12 вправ йоги, щоб отримати ваші стегна і стегна в формі

Home » Review » Fitness » 12 вправ йоги, щоб отримати ваші стегна і стегна в формі

12 вправ йоги, щоб отримати ваші стегна і стегна в формі

Завдяки нашим сидячий спосіб життя і відсутність фізичних вправ, ми схильні накопичувати жир в стегнах. Це змушує нас відчувати себе непривабливими. Але, не хвилюйтеся! Ось кілька основних асан в йозі, щоб зменшити стегна і стегна. Правильне поєднання дієти і йоги може зменшити жир в цих проблемних областях.

Йога для стегна

1. Utkatasana

Як це зробити Utkatasana і які його переваги

Також відомий як – Голова Поза

Переваги – Ця асана стимулює м’язи в ногах, особливо стегна і стегно. Сидячи на стільці , це легко, але коли ви сидите на уявному стільці, ваші м’язи впливають , як вони тримають форт для вашого тіла. Ваша вага тіла спочиває на ногах, особливо на м’язи стегон і стегон. Це не тільки тонізує ноги і будує м’язи , але зміцнює область теж.

Як це зробити – Стій прямо в Tadasana. Акуратно зігніть коліна і опустіть сідниці , як ніби ви сидите на уявному стільці. Вдихніть і розширити свої руки над головою. Утримуйте позу в протягом декількох секунд , як ви тримаєте потік дихання відбувається. Release.

Отверждение Підказки – Прислухайтеся до свого тіла. Якщо ви новачок, опустіть стегна рівно стільки , скільки ви можете, але поступово збільшується. Після того, як ви відчували себе комфортно в позі, ви можете пульсувати трохи збільшити інтенсивність і розтягнення в м’язах.

2. Virabhadrasana II

Також відомо як – Воїн Поза II

Переваги – Ця асана працює на ногах точно, але саме на внутрішній поверхні стегон. Перш за все , ця поза може виглядати просто, але це працює на м’язи , які не отримують уваги , коли ми проводимо наші щоденні клопоти. Краща частина полягає в тому , що обидві ноги отримати різні тренування в той же час, так що більше груп м’язів орієнтовані з цієї асани.

Як це зробити – Розширте ваші ноги так , щоб вони трохи більше , ніж на ширину плечей. Twist правої п’яти з пальцями , що вказують назовні, і використовувати ліву п’яту , щоб заземлити себе. Арка лівої п’яти повинна бути відповідно до правою ногою. Опустіть стегна , а потім випромінювати свою енергію, як ви простягнути руки таким чином, що вони знаходяться в одній лінії з плечима. Перетворіть свій погляд вперед і утримувати позу з цілісністю. Дихайте повільно і сильно , як ви тримаєте позу , а потім відпустіть. Повторіть з іншого боку.

Отверждение Підказка – Для досягнення найкращих результатів, розширити ділянку ніг і нижньої частини таза. Переконайтеся , що ви зберегти рівновагу і цілісність.

3. Natarajasana

Як це зробити Natarajasana і які його переваги

Також відомий як – Lord Of The Dance Поза

Переваги – згиначі стегна стимулюються і розтягуються в цьому дуже витончених позах. І внутрішні і зовнішні м’язи стегна опрацьовані на. Ця асана зміцнює ноги , як залишків тіла на одній нозі. Праворуч від таза до ваших ніг, всі м’язи в нозі тонізувати і розтягуються. Ваші стегна відкриті, і всі енергетичні блоки в ногах звільнені. Кровообіг в ногах посилюється, що дає свіжий приплив кисню і поживних речовин до них.

Як це зробити – Встаньте Tadasana. Підніміть праву ногу і розгойдуючи його за таке , що ваша права нога паралельно землі. Зігніть коліно, досягнете праву руку до правої ноги і розтягуватися. Після того, як ви осісти, протягнути ліву руку вперед. Ви можете тримати долоні витягнутих або вважати Гьян мудрий. Подивіться на ліві пальці. Утримуйте позу в протягом декількох секунд , як ви берете довгі, глибокі вдихи. Відпустіть і повторіть з іншого боку.

4. Ustrasana

Також відомий як – Camel Поза

Переваги – Ця асана блискуче розкриває свої грудні м’язи і згиначі стегна. Він також тонізує всі кінцівки, особливо стегна. Ця асана працює на передній частині вашого тіла, так що м’язи в лобових стегнах отримують ретельно тонус і стимулюються.

Як це зробити – Сядьте в Ваджрасану. Підніміть ваші стегна і підняти ваше тіло таким чином, що м’язи стегна і литкові м’язи перпендикулярні. Відкривають груди і нахилитися назад. Reach руки для ваших ніг, переконавшись , що ваші руки витягнуті. Акуратно повісьте голова , як ви дивитеся на спині. Утримуйте позу , як ви берете довгі, глибокі вдихи. Release.

5. Upavistha Конасана

Також відомо як – Сидяча Wide турецька Форвард Fold

Переваги – Ця асана працює дивно добре на верхній частині ніг. Крім даючи їм хорошу розтяжку, він працює на багато-ігнорованих внутрішньої поверхні стегон. Він будує міцність і гнучкість.

Як це зробити – Сядьте в Dandasana. Витягніть ноги так широко , як ви можете. Потім, принесіть свої долоні до центру. Якщо ви досить гнучкі, зігнути своє тіло і досягти голову до землі. Якщо немає, зігніть лікті , і нехай ваша голова висить. Вдих кілька разів, а потім повільно повернутися і привести ноги разом.

