5 ефективна Асани + 1 пранаям злякати ниркові камені

Home » Review » Health » 5 ефективна Асани + 1 пранаям злякати ниркові камені

5 ефективна Асани + 1 пранаям злякати ниркові камені

Уявіть собі – ви відчуваєте постійне відчуття сечовипускання супроводжується сильним болем в спині. Ви також можете мати озноб або сильно потіти. Все це є причиною занепокоєння і стурбованість. Вони показують, що ці дві бобовидних органів в середині спини, ймовірно, камені в них.

Нирки призначені для фільтрації надлишку води і відходів з крові. Ці відходи, як правило, виводиться з організму у вигляді сечі. Але, іноді, дуже багато кальцію або сечовина утворює дрібні камені в нирках, які можуть викликати ці крайні симптоми.

Хоча перше, що ви повинні зробити, це кинутися до лікаря, пити багато води і практикуючих йогу може творити чудеса в лікуванні каменів в нирках.

Йога для ниркових каменів

1. Ustrasana

Як це зробити Ustrasana (Camel Поза) і які його переваги

Camel Поза масажує органи, особливо нирки. Він посилає свіжі багато крові до бобовидним органам, тим самим оксигенированной і детоксикацію їх. Ця асана не тільки полегшує симптоми каменів в нирках, а й запобігає їх від рецидивуючим.

2. бхунджангасана

Як це зробити бхунджангасан і яке його перевага

Поза кобри є ще одним ефективним черевної позі. Вона простягається нирки і очищає завалів. При регулярній практиці, ви знайдете велике полегшення від каменів у нирках. Continual практика буде гарантувати, що камені в нирках не повертаються.

3. Viparita Карань

Viparita Карань

Ноги вгору по стіні Поза дуже втішно. Він обрушує стрес і напруження. Це також знижує кров’яний тиск – причина утворення каменів в нирках. Практикуючи цю асану можуть збити симптоми цих неприємних каменів. Він також позбавить вас від болю і тиску.

4. Balasana

Як це зробити Balasana (Поза дитини) і які його переваги

Інша ефективна зміцнює Поза, Поза дитини також допомагає у визволенні від стресу, пов’язаний з каменями. Перебуваючи в цьому матку, як положення знижує тиск і біль.

5. Pawanmuktasana

Полегшення Поза Вітер є одним з найефективніших асан йоги для каменів в нирках. Ця поза творить чудеса в розчищенні завалів і скидання тиску. Він також масажує нирки і полегшує симптоми каменів в нирках.

6. Anulom Vilom

Ця пранаяма видаляє затори на всіх рівнях. Дихання надзвичайно важливо під час затвердіння проблеми. Це допомагає в повній детоксикації, що дуже важливо, коли справа доходить до каменів в нирках. Anulom Vilom також полегшує біль, пов’язану з каменями в нирках. Регулярна практика запобігає утворенню нових каменів.

Камені в нирках є хворобливими. Якщо вести здоровий спосіб життя, ви зможете успішно уникнути їх взагалі. Ви коли – небудь практикував будь-який з цих поз в  йозі для видалення каменів у нирках? Не чекайте , поки не буде занадто пізно! Йога може допомогти полегшити симптоми і зменшити розмір каменів. Проконсультуйтеся з лікарем , перш ніж займатися практикою.