קונדליני מדיטציה – איך לעשות ומה הם היתרונות שלו?

Home » Review » Meditation » קונדליני מדיטציה – איך לעשות ומה הם היתרונות שלו?

קונדליני מדיטציה - איך לעשות ומה הם היתרונות שלו?

משהבין מלוא הפוטנציאל שלך הוא משחרר. חלק גדול ממנו הוא שלא נוצל ו שוכב רדום בגוף, אבל נחשו מה? זה יכול להיות עורר באופן טבעי. התהליך הוא לא פשוט, אם כי. אבל לפעמים, כל מה שאתה רוצה לעשות זה ללכת עד הסוף והמשחרר השווה שלך. מדיטציית קונדליני יכולה לעזור לך עם זה, הנה כמה טיפים למתחילים כדי להתחיל. תמשיך לקרוא.

לפני שנגיע לשם, בואו ללמוד על מדיטציית קונדליני.

מהו קונדליני מדיטציה?

מדיטציית קונדליני הוא חלק קונדליני יוגה, והמטרה העיקרית שלו היא לעורר את ההווה אנרגיית הקונדליני בבסיס עמוד השדרה. שקרי הכח הזה מפותל כמו נחש העצה המשולשת בקצה התחתון של עמוד השדרה. יש לו יזומן המטוסים הנמוכים דרך כל שבע הצ’אקרות של הגוף ולבסוף שחררו בצ’אקרת Sahasrara ביותר העליונה מעל הראש. בעוררן אנרגיה זו מטהרת את המערכת ומביא על מודעות מלאות של הגוף שלך. זה מסלק כל מחלות נפשיות, רוחניות ופיסיות חולה הגוף שלך.

האנרגיה המפותלת היא ראשונית ומאוד חזקה. התעוררות זה יוביל תודעה עמוקה אושר עילאי. זוהי לא משימה קלה כדי להגיע למצב הזה. אתה צריך להמשיך במשטר נפשי ופיזי צנוע כדי להגיע לכל מקום קרוב העלאת אנרגיית הקונדליני שלך.

עכשיו, בואו נסתכל את המדריך למתחילים הבסיסיים לתת לך רעיון של ההליך. זה הכי טוב אם אתה עושה את זה בנוכחות מורה יוגה מאומנת.

איך לעשות מדיטציה קונדליני

מדיטציית קונדליני היא תהליך איטי וממושך לעשות זאת בדרכים שונות, עם שינויים קלים. מטרת כל הטכניקות היא להעלות את אנרגיית הקונדליני. מדיטציה זה חייב להיעשות בצורה הוליסטית ובאחריות. הגוף, הנפש, והרגשות שלך חייבים להיות מוכנים לקבל אנרגיה רבה עצמה דרך הגוף שלך. זה יכול להיות מסוכן אם האנרגיה לא תתקבל היטב. אז, להיות זהיר מוכן היטב לפני שאתה להתעמק מדיטציית קונדליני.

גישת קונדליני המדיטציה

1. להכין את דעתך

המוח שלך חייב להיות מיומן כדי לעשות את ההצעה שלך. אם אינך מתרגל קבוע של מדיטציה, זה ייקח זמן מסוים כדי להתרגל אליו. אתה צריך סבלנות להמשיך עם תהליך איטי ויציב של מדיטציה עמוקה. בתחילה, אפילו 2 דקות אולי נראה כמו הרבה זמן, אבל לא מוותרים. שמור על זה, ואתה בהדרגה תתחיל ליהנות בתהליך. כדי להתחיל, למצוא מקום שליו, ולבש את בגדי כותנה רפויות ונוחים, לכסות את ראש בעדינות עם צעיף, ולשמור קצת מים לשתייה לידך.

2. יציבה נכונה

לשבת בצורה כזו כי עמדתך תומך העקומה הטבעית של הגוף שלך. כדי לעשות זאת, לשבת ישר עם כרית מתחת. תרים את הרגליים חצו כמו שאתה עושה פדמאסנה. לעולם אל תניח את הרגליים רופפות גם בעודו יושבים על כיסא. שמור אותם מעוגנים היטב על הרצפה. יושב בתנוחה הנכונה לעשות מדיטציה הוא חיוני משום הצ’אקרות מיושרות לימין, מה שהופך אותו מתאים עבור האנרגיה לעלות כמו שצריך. לאחר שישב תקין, לעצום את העיניים קלות במעט.

3. Feeling הנשימה

התחל את תהליך הנשימה על ידי שאיפה ונשיפה עמוקה. ואז, לשבור את השאיפה לארבעה חלקים, שאיפת פעם אחת, נותן הפסקה, שאיפה בפעם שנייה, מתן הפסקה, וכן הלאה. האם זה ארבע פעמים. האם השאיפה ונשיפה ללא בבית הפערים. חזור על אותו נוהל תוך כדי נשיפה. לחץ לטבור לכיוון עמוד השדרה שלך תוך כדי נשימה.

