12 Joogaharjutused saada oma reied ja puusad Kuju

Home » Review » Fitness » 12 Joogaharjutused saada oma reied ja puusad Kuju

12 Yoga Exercises To Get Your Thighs And Hips In Shape

Tänu meie istuv eluviis ja vähene liikumine, me kipuvad kogunema rasva puusad ja reied. See teeb meist ebameeldiv. Aga muretsema mitte! Siin on mõned põhilised asanas jooga vähendada puusad ja reied. Õige dieedi ja jooga võib vähendada rasva nendes probleemsed valdkonnad.

Jooga puusad ja reied

1. Utkatasana

How To Do The Utkatasana And What Are Its Benefits

Tuntud ka kui – esimees Pose

Eelised – See asana stimuleerib lihaseid jalad, eriti puusad ja reied. Istub toolil on lihtne, aga kui sa istuda kujuteldava tool, oma lihaseid mõjuvad nad hoiavad fort oma keha. Teie kehakaalu toetub oma jalad, eriti lihastes puusad ja reied. See mitte ainult ei toonid jalad ja arendab lihaseid, kuid tugevdab piirkonna liiga.

Kuidas seda teha – Stand püstitada Tadasana. Õrnalt painutage põlvi ja alandada tuharad, kui olete istub kujuteldava juhatusel. Hinga ja laiendada oma käed üle pea. Hoidke poosi paar sekundit nagu te hoida voolu hinge läheb. Release.

Kuivatamine Tip – Kuula oma keha. Kui olete algaja, alandada oma puusad ainult nii palju kui võimalik, kuid tasapisi tõusma. Kui te tunnete mugav kujutada, mida võiks pulsi natuke suurendada intensiivsust ja venitada lihaseid.

2. Virabhadrasana II

Tuntud ka kui – Warrior Pose II

Eelised – See Asana töötab jalad kindlalt, kuid konkreetselt sisemine reied. Alguses see poosi võiks välja lihtne, kuid see töötab lihaseid, et ei saa tähelepanu, kui me käivitada meie igapäevast logima. Parim osa on see, et nii jalad saada erinevaid treening samal ajal, et rohkem lihasgruppe sihitakse Asana.

Kuidas seda teha – Laienda oma jalad nii, et nad on natuke rohkem kui hip-laius peale. Twist õigus kand varbad suunatud väljapoole ja kasutada oma vasaku kanna kohapeal ise. Kaar vasak kand peab olema kooskõlas oma parema jala. Vähendage oma puusad ja siis kiirgavad oma energia välja nagu te sirutada oma käsi nii, et nad on kooskõlas oma õlgadele. Pöörake oma pilk tulevikku ja hoidke poosi terviklikult. Hinga aeglaselt ja tugev hoiad poosi ja seejärel vabastage. Korda sama teisel poolel.

Kuivatamine Tip – Parimate tulemuste laiendada venitada oma jalgu ja alandada oma vaagna. Veenduge säilitada tasakaalu ja terviklikkust.

3. Natarajasana

How To Do The Natarajasana And What Are Its Benefits

Tuntud ka kui – Lord Of The Dance Pose

Eelised – Hip flexors stimuleeritakse ja venitatud selles väga graatsiline poos. Nii sisemise ja välimise reielihased on töötanud pärast. See asana tugevdab jalad keha tasakaalu ühel jalal. Õigus oma vaagna jalad, iga lihase jalg toonides ja venitatud. Puusad on avanud ja kõik energia plokid jalad on vabastatud. Vereringe jalad on täiustatud, mis annab värske hapniku ja toitainete neile.

Kuidas seda teha – Seisa Tadasana. Tõstke oma parema jala ja pöörake taga nii, et parem jalg on maapinnaga paralleelne. Bend oma põlve, jõuda oma parema käe, et parema jala ja venitada. Kui rahunema, venitada oma vasaku käe ettepoole. Sa võiksid hoida peopesad sirutas või endale Gyan Mudra. Vaata vasakul sõrme. Hoidke poosi paar sekundit nagu te võta kaua, hinga sügavalt. Vabastage ja korrata teisel pool.

4. Ustrasana

Tuntud ka kui – Camel Pose

Eelised – See Asana briljantselt avab oma rinna lihaseid ja hip flexors. Samuti toonid kõik jäsemed, eriti reied. See asana töötab esiosa keha, nii et lihaseid eesmise reied saada põhjalikult toonides ja stimuleeritud.

Kuidas seda teha – Istuge Vajrasana. Tõstke oma puusad ja tõsta oma keha nii, et hip lihaseid ja vasika lihased on risti. Ava oma rinna ja lahja tagasi. Jõuda oma käed jalad, hoolitsedes oma käsi on välja sirutatud. Õrnalt riputada oma pea kui kaema tagasi. Hoidke poosi kui te võtate pikk, sügav hingetõmmetega. Release.

5. Upavistha Konasana

Tuntud ka kui – Istuv Wide jalaga edasi Fold

Eelised – See Asana töötab hämmastavalt hästi ülemine osa oma jalad. Lisaks annab neile hea venitada, see töötab palju ignoreeritud sisemine reied. See põhineb tugevust ja paindlikkust.

Kuidas seda teha – Istuge Dandasana. Jalgu sirutada nii lai kui võimalik. Siis tooge oma peopesad kesklinnas. Kui te on piisavalt paindlikud, painutada oma keha ja saavutada oma pea maha. Kui ei ole, painutada oma põlved ja lase oma pea riputada. Hinga paar korda, siis aeglaselt tulevad tagasi ja tuua oma jalad koos.

