5 אסאנות יוגה ביותר עבור כפות רגליים חזקות

Home » Review » Fitness » 5 אסאנות יוגה ביותר עבור כפות רגליים חזקות

5 אסאנות יוגה ביותר עבור כפות רגליים חזקות

רגליים חלשות לא תקבלנה אותך לשום מקום. הן מקשות על הניידות שלכם, יציב, ועל בריאות כללית. כדי להוסיף לזה, פעילויות יומיומיות לגרום בלאי אל הרגליים. עם כל כך הרבה נזק, הרגליים צריכים הזנה מסוימת, גמישות, וחיזוק, וכאן הם חמישה אסאנות כי יעשה בדיוק את זה. בדוק אותם.

יוגה Feet – להוסיף כוח וגמישות

הרגליים שלך יש תפקיד חשוב בייצוב הגוף שלך. יוגה לא רק מאפשרת רגליים להציע בסיס חזק אבל גם מגנה עליהם מפני בעיות ונקעים. שעות ארוכות של עמידה ו / או הליכה יכולות להתיש את כוחו מתוך הרגליים. יוגה מסייעת לשחזר את הכוח הזה ומחזק את כפות הרגליים. אסאנות יוגה להלן טובות ביותר להשיג רגליים וגמישות ובריאות. נסה אותם.

Feet חיזוק אסאנות יוגה

1. Utthita Hasta Padangustasana (Extended יד-טו-טו ביג Pose)

יתרונות: Utthita Hasta Padangustasana משפר את הכוח ברגליים שלך ומותח את שרירי הירכיים. זה צלילים הרגליים, משתרע הקרסוליים שלך, ומשפר האיזון הכללי שלך.

נוהל: Stand בתנוחה זקופה ולהישאר מאוזנים. מורחים את הבהונות של כף הרגל השמאלית שלך ולהעביר את משקל הגוף אל הרגל השמאלית שלך. עכשיו, להביא את הברך הימנית לכיוון החזה שלך. הגע אגודל ימין עם האצבעות של יד ימין שלך. החזק את הבוהן עם האצבעות האמצעיות, טבעת, ואת הבוהן שלך. לאט למתוח רגל ימין לחזית, משיכת הזרוע הימנית יחד. תוך כדי כך, לוודא רגל שמאל שלך וגבי זקוף. ואז, להביא את רגל ימין נמתח לכיוון ימין, פתיחת האגן שלך. חזק למשך 3-5 נשימות שקטות אז להירגע.

2. ארדהה Bhekasana (צפרדע חצי תנוחה)

יתרונות: ארדהה Bhekasana משתרע הגוף חזיתית כולו שלך, ירכיים, קרסוליים. זה משפר את היציבה ואת ממריצת מפרקי הברך שלך.

נוהל: שכב על הבטן שלך. תרים את רגלי ביחד ולתת בוהן הגדולות שלך נוגעות זו בזו. שמור את כפות הידיים כלפי מטה ליד הראש ובמרחק מיחסים מיוחדים. מתחו את הזרועות שלכם, הרמת הראש ופלג הגוף העליון מהרצפה. עכשיו, לכופף את הברך הימנית ולהביא את העקב לכיוון הישבן זכותך. קח את יד ימין מהרצפה ואחור לוחץ את החלק העליון של כף הרגל שלך. לאזן את עצמך עם הזרוע השמאלית בחוזקה על הקרקע. לחץ על הרגל לכיוון הישבן שלך עם היד שנערכה. לשמור על התנוחה למשך 30 שניות-2 דקות ולאחר מכן לחזור על הצד השני.

3. Vrksasana (Tree Pose)

יתרונות: Vrksasana משפר את האיזון של הרגליים ומחזק אותם. זה ממריץ ההוויה כולה שלך ובונה כוח קרסול. זה עוזר בריפוי רגליים שטוחות והוא מרגיע עבור נשית.

