רוב המיתוסים יוגה הפופולריים Busted

Home » Review » Health » רוב המיתוסים יוגה הפופולריים Busted

רוב המיתוסים יוגה הפופולריים באסטד

אה, כן!  אתה קורא את זה נכון. בניגוד לאמונה הרווחת כי כולם יודעים על יוגה והם לתוכו בשלב כלשהו של חייהם, יש כמה אנשים להתרחק ממנה. הודות המיתוסים שהם מאמינים על צורת אמנות זו. קרא מאמר זה כדי להעיף מבט מקרוב על מיתוסים ועובדות על יוגה.

יוגה היא מלת המפתח בקרב פריקים הכושר היום. עם זאת, יש עדיין רוב, מי מהסס לאמץ שיטה עתיקה זו של משטר כושר בשל כמה שמועות שנפוצו הנוגעים מיתולוגית יוגה. יוגה, במציאות מאפשרת לך להעיף מבט מקרוב על העצמי האמיתי של האדם. עם זאת, אנשים החלו לעקוב זה יותר יתרונות פיזיים בתקופה האחרונה.

10 מיתוסים יוגה פופולריים נשברו:

#Myth 1: גמישות גופנית היא מילת המפתח לתרגול יוגה

תרגול אסאנות יוגה על בסיס קבוע למעשה, מסייע בהשגת גמישות טובה יותר. במציאות, בהשוואה לצורות אחרות של שגרות כושר, אומנות זה עוזר גם אלה שמעולם לא מימש במהלך חייהם.

#Myth 2: יוגה מולידה לך קוביות

בעוד האמנות הזאת עושה להציע לך יתרונות פיזיים, יש לו הרבה יותר בחנות. יוגה האמת, מציעה לך הזדמנות לעבור טרנספורמציה מוחלטת – פיזית, פיזיולוגית ופסיכולוגית. לפיכך, הוא הופך באורח החיים שלך, כמו גם את התצוגה כלפי החיים.

#Myth 3: יוגה חמה היא הדרך הטובה ביותר כדי לעבור דלדולים כדי fab

כן, ישנם אינספור אנשים רצים אחרי צורת יוגה זו שנמצאת העגלה כדי לרדת במשקל. יוגה ביקראם, אשר ידוע בכינויו יוגה חמה, עושה לסייע לירידה במשקל. עם זאת, לקחת כל צורה יוגה, אם וכאשר מתאמן על בסיס קבוע עם מסירות עליונות מציעה לך את התוצאות הרצויות.

#Myth 4: יוגה היא רק עבור נשים

יותר ויותר נשים היום פונות לכיוון יוגה. לא פלא שאנחנו שומעים מיתוס יוגה זה. למען האמת, כל אחד יכול לעשות יוגה ללא הבדל מין וגיל שלהם. הדבר היחיד שאתה צריך הוא חשיבה פתוחה. אנשים כמו ב.ק.ס. איינגר, ביקראם צ’ודהורי, ט קרישנמצ’ריה ועוד רבים הם מורי גברים יוגה נודעים.

#Myth 5: יוגה טנטרה היא חסר-עכבות

הביקוש טנטרה יוגה במיוחד במדינות המערב הביאה לפרשנות המוטעית של טופס זה. טנטרה יוגה היא חוויה יפה אלוהית שחוגגת את האיחוד של זכר ונקבה – שיווה שאקטי, כדי להיות יותר ספציפי. בעוד טופס יוגה זה עושה מציע לפורקן מיני, יש יותר אליו. טנטרה יוגה בעצם מסייעת תקשור האנרגיה שלך בצורה שזה בהרמוניה עם היד האחת הקוסמית.

#Myth 6: נשים בהריון צריכות להימנע מתרגול יוגה

מיתוס זה הוא לגמרי לא מתאים. עזרי יוגה בשמירת הגוף והנפש שלך לגמרי רגוע כאשר הינך בהריון. אסאנות שונים בלעדי עוצבו תוך התחשבות במצבו של אישה בהריון. עם זאת, כמו צורות אחרות של פעילות גופנית, כדאי בהחלט לקחת את עצתו של הרופא שלך לפני שתתחיל על זה גם כן.

#Myth 7: יוגה עיסוק בחוץ עבור תוצאות טובות יותר

יוגה כאשר הופיע שלווה, מציעה תוצאות אידיאליות. עם זאת, זה יכול להיות מתורגל בכל מקום. רק לוודא שיש זרימת אוויר נאותה בחדר, כמו נשימה הוא מרכיב חיוני עבור כל תנוחות היוגה.

8 #Myth: יוגה לא יכול להיות מותאם אישית

זוהי עוד טעות פופולרית. כל גוף הוא שונה, וכך גם הצרכים של כל אדם. כל האסאנות ניתן לשנות, במידה מסוימת, תוך התחשבות בדרישות של כל אדם.

#Myth 9: כלול יוגה בשגרת הטיפוח היומיומית עבור אורגזמות טובות יותר

“רומא לא נבנתה ביום אחד”. פתגם זה מאוד נכון כשמדובר המיתוס הזה. הגמישות עלו שמגיע עם תרגול קבוע מציעה לכם ליהנות מחיי המין שלך בצורה טובה יותר, אין ספק.

10 #Myth: יוגה היא הינדואיזם

זהו אולי, אחת התפיסות המוטעות הנפוצות ביותר לגבי יוגה. זוהי צורה אשר הופכת אותך כאדם שלם ואין לה מחויבים לשום דת. אתה רק צריך להיות בן אדם לתרגל יוגה.

עכשיו כי מיתוסי יוגה כבר שבורים, אך אנו מקווים שתוכלו להתחיל להתאמן בצורה היפה הזה של התחדשות והתחדשות עם מסירות עליונות מייד!

שתף את המידע הזה עם החברים והמשפחה שלך ולעשות יוגה חווית למידה גדולה לכל הסובבים אותך. האם להשאיר תגובה עם המחשבות שלך על מאמר זה.