5 Baba Ramdev Joga Asanos gydant diabetą

Home » Review » Health » 5 Baba Ramdev Joga Asanos gydant diabetą

5 Baba Ramdev Joga Asanos gydant diabetą

Joga buvo įvairių ligų nuo amžiaus išgydyti. Joga yra senovės ir veiksmingas vaistas daugelio su sveikata susijusių problemų. Jogos praktika datuojamas daugiau nei prieš 5000 metų. Jogos praktika apima meditaciją, kvėpavimo pratimai, Pranayam, asanos ir visų svarbiausia – pasiekti amžinąjį ramybę.

Baba Ramdev atliko įvairius užsiėmimus, kaip galima atsikratyti su sveikata susijusių problemų praktikuojančių jogą kiekvieną dieną. Jis pareiškė sesiją 7 paprasti ir paprastus veiksmus gydyti mirtinos ligos, kaip diabetas.

Norėdami pradėti su Ramdev Joga diabetu, atlikite toliau nurodytus paprastus veiksmus: –

Pradėkite savo jogos seansą kartodami “OM” garsiai ir pakartoti 11 kartų. Tai sukuria gerą ir veiksmingą vibracijos. Diabetas yra dažnai vadinami kaip “motina visų ligų”. Štai kodėl Baba Ramdev sukūrė jogos seansą diabetikams ir padėti jiems atsikratyti šios ligos.

Norėdami pradėti su, asmuo, kuris turi diabetą turi daryti Bhastrika Pranajama kiekvieną dieną maždaug 30 minučių. O praktikuojančių pranajama, vienas turi turėti išsamių žinių apie mudrų. Energijos, kuri yra sukurta, o praktikuojančių meditaciją ar pranajama yra perkeliamas į organizmą per mudrų. Štai kodėl vienas turi turėti gerą žinių mudrų.

Darydamas mudra, palieskite savo ranką savo rodomuoju pirštu galiuku su nykščiu galiuko. Laikykite kitą trimis pirštais tiesiai.

Atlikite šiuos paprastus veiksmus praktikuoti Bhastrika pranajama namuose: –

Darydamas Bhastrika pranajama, sėdėti Vajrasana padėtyje (pageidautina). Dabar, išlaikyti savo rankas ant kelių ir užmerkite akis. Visada atminkite, kad prieš pradedant sesiją jums reikia atsipalaiduoti savo kūną visiškai. Čia, jūs turite kvėpuoti visiškai ir lėtai su abiem šnervėmis, kol jūsų plaučiai visiškai su oru. Tada tvirtai iškvėpti su abiem šnervėmis. Pabandykite tai padaryti 10-15 kartų per dieną. Jūs neturite taikyti jėgą, o įkvėpimo, bet tuo pačiu iškvėpimą jums reikia taikyti jėgą.

1.  Kapalbhati  yra vienas iš geriausių variantų diabetu. Jei diabetu asmuo praktikuoja šią techniką reguliariai, tada tikrai jis gali gauti savo liga kontroliuojama. Tai labai efektyvi forma pranajama. Sėsk ant patogios sukryžiavus kojas padėtyje aukšte. Giliai įkvėpkite ir tada iškvėpti greitai, todėl garsą. Visada atminkite, o daro Kapalbhati, turite ryžtingai ir greitai iškvėpti ir lėtai ir giliai įkvėpkite. Toliau daro tai 10 kartų ir tada atleiskite. Tai veikia kaip diabetikams palaiminimo ir padeda kontroliuoti ligą.

2.  Anulom-Vilom  yra dar vienas šios ligos gydymo būdas. Anulom Vilom taip pat žinomas kaip alternatyvaus nosies kvėpavimo. Čia, jūs turite uždaryti dešinę šnervę ir įkvėpti su kairę šnervę. Tada iš karto uždaryti kairiąją šnervę ir iškvėpti su dešinę šnervę. Tokiu būdu bandyti kvėpuoti lėtai ir giliai keičiant šnerves.

Visi 3 tipų Pranajama padėti panaikinti pabrėždamas ir šią ligą gydyti. Asanos yra taip pat veiksminga ir geriausi variantai diabetui gydyti. Norėdami sužinoti Mandukasan paprastesniu būdu, atlikite veiksmus atsižvelgiant į žemiau:

3.  Mandukasan:  Sėsk ant Vajrasana padėtyje aukšte. Dabar, kad kumščiais abiejų savo rankas ir padėkite ant pilvo taip, kad bendra ateina ant bambos. Paspauskite tiek kumščiai prieš savo pilvo. Dabar pabandykite paliesti žemę su savo kaktos. Pabandykite lenkimo žemyn tiek, kiek galite. Laikykite šią poziciją 20 sekundžių ir tada atleiskite.

4.  ARDHA MATSYENDRÂSANA:  Atsisėskite ant grindų su savo kojų tiesiai priešais jus. Sulenkti kelius, įdėti savo kojas ant grindų ir tada pastumkite savo kairę koją pagal savo dešinės kojos. Pakloti kairės kojos ant grindų už jos ribų. Žingsnis į dešinę koją per kairės kojos ir stovėti ant grindų už kairiojo klubo. Paspauskite dešinę ranką prieš aukšte tik už savo dešinę sėdmenų, ir nustatyti savo kairę žasto ant savo dešinės šlaunies šalia kelio išorėje. Teisė kelio nukreips tiesiai iki lubų. Čia, jūs turite iškvėpti ir pasukti į vidinę pusę savo dešinės šlaunies. Lieka tokioje padėtyje apie 30 sekundžių ir tada atleiskite. Pabandykite tai padaryti prie kito būdo per daug.

5.  Vakrasana:  Už tai, jūs turite sėdėti patogiai sukryžiavus kojas padėtį. Dabar, kad jūsų dešinę ranką ant savo kairę ranką ant savo kairiojo kelio. Pabandykite pasukti savo kūną į kairę pusę. Nepamirškite, kad jūsų laikysena tiesiai. Pabandykite tai padaryti teisinga linkme taip pat.

Išbandykite šias minėtų patarimų, kvėpavimo pratimus ir asanos į Ramdev Baba joga diabeto ir diabeto tikrai bus kontroliuoti. Būkite sveiki ir nuolat praktikuojančių!