. זה חסר ריח, מאוד קל משקל, מאוד רך להתאמן על תוך מניעת החלקה. כל הדברים האלה עושים עבור עמודה בתוספת חזקה. בצד השלילי, זה לא מאוד עמיד.

Slip חומקת

בהתאם החומר (PVC הוא האשם הגדול ביותר) מחצלות חדשות יכולות להיות חלקלקה קצת. אחרי כמה שיעורים, הבעיה נעלמת בדרך כלל כמו שאתה לובש את המחצלת. אם זה לא קורה, לנסות לשטוף אותו בעדינות כמו זה יכול להאיץ את התהליך. דלג על הסבון ולתלות אותה לייבוש. אם כפות הידיים נוטים לקבל מזיע, מוצר כמו מגבת Yogitoes Skidless, אשר סופג לחות, עשוי לעזור. מגבות מחצלת אלו הפכו נפוצות בשיעורי יוגה חמים שבו זיעה בשפע יכולה לגרום מחצלות לקבל מאוד חלקלקות.

איפה לקנות

רוב אולפני יוגה לשאת מחצלות לרכישה. מלבד לתמוך הסטודיו המקומי, הגדרה זו גם מציעה לך את ההזדמנות להרגיש סוגים שונים של מחצלות ולשמוע הרבה דעות על איזה סוג הוא הטוב ביותר. כמו היוגה הופכת יותר ויותר פופולרית, מוצרי יוגה גם הפכו דבר שבשגרה בכל חנויות ספורט סחורות בחנויות כלבו כמו Target. אם יש לך שטיח מובחן כבר, אתה עלול למצוא את המחירים הטובים ביותר על ידי קניות באינטרנט.

כאשר קניות עבור מזרן יוגה, לשקול את חומר זה עשוי, עובי, ועמידות. כל ישפיע על המחיר.

נשיאת Mat שלך

חלק אולפני יוגה ישמרו המחצלת שלך בשבילך. אם שלך לא, זה שימושי כדי לקבל שקית מזרן יוגה, או לפחות רצועה כך שאתה יכול לזרוק אותו על הכתף שלך. איזה סוג של שקית עדיפה תלויה איך אתה מקבל מעמד וכמה דברים שאתה צריך לסחוב. רצועה פשוט עשויה להספיק לאנשים לנסוע בכיתה, בעוד הנוסעים בתחבורה ציבורית ועל אנשים הולכים לעבוד ירצו משהו ampler.