5 Baba Ramdev Joga Asanas konservēšanas diabēts

Home » Review » Health » 5 Baba Ramdev Joga Asanas konservēšanas diabēts

5 Baba Ramdev Joga Asanas konservēšanas diabēts

Joga ir izārstēt dažādas slimības kopš vecumu. Joga ir sena un efektīvs izārstēt daudzas veselības problēmas. Jogas prakse aizsākās pirms vairāk nekā 5000 gadiem. Jogas prakse ietver meditāciju, elpošanas vingrinājumus, pranayam, asanas un svarīgākais no visiem – uz mūžīgo mieru.

Baba Ramdev ir organizējis dažādus sesijas par to, kā var atbrīvoties no veselības problēmām, kas saistītas ar praktizē jogu katru dienu. Viņš sniedza sesiju par 7 viegli un vienkārši soļi, lai ārstētu nāvējošu slimību, piemēram, diabēts.

Lai sāktu darbu ar Ramdev joga diabētu, vienkārši izpildiet tālāk minētās vienkāršus soļus: –

Sāciet savu jogas sesiju Dziesmām ‘OM’ skaļi un atkārtojiet to 11 reizes. Tas rada labus un efektīvus vibrācijas. Diabēts ir bieži sauc par “māte visu slimību”. Tas ir iemesls, kāpēc Baba Ramdev ir izstrādājusi jogas sesiju diabētiķiem un lai palīdzētu viņiem atbrīvoties no slimības.

Lai sāktu ar to, persona, kurai ir diabēts ir jādara Bhastrika pranajama katru dienu apmēram 30 minūtes. Kaut arī praktizē prānājāmu vienam ir jābūt labām zināšanām par mudras. Enerģija, kas ir izveidots, bet praktizē meditāciju vai Pranayama tiek nodota, lai organismā caur mudras. Tas ir iemesls, kāpēc ir nepieciešamas labas zināšanas mudras.

Vienlaikus darot mudra, pieskarties galu rokā ir rādītājpirksts ar galu īkšķi. Turiet otru trīs pirkstus taisni.

Izpildiet šos vienkāršos soļus praktizēt Bhastrika Pranayama mājās: –

Vienlaikus darot Bhastrika prānājāmu sēdēt Vajrasana stāvoklī (vēlams). Tagad, lai jūsu rokas uz ceļiem un aizveriet acis. Vienmēr atcerieties, pirms sākt ar sesiju jums ir nepieciešams atpūsties savu ķermeni pilnībā. Lūk, jums ir elpot pilnīgi un lēnām ar abām nāsīm līdz plaušām, ir pilns ar gaisu. Tad stingri izelpot ar abām nāsīm. Izmēģiniet darot 10-15 reizes dienā. Jums nav, lai ar spēku, bet ieelpo, bet, kamēr izelpas jums ir nepieciešams piemērot spēku.

1.  Kapalbhati  ir viens no labākajiem risinājumiem, lai diabēta. Ja diabēta cilvēks praktizē šo metodi regulāri, tad, protams, viņš var saņemt savu slimību kontrolē. Tas ir ļoti efektīvs veids pranajamas. Apsēdieties uz grīdas ērtu pārrobežu kāju pozīcijā. Veikt dziļu elpu un tad izelpot ātri, padarot skaņu. Vienmēr atcerieties, vienlaikus darot Kapalbhati, jums ir stingri un ātri izelpojiet un lēni un dziļi ieelpot. Turpiniet to darīt 10 reizes, un pēc tam atlaidiet. Tas darbojas kā svētība diabētiķiem un palīdz slimības kontrolēšanai.

2.  Anulom-Vilom  ir vēl viens veids no šīs slimības ārstēšanā. Anulom Vilom ir pazīstama arī kā alternatīvu deguna elpošana. Lūk, jums ir, lai aizvērtu labo nāsi un ieelpot ar kreiso nāsi. Tad nekavējoties aizveriet kreiso nāsi un izelpot ar labo nāsi. Tādā veidā mēģināt elpot lēni un dziļi, mainot nāsis.

Visi 3 veidu pranajama palīdzēt de-uzsverot, un šīs slimības ārstēšanā. Asanas ir arī efektīvs un labākās iespējas, lai ārstētu diabētu. Lai uzzinātu Mandukasan vienkāršākā veidā, vienkārši izpildiet soļus zemāk dota:

3.  Mandukasan:  Apsēdieties uz grīdas Vajrasana stāvoklī. Tagad veikt dūres gan rokām un ievieto tos uz vēdera tādā veidā, ka kopīga nāk uz nabu. Nospiediet gan dūres pret vēdera. Tagad mēģiniet pieskarties zemei ar savu pieres. Mēģiniet lieces leju, cik vien iespējams. Turiet šo pozīciju 20 sekundes un pēc tam atlaidiet.

4.  Ardha Matsyendrasana:  Apsēdieties uz grīdas, kājas taisni tavā priekšā. Saliekt jūsu ceļgaliem, lai jūsu kājas uz grīdas un tad velciet kreiso kāju zem labās kājas. Lieciet ārpusi kreisās kājas uz grīdas. Solis labo kāju pār kreiso kāju un stāvēt to uz grīdas ārpus savas kreisās gūžas. Nospiediet labo roku pret grīdu tieši aiz labo sēžamvietas, un noteikt savu kreiso augšdelma ārpusē savu labo augšstilbu pie ceļa. Tiesības celis norāda tieši uz augšu pie griestiem. Lūk, jums ir izelpot un pievērsties iekšpusē labajā augšstilbā. Palikt šādā stāvoklī apmēram 30 sekundes un pēc tam atlaidiet. Izmēģiniet darot citā veidā too.

5.  Vakrasana:  Lai to izdarītu, jums ir komfortablā pārrobežu kāju pozīciju sēdēt. Tagad, lai jūsu labo roku uz kreiso roku uz jūsu kreisā ceļgala. Mēģiniet vērpjot savu ķermeni kreisajā virzienā. Neaizmirstiet, lai saglabātu savu stāju taisni. Izmēģiniet darot pareizajā virzienā too.

Izmēģiniet šos iepriekš minētajiem padomiem, elpošanas vingrinājumi un asanas no Ramdev Baba jogas diabētu un jūsu diabēts noteikti būs kontrolēt. Palikt veseliem un uzturēt praktizē!