5 Ćwiczenia jogi Pozbyć podpuchnięte oczy

Home » Review » Beauty » 5 Ćwiczenia jogi Pozbyć podpuchnięte oczy

5 Ćwiczenia jogi Pozbyć podpuchnięte oczy

Ach, podpuchnięte oczy, wszyscy mamy je. Czyni nas wyglądać jak zombie. Oni przychodzą i odchodzą w ich woli, dręczy nas bez końca. Atakuje nasze wrażliwych oczu jak to jest ich prawo i zniszczyć sposób patrzymy. Chcesz się ich pozbyć na dobre? Spróbuj kilka asan jogi, zwłaszcza pięć wymienionych w tym artykule. Oni nie odważą się blisko ciebie znowu.

Zanim przejdziemy do tego, dowiedzmy się, dlaczego one występują. Lepiej poznać przyczynę i zdusić je w zarodku, prawda?

Co powoduje podpuchnięte oczy?

Wiek robi, ale jeśli jesteś jednym z tych, który ma pracę na biurku i uzależnieni od wszelkiego rodzaju gadżetów, przywitaj się z podpuchnięte oczy na swojej młodzieńczej skóry. To wszystko jest ze sobą powiązane. Uzależnienie od gadżetów powoduje bezsenność, która dalej prowadzi do problemów zdrowotnych i tak dalej. Wszystko to manifest jako parę worków pod oczami. Skóra wokół oczu jest delikatna dokonywania podpuchnięte oczy wyglądają bardziej widoczne. Co więcej, to powód, aby się ich pozbyć.

Podpuchnięte oczy wystąpić, gdy twoje oczy puchną i powodować drażliwość. Może się to zdarzyć z powodu stresu, zatrzymanie płynów, alergie, zaburzenia hormonalne i płacze. Tak, płacz. Należy więc pamiętać, następnym razem, gdy czujesz się jak płacz i zapisać się od torby tworzących pod oczami. Inną przyczyną jest zbyt dużo sodu w diecie. I, sen, albo mniej lub zbyt dużo. Jeśli używasz soczewek kontaktowych, należy postępować zgodnie z instrukcjami użytkowania, które pochodzą z nim i nosić je tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Teraz, gdy wiesz, gdzie jest problem wynikający z krawężnika go zanim dotrze do ciebie. Ale jeśli jesteś już ciężki z puffy torby, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak traktować go z jogą.

Joga dla podpuchnięte oczy – Jak pomaga

Czy jest coś, że joga nie można rozwiązać? Nie, nie ma nic. Można znaleźć wszystkie rozwiązania dla swoich problemów w jodze. Dla podpuchnięte oczy, to jest jeszcze prostsze. Piękno jodze jest to, że ustala przyczynę, co eliminuje występowanie problemu. Asany, które wywierają nacisk na głowie i pozwalają na świeżą krew tryska ku działać cuda dla podpuchnięte oczy. Że mój przyjaciel będzie wygładzić swoje torby i przywrócić do oczu swoją dawną chwałę błyszczące.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rodzaju asan oraz sposób jego praktyki. Mamy to tutaj dla ciebie. Wszystko co musisz zrobić, to, przewiń w dół.

Ćwiczenia jogi Zmniejszyć podpuchnięte oczy

1. Paschimottanasana (siedzących przodu test)

1. Paschimottanasana (siedzących przodu test)

Paschimottanasana lub siedzącej Forward Bend jest pozornie proste stanowią rozpocząć mecz. To daje dobre rozciągnięcie ciała, otwierając bloki w nim. Paschimottanasana ćwiczyć rano na czczo i czystych wnętrzności do czerpania maksymalnych korzyści. Jest to podstawowy poziom Hatha joga asany.

Jak to zrobić Paschimottanasana?

Usiądź z wyprostowanym kręgosłupem i nogami wyciągniętymi przed siebie. Zachować swoje nogi i wyciągnąć swoje palce do tyłu w kierunku do siebie. Unieś ramiona i rozciągnąć je w górę. Następnie mocno schylać w biodrach kierunku ud. Umieścić swoją głowę poniżej kolana i naciśnij klatki piersiowej przed swoimi udami. Wyciągnij ramiona w kierunku nogi i zapięcie nogi rękami. Trzymając pozę przez 30 do 60 sekund.

Korzyści z Paschimottanasana

 Paschimottanasana zmniejsza swoją złość i rozdrażnienie. To rozwiązuje swoje problemy zaparcia. Ułatwia to również swoje bóle brzucha i pleców. To pobudza organizm i pobudza jelita. Poprawia krążenie krwi i zmniejsza niepokój. Paschimottanasana aktywuje swoje nerwy rdzeniowe i zmniejsza otyłość.

2. Halasana (zgarniacz Poza )

2. Halasana (zgarniacz Poza)

Halasana lub Plough Pose uwalnia ukryte skarby w organizmie. Jest to w porównaniu do pługa, który znalazł Sita w trumnie, kiedy jej przybrany ojciec pługi kawałek ziemi w Ramajany. Jest to podstawowy poziom Hatha joga asana, który działa dobrze, gdy praktykowane rano na czczo.

Jak to zrobić halasana?

Połóż się na plecach na ziemi. Trzymaj ręce umieszczone po obu bokach ciała i dłońmi skierowanymi w dół. Unieś nogi razem z podłogi aż do kąta 90 stopni. Następnie zapięcie biodra rękami i unieś je z podłogi bierze nogi nad głową. Umieść swoje nogi poza głowie z palców dotykania ziemi. Przynieś swoje ramiona do swojego pierwotnego położenia i przytrzymaj stanowią od 30 do 60 sekund.

