תנוחות היוגה לשיפור כוח הרגליים ואת טונוס שרירים

Home » Review » Fitness » תנוחות היוגה לשיפור כוח הרגליים ואת טונוס שרירים

תנוחות היוגה לשיפור כוח הרגליים ואת טונוס שרירים
האם אתה רוצה לשפר את חוזק הרגל ואת הגדרה שרירית עם היוגה? תנוחות עמידה הן הדרך ללכת. כדי להתחזק, נסה להגדיל פעמי האחיזה שלך לכל אחת התנוחות האלה. בגין עם שלוש עד חמש נשימות ולעבוד משם. אנו מרבים לנוע במהירות דרך תנוחות אלו בכיתת זרימה, אך מחזיקים אותם למשך זמן ארוך יש השפעה שונה. שמור על הירכיים עוסקות ברחבי ולצייר את פיקות הברכיים. הרגליים שלך עשויות לטלטל בהתחלה אבל זה בסדר. יתרות עומדות הן דרך טובה להתמקד כוח רגליים אלא גם להביא את הליבה.

למתחילים

כלפי מטה אל מול כלב – אדהו מוקה Svanasana
Downdog נקראת לעיתים המנוחה לדגמן, אבל את השאר הוא באמת עבור הידיים. במודע ציור המשקל בחזרה לתוך הרגליים, שהן בדרך כלל קבוצת השרירים החזקה, נותן ידות הפסקת נושאת המשקל שלך. אז לוודא כדי לשמור שצלעות גבוהות עקבות נעו לכיוון הרצפה בתנוחה זו.

זווית סייד Extended Pose – Utthita Parsvakonasana
יש לעתים קרובות דגש על תנוחת היד בתנוחה זו, אבל זה באמת לא משנה אם אתה לנוח האמה שלך על הירך שלך או להביא את היד כל הדרך אל הקומה כל עוד אתה נשאר עמוק ב הברך הקדמית שלך. להתמקד מקבל מקביל הירך שלך על הרצפה עם הברך מעל הקרסול ולתת נפילת הזרוע שבו הוא עשוי.

תנוחת הר – Tadasana
אפילו הפשוט ביותר של תנוחות עמידות יכול להיות אימון אם אתה להמשיך להיות מעורב בכל. עבור הרגליים, זה אומר מתפשט בוהן רחבות ציור על שרירי הירך. יש את הירכיים סיבוב פנימה קל, אשר בתורו פורש את עצמות הישיבה.

פירמידת Pose – Parsvottonasana
שוב, שלה הכל על השמירה פעילה השרירים שלך בתנוחה זו, במיוחד בירכי ציור בפיקת הברך למעלה. Microbead בברך מול יחסוך המשותף שלך בטווח הארוך, במיוחד אם אתם נוטים hyperextension.

ידיים מורמות Pose – Urdhva Hastasana
המשך ההתקשרות ויישור שאתה הוקמה בשנת תנוחת ההר (לעיל).

קדימה בנד עומד – Uttanasana
נוספת לדגמן כי אנו עושים זאת לעיתים קרובות שזה קל ברפרוף שטחי במקום מתקרב אותו עם תשומת לב בכל פעם. כדי להעמיק בכיפוף לפנים שלך, תן הסיבוב שלך לבוא מהאגן במקום גב התחתון.

עומד כפיפה לפנים מלגזות – Prasarita Padottanasana
בדומה uttanasana, אבל עם רגליים פשוקות. אף שלעתים קרובות חשב כי “המטרה” של התנוחה הזו היא להשיג את הראש על הקרקע, זה ממש לא על זה. למעשה, לעתים קרובות אני רואה תלמידים לנקוט עמדה ממש רחבה כדי לקבל את ראשם סגור על הרצפה. אני ממליץ לקחת את הרגליים, לא רחב יותר סביב 3.5 מטרים (פחות או יותר, תלוי בגובה שלך) מאז הולכים רחב נפתחו הירכיים שלך עד בלאי.

