5 кращих асан йоги для сильних ніг

Home » Review » Fitness » 5 кращих асан йоги для сильних ніг

5 кращих асан йоги для сильних ніг

Слабкі ноги не поїдуть. Вони заважають вашій мобільності, поставу і загальний стан здоров’я. Щоб додати до цього, повсякденна діяльність викликає знос до ніг. З такою великою кількістю пошкоджень, ноги мають потребу в харчуванні, гнучкість і зміцненні, а ось п’ять асани, які будуть робити тільки що. Перевірте їх.

Йога для ніг – Додати Strength & Гнучкість

Ноги грають важливу роль в стабілізації вашого тіла. Йога дозволяє не тільки ноги, щоб запропонувати міцний фундамент, але і захищає їх від проблем і розтягувань. Довгі години стоячи і / або ходьби можуть підривати владу з ваших ніг. Йога допомагає відновити цю владу і зміцнює ноги. Наступна асана йоги найкраще для досягнення еластичною і здоровою ноги. Спробуйте їх.

Ніжки Зміцнення Йога Асани

1. Утхіта Hasta Padangustasana (Extended Hand-To-Big Toe Поза)

Переваги: Утхіт Hasta Padangustasana покращує міцність в ногах і розтягує м’язи стегна. Тонізує ноги, розтягує ваші щиколотки, і покращує загальний баланс.

Процедура: Встаньте у вертикальному положенні і залишатися збалансованим. Розведіть пальці лівої ноги і перенесіть вагу тіла на ліву ногу. Тепер, принести праве коліно до грудей. Reach для правого великого пальця ноги з пальцями правої руки. Тримайте палець з вашими середніми, кільцем і ногами пальців. Повільно витягніть праву ногу спереду, потягнувши за праву руку вперед. Роблячи це, переконайтеся , що ліва нога і спина прямостоячі. Потім довести витягнуту праву ногу вправо, відкриваючи стегна. Затримайтеся на 3-5 спокійних вдихів , а потім розслабтеся.

2. Ardha Bhekasana (Half Frog Поза)

Переваги: Ardha Bhekasana розтягує ваші всю фронтальну тіла, стегна й щиколотки. Він покращує поставу і омолоджує ваші колінні суглоби.

Процедура: Ляжте на живіт. Тримайте ноги разом , і нехай ваші великі пальці торкаються один одного. Тримайте долоні звернені вниз поруч з головою і на відстані витягнутої на відстані витягнутої руки. Розтягнути передпліччя, піднімаючи голова і тулуб від підлоги. Тепер зігніть праве коліно і привести п’яти в стороні правої сідниці. Візьміть праву руку від статі і тому і щільно обхопити верхню частину ноги. Баланс себе з лівим передпліччям твердо стоїть на землі. Натисніть лапку вниз до вашої сідниці з утримуваної рукою. Утримуючи позу в протягом 30 секунд-2 хвилин , а потім повторити на іншій стороні.

3. Vrksasana (поза дерева)

Переваги: Vrksasana покращує баланс ваших ніг і зміцнює їх. Він омолоджує все ваше істота і будує силу щиколотки. Вона допомагає в лікуванні плоскостопості і заспокійлива для радикуліту.

Процедура: Встаньте прямо з рук , розташованих по обидві сторони від вашого тіла. Тепер зігніть праве коліно і поставити праву ногу твердо на лівій внутрішньої стороні стегна. Підошва повинна бути близько кореня лівого стегна. Тримайте ліву ногу прямий і збалансувати себе при цьому. Підніміть руки збоку і над головою і отримати ваші долоні разом , щоб сформувати «Намисто». Подивіться вперед з пильним поглядом в сторону точки або об’єкта. Тримайте прямо назад і ваше тіло в натягнутому стані . Візьміть довгі, глибокі вдихи в позі і розслабтеся. Повторіть те ж саме з іншою ногою.

4. Супта Padangusthasana (Лежачі Hand-To-Big Toe Поза)

Переваги: Супта Padangusthasana збільшує міцність коліна і розтягує ваші ікри, стегно, і стегно. Це знижує високий кров’яний тиск і покращує травлення.

Процедура: Ляжте на спину і витягніть ноги назовні. Зігніть праве коліно до грудей. Тримайте великий палець правої ноги з вказівним і середнім пальцями правої руки. Якщо це не виходить, петля шматка довгою тканини навколо кулі правої ноги і тримати кінці з обома руками. Тепер, випряміть праву ногу як можна більше , як ви можете з правого п’яті , зверненої до стелі. Тримайте голову, тулуб і ліву ногу твердо на землі. Пом’якшення лопатки і розширити їх через ключиці. Тримайте очі погляд і обличчя розслабленим. Утримуйте позу в протягом приблизно 5-20 глибоких і довгих вдихів. Розслабтеся і повторіть з іншою ногою , коли ви будете готові

5. Лагху Vajrasana (Little Thunderbolt Поза)

Переваги: Лагху Vajrasana тонізує стегна і покращує травлення і поставу.

Процедура: Сядьте на землю в положенні стоячи на колінах з стегон на 90 градусів горизонтальний кут. Тримайте руки на стегнах і зігнути назад. Візьми голова поступово і наблизити його до землі. Спробуйте доторкнутися до верхівки голови до землі. Роблячи це, ваші стегна і сідниці повинні відчувати поштовх в бік фронту. Тепер, помістіть долоні на стегнах і голова на підошвах ніг. Перебування в позі на 30-60 секунд , а потім розслабте.

Сильні ноги мають важливе значення, щоб тримати вашу землю і стоять високі. Прищепити ці пози в йозі для ніг в своєму щоденному режимі вправ і досягти монтажника стопи.

Тепер давайте подивимося на деякі поширені запитання щодо ніг.

Відповіді експерта для Питань читачів

Які плоскі ноги?

Плоскостопість є фізичною потворністю, де склепіння стопи немає, і нога знаходиться в повному або майже повному контакті з землею.

Є проблеми з ногами спадковими?

Існує ймовірність того, що проблеми з ногами є генетичними, але їх можна отримати навіть в іншому випадку.

Скільки кісток є в людській стопі?

Є 26 кісток стопи людини.

Діабетик люди більш схильні до проблем ноги?

Так, існує зв’язок між діабетом і проблемами з ногами, як діабет може пошкодити нерви і зменшити приплив крові до ніг.

У жінок більше проблем з ногами, ніж чоловіки?

Жінки носять високі каблуки і насоси, як правило, мають більше проблем, ніж у чоловіків ноги. Кросівки і квартири є найкращим варіантом, щоб уникнути проблем з ногами.

Ваші ноги несуть вагу всього тіла протягом більшої частини дня. Як сильне коріння мають важливі значення для надійного і стабільного дерева, то ж відноситься і до людського тіла. Ноги є основою, що тіло стоїть на, і тільки асана йоги може тримати їх досить сильними. Виконання цього асана буде тільки зробити ваше життя краще. Виявляти геть!