תנוחות היוגה שתשפר כוח הזרוע שלך

Home » Review » Fitness » תנוחות היוגה שתשפר כוח הזרוע שלך

תנוחות היוגה שתשפר כוח הזרוע שלך

יחד עם גרעין חזק, אתה צריך נשק חזק כדי לממש יתרות זרוע היפוכים המתקדמות של היוגה. לעיתים קרובות אנשים שואלים אותי איך לשפר כוח הזרוע שלהם לקראת תנוחות אלה. הבשורה הגדולה היא, אתה לא צריך להתחיל להרים משקולות או מבצעת משיכות. רק להמשיך לעשות יוגה בקביעות ואתה תבנה את השרירים שאתה צריך לפי הזמן שאתה מוכן לנסות תנוחות אלה. הנה מבט על סוגי נושאות משקל המציבה אתה יכול לעבוד על לאורך הדרך.

תנוחות למתחילים

 • כלפי מטה אל מול הכלב – אדהו Muhka Svanasana : חדשות טובות יותר: אחד התנוחות שאתה עושה בתדירות הגבוהה ביותר בשיעורי יוגה הוא גם אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לשפר את כוח הזרוע שלך. למרות שזה נכון שכדי להפוך מטה כלב מול מנוחה לדגמן, זה הכרחי כדי לתמוך רוב המשקל שלך עם הרגליים, אין לעקוף את העובדה כי הזרועות שלך עובדות קשה מדי.
 • Plank Pose : Plank נקרא לעתים קרובות את זרוע האיזון הראשון ביוגה. למרות הרגליים הן עדיין על הקרקע בתנוחה זו, רוב המשקל שלך הוא בזרועותיך. שמור על הכתפיים בטוחות באמצעות כיוונון היישור שלך. הכתפיים שלך צריכות להיות ישירות על הפרק שלך. נסו ליצור קו ישר מקודקוד הראש אל העקבים שלך, כך שאתה לא מעלים את התחת שלך ולא לאפשר לו לתלות למטה.
 • Plank סייד נתמך : קרש בצד מלא, שבו אתה לאזן על יד אחת את קצה רגל אחת הוא יותר של תנוחת ביניים (ראה להלן), אבל וריאציה נתמכת זה מתאים למתחילים.

תנוחות ביניים

 • קרואו Pose – Bakasana : קרואו הוא לעתים קרובות את האיזון הזרוע הראשונה שסטודנטים יוגה להתמודד. למידה היא באמת יותר על מציאת מרכז הכובד שלך מכל דבר אחר. (רמז: מדובר כנראה עוד מעט קדימה ממה שאתה רוצה שזה יהיה, אבל לא עד כדי כך אתה נופל על פניך.) (רמז נוסף:. להקים כרית התרסקות של כריות מתחת לפנים שלך למקרה)
 • ארבעה גפי צוות Pose – Chaturanga Dandasana : Doing הרבה chaturangas (הגרסה של היוגה של שכיבות סמיכות) הוא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לבנות כוח הזרוע שלך. חשוב לעשות אותם עם יישור טוב, עם זאת, כדי למנוע פציעות כתף. זה גם הכרחי כדי לדעת מתי להגיד מתי, מאז יישור מרושל ולהוביל לפגיעה הוא צפוי לקרות כאשר אתה עייף. אם לקחת שיעור עם הרבה vinyasas, יודע כי אתה תמיד יכול לבחור לדלג עליהם כאשר אתה מרגיש את הטופס מחליק.
 • Side Plank Pose – Vasisthasana : קרשים בצד נהדרים עבור עובדים על יד אחת בכל פעם. כפי האמון שלך גדל, אתה יכול להתחיל לשחק עם וריאציות הרבות שלה.
 • כלפי מעלה מול כלב – Urdhva Muhka Svanasana : מאז הירכיים שלך הם מהרצפה בתנוחה זו, זה גם אימון עבור הידיים. בדרך כלל, כלב מעלה שאינו מוחזק במשך זמן רב בשיעורי יוגה, אבל אתה יכול לעשות אחיזה כבר בבית. רק לוודא לכופף את המרפקים לגלגל את הכתפיים לאחור ולמטה כשאתה בא הראשון לתנוחה. זה שומר הכתפיים שלך מתגנב לכיוון האוזניים.

תנוחות מתקדמות

 • Firefly Pose – Tittibhasana : ברגע שאתה מקבל להתמודד על איזון הזרוע הראשונה שלך (למשל, עורב, לעיל), והשאר מגיעים יחסית בקלות. עם זאת, אתה צריך לבנות את הכוח כדי לתמוך במשקל הגוף שלך עם הידיים.
 • מעופף קרואו Pose – אקה Pada Galavasana : עורב מעופף משלב את הרגליים של יונה עם הזרועות של עורב. הארכת הרגל בחלק האחורי היא קצת מסובכת. אני חושב שזה יותר קל להיכנס איזון הזרוע מקפל רגל הגב תחת גופך ואז להאריך אותו, ולא לנסות להרים רגל הגב מהרצפה כשזה כבר ישר.
 • עמידת ידיים – אדהו מוקה Vrksasana : רוב האנשים ללמוד עמידת ידיים על הקיר הראשון, אשר היא דרך טובה כדי לבנות כוח הזרוע. הקפד לשמור את הידיים מאוד ישר כאשר אתה בועט עד כדי שהם לא יתקמטו.
 • סייד קרואו Pose – Parsva Bakasana : יש למעשה שתי גרסאות של עורב בצד. בהתחלה, לנסות לאזן עם התחת שלך נח על יד אחת את הברכיים על אחרים. בסופו של דבר, אתה יכול לנסות את זה רק באמצעות יד אחת, תומך התחת שלך.
 • גלגל Pose – Urdhva Dhanurasana : יש הרבה קורה גלגל מלא, לא פחות מ מהם הוא שזה לוקח כמות טובה של כוח הזרוע כדי לדחוף את עצמך בתפקיד כל.