תהליך הנשימה דו כיוונית ייקח 7-8 שניות לסיבוב אחד. עשה זאת במשך כ 3 דקות. לעצור את התהליך על ידי נושם עמוקות, מקבל את כפות הידיים מול החזה שלך ולדחוף אותם אחד נגד השני במשך 10-15 שניות. ואז, להירגע בעדינות ונושפים עמוק. אתה חייב בהדרגה להגדיל את הזמן לנשום שלך ובסופו של דבר להרגיש את הנשימה ואת התנועה שלו בתוך הגוף שלך במקום רק לשמוע אותו. אם אתה הולך רחוק, אתה תהיה מסוגל לשלוט על זרימת הנשימה, וכי יוביל אתכם לחשוף את הקונדליני.

4. תרגילים למדיטציה Better

צעד נוסף לערב את עצמך עמוק במדיטציה ולהכין את הנפש והגוף. היוגים עתיקים פתחו סדרה של פעילויות כדי לעזור דעתך להתיישב ולצלול עמוק במדיטציה. כמה פשוט הם:

  • סיבוב אגן: לשבת עם גב ישר. לכופף את הרגליים מבלי לחצות מעל הירכיים. עם הידיים מונחות על הירכיים, לסובב את האגן 26 פעמים בכל בשני הכיוונים. הֵרָגַע.
  • גליל הצוואר שלך: שבו בתנוחה נינוחה עם זקוף הגב. התאם את הראש שלך על ידי העברתו הלוך ושוב. לכופף את הראש ימינה, לגלגל אותו לאחור, ולהביא אותו בחזרה באותה תנוחה. ואז, לנסות את זה בצד השני. רוטציות אלה במשך כ 2 דקות כדי לשחרר את כל האנרגיה העצורה נעולה שם.

5. מצא את זכות המנטרה

שירת מנטרה חזקה בראש שלך בזמן שאתה לנשום יגרום לך להתרכז טוב יותר ולמנוע מחשבות אקראיות מתוך מטריד ומעורר להסיח את דעתך. המנטרות יכולות לעבוד בתור אמצעי מעורר ומרומם למדיטציה שלך. יש מגוון רחב של מנטרות לבחור. נסה כמה שאתה יכול להתחבר, ולהחליט על אחת שמתאים לך. המנטרה הנכונה יכולה להשפיע מדיטציה שלך ובסופו של דבר לעורר את אנרגיית הקונדליני.

היתרונות של קונדליני מדיטציה

  • מדיטציית קונדליני ממריצה את המוח שלך נותנת לך אושר אינסופי
  • זה גורם לך להיראות צעירה עם מאור פנים
  • גורם לך להבין את הכוח הקוסמי הנצחי
  • מטהר את הגוף וגורם לך מודע לחלוטין של עצמך ואת הסביבה
  • עושה אותך מודע להתרחשויות הקלות בתוך הגוף שלך

זכרו, זה הוא מדריך מסגרת כי יאפשר לך להתחיל. זהו רק חלק אחד של התהליך מדיטציית קונדליני. כדי סוף הסוף מגיע לשלב של התעוררות, אחד חייב לעקוב חיים דתיים חיובי יחד עם עושה את המדיטציה.

עכשיו, בואו לענות על כמה שאלות נפוצות לגבי מדיטציית קונדליני.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

האם אני יכול לתרגל יוגה קונדליני במהלך ההריון?

אפשר לתרגל מדיטציה קונדליני במהלך ההריון לאחר התייעצות עם הרופא. תנוחות ושיטות חלקם שינו כדי שיתאים לגודל הגובר של הבטן.

נשים יכולות לתרגל קונדליני במהלך המחזור החודשי שלהן?

זה שונה מאדם לאדם ותלוי הנוחות של המתרגל. עדיף להימנע מתנועות טבור ותרגילים הפוכים.

האם אלה עם מצבים רפואיים לתרגל קונדליני?

ההליך קונדליני חייב להשתנות כדי להתאים את מצבו הרפואי של האדם לאחר ההתייעצות עם רופא כדי למנוע מחמיר את הבעיה הקיימת.

האם יש דרכים אחרות כדי להעלות את אנרגיית הקונדליני?

כן, יש דרכים אחרות לעשות זאת, ולפעמים, הכוח עולה באופן טבעי. מדיטציית קונדליני היא האפשרות הבטוחה להעלות את האנרגיה במודעת.

איך זה מרגיש כאשר קונדליני עולה?

החוויה משתנה מאדם לאדם, אבל כמה הערות כלליות הן תחושה של חום לאורך עמוד השדרה, תחושות אופוריה בכל הגוף, ועל תחושה של רוח קלה על כפות.

מדיטציית קונדליני מעוררת אנרגיה יצירתית מאוד כי אתה חייב להיכנע עם שום אגו. זה גורם לך להסתכל על החיים עם יחס מעולה המפוארת וקובע נשמתך על האש. אז, למה אתם מחכים? מצא מאסטר מוסמך להתחיל!