מתי להתחיל יוגה בהריון בשליש הראשון

Home » Review » Health » מתי להתחיל יוגה בהריון בשליש הראשון

 מתי להתחיל יוגה בהריון בשליש הראשון
בשלושת החודשים הראשונים של ההריון הם זמן של שינויים גדולים בגוף. הרבה לפני כל ביטוי חיצוני מתחיל להפריע לעשות תנוחות, דברים להרגיש שונים מבפנים. זהו האתגר של היוגה הראשון שליש. אבל זה גם אתגר כי הוא הליבה של כל תרגול יוגה: להקשיב לגוף שלך. אתה אולי חושב שאתה יודע על עצמך ועל מה הגוף שלך יכול לעשות, אבל בכל יום נתון אתה צריך באמת להתכוונן ולכבד את רמזי הגוף שלך נותן לך. אם אקח את הגישה כי הגוף שלך יודע הכי טוב ואת ידריך אותך הוא גם הדרך הטובה ביותר להתכונן ללידה.

הקפד לדון בתוכניות שלך לעשות יוגה עם ספק הבריאות טרום לידתי שלך לפני התחלת העבודה, וללמוד דוס יוגה בהריון ואל תעשה עבור ייעוץ כללי.

החל יוגה במהלך הטרימסטר הראשון שלך

  • בחילות בוקר : אם אתם חווים בחילות בטרימסטר הראשון, זה הגוף שלך אומר לך לקחת את זה בקלות. אם אתה כבר השתתפות בשיעורי יוגה בקביעות, והרשו לעצמכם לפספס שיעורים או לקחת שיעור פחות נמרצת אם אתה לא מרגיש טוב.
  • הציבור הולך : אתה לא יכול להרגיש בנוח לדון ההריון שלך עם אנשים רבים במהלך הטרימסטר הראשון. אבל חשוב להגיד כל מורה ליוגה שאת בהריון אז הוא יכול לסייע לכם עם שינויים. שאל המורה להיות דיסקרטי אם אתה עדיין לא מוכן ללכת לציבור.
  • היוגים חדשים : נשים הרות רבות מחפשות צורות השפעה נמוכות של פעילות גופנית עשויות להימשך עד יוגה בפעם הראשונה. הדבר הטוב ביותר לעשות במצב הזה הוא למצוא שיעור יוגה לנשים בהריון בסטודיו יוגה המקומי. אתה יכול להתחיל ללמוד בקורס הכנה ללידה כמו בתחילת ההריון שלך כמו שאתה אוהב. עם זאת, אם אתה לא מרגיש טוב, זה יכול להיות טוב יותר לחכות להתחיל משטר יוגה עד בחילות הבוקר שלך עברה, שהיא בדרך כלל בטרימסטר השני.
  • היוגים מנוסים : גם אם אתה לא חווית בחילות הבוקר, אתה עשוי לגלות כי בכיתות הרגילות שלך מרגישות קצת יותר אינטנסיביות. במקביל, בקורס הכנה ללידה נראה קצת עדין מדי. פתרון אחד הוא מחליט באיזו כיתה לקחת ביום נתון תלוי איך אתה מרגיש היום. אתה יכול גם להתחיל לשלב כמה עיבודים טרום לידתי לפועל הרגיל שלך. הקפד להגיד למורה שלך מה אתה עושה, ולחשוב על ההריון שלך כמו תלוש רשותך לעשות את הנוהג כי הוא מתאים לך באותו יום. כמו ההריון שלך מתקדם, אתה יכול להתחיל למצוא כי בקורס הכנה ללידה לך להשתתף יותר ויותר מתאים לגוף המשתנה שלך.
  • מתרגל בית : אם אתה משתמש סרטוני יוגה, לקבל אחד טרום לידתי. אם אתם מתכננים רצפים משלך, להתחיל לשלב את ההתאמות. כמו כן, להתחיל לעשות ברכות שמש טרום לידתי.
  • עיבודי שליש ראשונים : עיבודים רבים לנשים בהריון נועדו להתאים בטן גדולה ולמנוע דחיסה של הרחם. במהלך השליש הראשון, הרחם נשאר קטן למדי והוא ממוגן על ידי האגן, כך דחיסה היא לא ממש בעיה. עם זאת, אם אתם מרגישים אי נוחות כלשהי, אפילו בשליש הראשון, אתה תמיד צריך לטעות בצד של זהירות. ויותר מכל, לזכור כי לא מדובר בפעם כדי לנסות ולקדם את התרגול, אלא זמן להיות יותר בהרמוניה עם הגוף שלך באמת להקשיב למה שהוא רוצה לעשות.