6. jaa Sirsasana

How To Do The Janu Sirsasana And What Are Its Benefits

Tuntud ka kui – Head põlve Pose

Eelised – Janu Sirsasana töötab poole paindlikumaks reied ja puusaliigesed. Lihased on venitatud, ja seal on suurenenud vereringe. See toidab lihaseid ja hoiab alal terve. See Asana aitab tugevdada jalad liiga.

Kuidas seda teha – Kiusaja Dandasana. Murdke oma vasaku põlve nii, et vasaku jala pannakse paremasse reide. Venitada käed üles, korda oma keha ja jõuda oma jala oma käed. Hinga oma kõhtu paremale poole. Hoidke ja vabastada, ja korrake teise jalaga. Kuigi te tähendas puudutada oma peaga oma põlve Asana, mis on tähtsam selles poosi on hoida oma selg sirge.

7. Baddha Konasana

How To Do The Baddha Konasana And What Are Its Benefits

Tuntud ka kui – Cobbler Pose, Butterfly Pose Bound Nurk Pose

Eelised – See asana on hämmastav hip avaja. Samuti suurendab vahemikus algatusel puusas. Teie sisemine reied on venitatud ja toonides ja lihasmassi on ehitatud. See asana põhimõtteliselt töötab oma puusad ja reied ja teeb imet neid.

Kuidas seda teha – Istu matt jalad välja sirutatud. Murdke oma põlvi ja tuua oma jalad keskele. Liitu jalad ja ajage selg sirgu. Hoia jalad peopesade. Nüüd suruge oma põlvi alla maapinnale, nii palju kui võimalik. Hoidke poosi paar sekundit ja laske lahti.

8. Malasana

Tuntud ka kui – Garland Pose

Eelised – Malasana on teine poosi, mis töötab peamiselt jalad, eriti puusad ja reied. See suurendab vereringet ja tagab hea venitada oma puusad ja reied. See laiendab oma puusad ja annab oma jalalihaseid suurt jõudu ja paindlikkust.

Kuidas seda teha – Kükita põrandal, hoolitsedes oma jalad koos ja tuharad on maha põrandale. Kui teil on mugav, tõstke oma keha pallid jalad. Liitu peopesade keskmesse ja puhata küünarnukid õrnalt külgede põlvi. Suruge oma põlvi oma põlved võimalikult lai. Hoidke poosi vähemalt kolm hingetõmmet. Release.

How To Do The Paripurna Navasana And What Are Its Benefits

Tuntud ka kui – Naukasana, Boat Pose

Eelised – Kui harjutada Asana regulaarselt, ta liigub kaugemale oma keha, st organid, närvid, luud ja lihased ning tungib tuum oma olemuses. Nagu te tasakaalu oma kehakaalu oma tuharad, oma olemuses väriseb esialgu. Aga palju jõudu ja otsustavust on ehitatud sees paar sekundit peatamise. On suur paranemine vereringet ja jalad saada hea venitada.

Kuidas seda teha – Istuge Dandasana. Seejärel tõstke jalad maapinda. Kui teil õnnestub leida tasakaal, tõstke käsi põrandale ja venitada neid ees. Töö loomise suunas “V” oma ülemise ja alumise keha. Hingake pikk ja sügav. Release.

10. Salabhasana

Also Known As – Locust Pose, Grasshopper Pose

Benefits – This is an effective yoga exercise to reduce hips and thighs, it also works on many other parts of your body. It strengthens your legs and enhances the flow of blood. Your hips and thighs (legs, in general) remain strong, flexible, and in good health.

How To Do It – Lie on your abdomen, and lift your legs off the mat, right from the hips. Stretch your arms behind you and lift your chest off the floor. Lift your chin up and set your gaze forward. Hold the pose and breathe a few times before you release.

11. Setu Bandhasana

Also Known As – Bridge Pose

Benefits – This asana enhances the circulation of blood. The raised hips enforce a good stretch. The muscles are stimulated and toned, and any energy is broken and released.

How To Do It – Lie flat on your back, and bend your legs at the knees. Gently lift your hips and back off the floor. Straighten your shoulders and stretch out your arms so that they reach your feet. Breathe long and deep. Hold the pose for a few seconds and release.

12. Ananda Balasana

How To Do The Ananda Balasana And What Are Its Benefits

Also Known As – Happy Baby Pose, Dead Bug Pose

Benefits – This asana is one of the best pose in yoga for hips and thighs. This works on opening up your hip joint. Your flexors are flexed, and all the inner thigh muscles are stretched and stimulated. This asana works on the back muscles too, which are usually not worked upon. The best part about this pose is that while you are in it, you can guide the stretching and find what feels good.

How To Do It – Lie flat on your back. Lift your legs off the floor, bending them at the knees. Stretch your arms out and hold the arches of your feet. Stretch your legs out using the support of your hands. Keep the knees bent, but you can flex them while you are in the pose. Hold the pose as you move and flex for a few seconds. Release and relax.

Have you ever tried any of these yoga asanas to reduce hips and thighs? Keeping the legs stretched and flexed is extremely important. You might complain about those hips being fat, but when the muscles are not worked upon, it can lead to more serious problems. Don’t wait that long! Indulge in yoga. Have fun as you strengthen your thighs and hips and build that lean muscle.