נוהל: תעמוד ישר עם הנשק ממוקם משני צדי הגוף שלך. עכשיו, לכופף את הברך הימנית ולמקם ברגל ימין בחוזקה על הירך הפנימית שמאל. הסוליה צריכה להיות ליד השורש של הירך השמאלית. שמור רגל שמאל ישר ולאזן את עצמך תוך כדי כך. להעלות את הידיים מהצד מעל הראש שלך ולקבל את כפות הידיים זו לזו ויוצרות “נמסטה”. תסתכל קדימה במבט יציב לעבר נקודה או אובייקט. שמור על הגב ישר והגוף שלך מתוח. לקח זמן רב, נשימות עמוקות בתוך התנוחה ולהירגע. חזור על אותו הדבר עם הרגל השנייה.

4. Supta Padangusthasana (טו השוכב יד-טו-ביג Pose)

יתרונות: Supta Padangusthasana מגביר חוזק הברך שלך ומותח עגלים, הירכיים שלך, ואת הירכיים. היא מורידה את לחץ דם גבוה ומשפר את העיכול.

נוהל: שכב על גבך ולהאריך את הרגליים כלפי חוץ. כופפו את ברך ימין לכיוון החזה שלך. החזק את הבוהן של רגל ימין שלך עם האצבע והאמה של יד ימין שלך. אם זה לא עובד החוצה, לולאה פיסת בד ארוכה סביב כדור רגל ימין שלך להחזיק את הקצוות עם שתי הידיים שלך. עכשיו, ליישר הרגל הימנית ככל שאתה יכול עם העקב התקין מול התקרה. תרים את הראש, הגו, ורגל שמאל בחוזקה על הקרקע. רכך השכמות שלך ולהרחיב אותם על פני עצמות הבריח. שמור המבט בעיניים שלך להתמודד רגוע. להישאר בתנוחה זו למשך כ 5-20 נשימות עמוקות וארוכות. תירגע וחזור עם הרגל השנייה כאשר אתה מוכן

5. Laghu Vajrasana (Little Thunderbolt Pose)

יתרונות: Laghu Vajrasana צלילים הירכיים שלך ומשפר את העיכול ואת היציבה.

נוהל: לשבת על הקרקע במצב כריעה עם הירכיים שלך בזווית אופקית 90 מעלות. שמור את הידיים על הירכיים לכופף לאחור. קח את הראש בחזרה בהדרגה וקרב אותו אל הקרקע. נסה לגעת הכתר של הראש על הקרקע. תוך כדי כך, הירכיים והישבן צריכות להרגיש דחיפה לכיוון החלק הקדמי. עכשיו, למקם את כפות הידיים על הירכיים ואת הראש על כפות הרגליים. הישארו בתנוחה במשך 30-60 שניות ואז להירגע.

רגליים חזקות הן חיוניות כדי להחזיק הקרקע שלך לעמוד זקוף. לטפח תנוחות אלו יוגה מטרים משטר האימונים היומי שלך ולהשיג רגל שרברב.

עכשיו, בואו נסתכל על כמה שאלות נפוצות לגבי רגליים.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

מהן רגליים שטוחות?

פלטפוס הוא מום פיזי שבו הקשת של כף הרגל אינה נוכחת, ואת הרגל נמצאת במגע מלא או כמעט מלא עם הקרקע.

האם בעיות ברגל תורשתיות?

קיימת אפשרות כי בעיות ברגל הן גנטיות, אבל אפשר להשיג אותם אפילו אחרת.

כמה עצמות יש בכף הרגל האנושית?

ישנן 26 עצמות כף הרגל האנושית.

האם אנשים סוכרתיים יותר נוטים לבעיות כף רגל?

כן, יש קשר בין סוכרת ובעיות הרגל כמו סוכרת עלולה לגרום נזק לעצבים להפחית את זרימת הדם אל הרגליים.

האם יש נשים בעיות ברגל יותר מאשר גברים?

נשים על עקבות משאבות גבוהים נוטות להיות בעלי בעיות ברגל יותר מאשר גברים. סניקרס דירות הן אפשרות טובה יותר כדי להימנע מבעיות ברגליים.

הרגליים שלך לשאת את המשקל של הגוף כולו עבור רוב שעות היום. כמו שורשים חזקים חיוניים עץ איתן ויציב, באותו חל על גוף האדם. כפות הרגליים הן הבסיס שהגוף עומד על, ואת אסאנות יוגה רק יכולה לשמור אותם מספיק חזקה. עושה אסאנות אלה יהיו רק לשפר את חייכם. תרגיל משם!