6. Ян Sirsasana

Як це зробити Ян Sirsasana і яке його перевага

Також відомий як – Голова до Коліно позі

Переваги – Ян Sirsasana працює в напрямку підвищення гнучкості стегон і тазостегнових суглобах. М’язи розтягуються, і є збільшення циркуляції крові. Це живить м’язи і тримає область здоровим. Ця асана допомагає зміцнити ноги теж.

Як це зробити – Припустимо Dandasana. Складіть ліве коліно так, щоб ліва нога знаходиться на правому стегні. Витягніть руки вгору, зігніть тулуб, і вийти за ногу з вашими руками. Вдихніть в праву частину живота. Утримання і відпустити, і повторіть з іншою ногою. Хоча ви покликані , щоб торкнутися голови до коліна в цьому асан, що є більш важливим в цій позі тримає спину прямо.

7. Баддха Конасана

Як зробити Баддха Конасана і які його переваги

Також відомий як – швець Поза, Метелик Поза, Зв’язаний Кут Поза

Переваги – Ця асана є дивним стегна ніж. Це також збільшує діапазон рухів стегон. Ваші внутрішні стегна розтягуються і тоновані, а м’язова маса будуються. Ця асана в основному працює на ваших стегнах і робить чудеса для них.

Як це зробити – Сядьте на килимок з ноги витягнув. Складіть коліна, і привести свої ноги до центру. Приєднуйтесь ноги і випрямити спину. Тримайте ноги долонями. Тепер, притисніть коліна до землі, наскільки це можливо. Утримуйте позу в протягом декількох секунд і відпустіть.

8. Маласанья

Також відомий як – Garland Поза

Переваги – Маласанья ще одна поза , яка працює в основному на ногах, особливо на стегнах. Це покращує циркуляцію крові і забезпечує хорошу розтяжку в ваших стегнах. Він розширює ваші стегна і дає м’язи ніг велику міцність і гнучкість.

Як це зробити – присідання на підлозі, переконавшись , що ваші ноги разом, і ваші сідниці від підлоги. Якщо вам зручно, підійміть тіло на носках. Приєднуйтесь до долоні в центрі, і акуратно спирайтеся ліктями з боків колін. Напружте коліна ліктями якомога ширше. Утримуйте позу в протягом принаймні трьох вдихів. Release.

Як це зробити Paripurna Navasana і які його переваги

Також відомий як – Naukasana, човен Поза

Переваги – Коли ви практикуєте цю асану регулярно, вона виходить за межі вашого тіла, тобто органів, нервів, кісток і м’язів, і проникає в саму серцевину вашого істоти. Як збалансувати вагу тіла на сідниці, ваше істота тремтить спочатку. Але, в цілому багато сил і рішучості побудований в протягом декількох секунд підвіски. Існує велика поліпшення циркуляції крові, а ноги отримати хорошу розтяжку.

Як це зробити – Сядьте в Dandasana. Потім підніміть ноги від землі. Коли вам вдається балансувати, підніміть руки від підлоги, і розтягнути їх перед вами. Робота зі створення «V» з вашої верхньої і нижньої частини тіла. Дихайте повільно і глибоко. Release.

10. Salabhasana

Також відомий як – Поза сарана, коник Поза

Переваги – Це ефективна йога вправи , щоб зменшити стегна і стегна, вона також працює на багатьох інших частинах тіла. Він зміцнює ноги і збільшує приплив крові. Ваші стегна і стегна (ноги, в цілому) залишаються сильними, гнучкими, і в хорошому стані.

Як це зробити – Ляжте на живіт і підніміть ноги від килима, прямо від стегна. Простягніть руки позаду себе і підійміть грудну клітку від підлоги. Підніміть підборіддя вгору і встановити свій погляд вперед. Утримуйте позу і дихайте кілька разів , перш ніж відпустити.

11. сету Bandhasana

Також відомий як – Міст Поза

Переваги – Ця асана покращує циркуляцію крові. Підвищені стегна забезпечувати хорошу розтяжку. М’язи стимулюються і тоновані, і будь-яка енергія розбиваються і відпускає.

Як це зробити – Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Акуратно підніміть стегна і назад від статі. Розправити плечі і протягнути руки так , що вони досягають ноги. Дихайте повільно і глибоко. Утримуйте позу в протягом декількох секунд і відпустіть.

12. Ананда Balasana

Як зробити Ананд Balasana і яке його перевага

Також відомий як – Happy Baby Поза, Dead Bug Поза

Переваги – Ця асана є одним з кращих в позі  йоги на стегнах. Це  працює на відкриття вашого тазостегнового суглоба. Ваші згиначів зігнуті, і всі внутрішні м’язи стегна розтягуються і стимулюються. Ця асана працює на м’язи спини теж, які, як правило , не працювали на. Краща частина про цю позі, що в той час як ви в ньому, ви можете направляти розтяжку і знайти те , що відчуває себе добре.

Як це зробити – Ляжте на спину. Підніміть ноги від підлоги, згинаючи їх у колінах. Розтягнути руки і тримають склепіння ваших ніг. Розім’яти ноги , використовуючи підтримку ваших рук. Тримайте коліна зігнуті, але ви можете зігнути їх в той час як ви знаходитесь в позі. Утримуйте позу , як ви рухатися і згинатися в протягом декількох секунд. Відпустіть і розслабтеся.

Ви коли-небудь пробували який-небудь з цих асан йоги, щоб зменшити стегна і стегна? Тримаючи ноги розтягується і згинається є надзвичайно важливим. Ви можете поскаржитися на ці стегна бути жиру, але коли м’язи не працювали на, це може привести до більш серйозних проблем. Не так довго чекати! Побалуйте в йозі. Отримуйте задоволення, як ви зміцните ваші стегна і стегно, і будувати, що м’язові.