עץ התנוחה – Vrksasana
האיזון הראשון מציב רוב האנשים להתמודד. שימו לב לאן אתם לשים את הרגל כאשר הצבת על הרגל השנייה. לכו על מעל או מתחת לברך, הימנעות המפרק עצמו. ייתכן רעוע וזה בסדר.

תנוחה משולשת – טריקונאסנה
בדיוק כמו prasarita padottonasana (לעיל), אל תתפתה לקחת את הרגל רחבה יותר בניסיון להשיג את היד קרובה לרצפה. הפוזה הזאת היא ממש לא על זה. זה עניין של בניית תשתית איתנה ברגליים המאפשרת לך לפתוח את החזה באופן מלא יותר.

לוחם ואני – אני וירבהדראסנה
תנוחות לוחמות הן מקום מצוין להתחיל רצף של תנוחות עמידות. בשנת הייתי לוחם, בירכיים בפנים מול. נסה להפריד את הרגליים לכיוון צידי המזרן שלנו אם אתה מרגיש שזה קשה לשמור על נקודת הירך על הרגל האחורית שלך מול קדימה.

השנייה הלוחמת – וירבהדראסנה השנייה
לוחם Ii קרובות כדלקמן על העקבים של לוחם שאני אך דורשת פתיחת הירכיים לצד המזרן. הישארו עמוק בתוך הברך הקדמית לעבוד שרירי הירכיים.

ביניים

יו”ר Awkward – Utkatasana
כדי להתמקד ברגליים, זה כל העניין כמה נמוך אתה יכול ללכת כמה זמן אתה יכול להחזיק אותו. אני מוצא את זה מועיל כדי לשמור על ירכי לחיצה יחד ולחשוב על הרגליים כיחידה אחת. נשימות אוג’אי הם גם חיוניות.

נשר Pose – Garudasana
נשר יכול לנבוע utkatasana (קצת מעל) בגלל הרגליים כבר נמצאות בעמדה הכפופה ההכרחית. פיתול רגלי האיזון שלך עושה זה לתוך strengthener ליבה מדי.

חצי ירח Pose – ארדהה Chandrasana
עוד הזדמנות לעבוד על חוזק הרגל ואיזון. רגל העלה צריכה להישאר בדיוק כפי פעיל כאן כמו הרגל העומדת.

רקדנית המלך Pose – Natarajasana
משך העבודה החל בשנת עץ לדגמן (לעיל). זה עוזר לאזן שלך יש drishti או מוקד כי לא זז.

פוך לוחם
כדי לעבוד על הרגליים, יש לזכור כי גם כאשר הגוף שלך נשען לאחור, הרגל הקדמית צריכה להישאר כפוף עמוק עם הברך שלך מעל הקרסול שלך.

תנוחה משולשת – Parivritta טריקונאסנה
ההגדרה עבור זורם הרגליים היטב מן הפירמידה לדגמן (לעיל). הרגליים לשמש נקודת העוגן היציבה של התנוחה, מתן מקום שממנו החזה יכול לפתוח, כדי לשמור אותם עובד חזק ללא נעילת הברכיים.

הלוחם השלישי – וירבהדראסנה III
מומלץ לעשות זאת פוזה עם הידיים על המותניים שלך, כך שאתה יכול להרגיש אם הם ברמה. רוב הסיכויים הם כי בצד של הרגל הרים ירצו זין, כך לעבוד כדי לנפות אותו דון תוך שמירה במקביל הרגל על הרצפה.

מתקדם

חצי ירח נסובו Pose – Parivritta ארדהה Chandrasana
תנוחה זו יש כל כך הרבה קורה וזה הכל תלוי ביציבות של הרגל העומדת שלך. איזון מתפתל הוא הרבה עבודה, שלא לדבר על שמירה על רגל ההרים גבוהה וזקופה.

גלגל Pose – Urdhva Dhanurasana
הגלגל להוות דורש רגליים חזקות כדי להרים את הגוף ואת לשאת את רוב המשקל כפי שאתה מחזיק בעמדה. חשוב לשמור על כפות הרגליים מפני הפיכה החוצה הברכיים המחבקות לכיוון קו האמצע שלך.