Korzyści z Halasana

Halasana redukuje stres i normalizuje poziom glukozy we krwi w organizmie. To poprawia trawienie i apetyt. odżywia on swoje tarczycy, trzustki i nerki. Stanowią normalizuje wysokie ciśnienie krwi. To uspokaja system nerwowy i zmniejsza zmęczenie. Wzmacnia układ odpornościowy i leczy bezsenność i bóle głowy.

3. Chakrasana (ko Poza)

3. Chakrasana (ko Poza)

Chakrasana lub stwarzają kół jest backbend, który tworzy kształt, kiedy zakłada się koła. Stąd nazwa. Ćwicz Chakrasana rano lub wieczorem na pusty żołądek. Wieczorem, upewnij się ćwiczyć po 4 do 6 godzin o pełnowartościowym posiłkiem. Chakrasana to podstawowy poziom Ashtanga yoga asany.

Jak to zrobić Chakrasana?

Położyć się na ziemi na plecach. Połóż ręce wzdłuż boków ciała. Zegnij kolana i umieścić swoje podeszwy na ziemi. Zachować długość ramion odległość między nimi i je bliżej swoich pośladków. Zabierz swoje ręce i złożyć je do tyłu w kierunku twarzy i połóż dłonie blisko uszu z palce wskazał na swoim ramieniu. Teraz podnieś swoje ciało z podłogi, równoważąc go na swoich czterech kończyn i głowy wiszące w dół. Trzymając pozy. Utrzymać go w ciągu 1 do 5 minut.

Korzyści z Chakrasana

Chakrasana wzmacnia płuca. To poprawia oddychanie. Stanowią jest terapeutyczne dla chorych na astmę. To poprawia funkcjonowanie systemu nerwowego. Asany pobudza cię fizycznie i psychicznie. Asany zwalcza także depresji i lęku. Stymuluje swoje przysadki i tarczycy gruczoły. zapala to wszystkie siedem czakr i jest dobre dla serca.

4. Salamba Sarvangasana (podstawka ramię)

4. Salamba Sarvangasana (podstawka ramię)

Salamba Sarvangasana lub po prostu stać ramię nazywa się tak jak ciężar ciała spoczywa na ramieniu w tej asany. Jest to potężne pozy, które wymaga czasu do opanowania. To działa najlepiej, gdy jest praktykowane rano na czczo. Salamba Sarvangasana jest znana jako królowa asan i przychodzi pod poziom zaawansowany Hatha joga kategorii asan.

Jak to zrobić Salamba Sarvangasana?

Połóż się na podłodze na plecach. Trzymaj ręce wzdłuż boków ciała i nóg razem. Teraz szybko podnieść swoje nogi, pośladki, plecy i wspiera swoje ciało na swoich barkach i ramionach. Trzymając plecach z rękami. Trzymaj nogi prosto i unieść ciężar ciała na barkach i ramionach. Trzymając pozę przez 30 do 60 sekund.

Korzyści z Salamba Sarvangasana

Salamba Sarvangasana uspokaja nerwy i zmniejsza bezsenność. Rozwiązuje zaburzenia trawienne i zwiększa pewność siebie. To zmniejsza niepokój i depresję. Jest to przydatne dla osób cierpiących na zaburzenia układu oddechowego. Stanowią zdejmuje presję z serca i zmniejsza zmęczenie. Pobudza narządów jamy brzusznej i terapeutyczne w leczeniu astmy i zapalenia zatok.

5. Salamba Sirsasana (podstawka Głowa)

5. Salamba Sirsasana (podstawka Głowa)

Salamba Sirsasana lub Headstand jest królem wszystkich asan. Stanowią wymaga dostatecznej wytrzymałości górną część ciała i wykonuje codzienną praktykę kilku innych asan, aby móc przyjąć Salamba sirsasana. Praktyce asan najlepiej we wczesnych godzinach dnia na czczo i czystych wnętrzności. Salamba Sirsasana to zaawansowany poziom Vinyasa jogi Asana.

Jak to zrobić Salamba sirsasana?

Uklęknij na podłodze i umieścić swoje przedramiona na podłodze. Splatają palce. Trzymać łokcie rozstawione na szerokość ramion. Weź koc i umieścić koronę z głowy na nim i dopasować go do zapięciem twoich dłoniach. Unieś kolana z podłogi, a następnie uda tworzące odwrócony V. Następnie unieś obie nogi z podłogi razem. Weź je tworzących kąt 90 stopni z podłożem i zachować prosty kręgosłup i tułów wydłużony. Rozprowadzenia masy ciała między obu przedramionach. Trzymając pozę przez co najmniej 10 sekund.

Korzyści z Salamba Sirsasany

Salamba Sirsasana umożliwia zdrowy przepływ krwi do mózgu. Traktuje się bóle głowy, depresja i cukrzyca. Zapewnia ulgę w kaszlu i przeziębienia. Leczy problemy żołądka, wątroby i nerek. Asana rozwija swoją siłę woli i uspokaja mózg.

Teraz dowiedzmy się odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania na podpuchnięte oczy.

Odpowiedzi eksperta Dla czytelników pytania

Jakie są objawy podpuchnięte oczy?

Niektóre z objawów podpuchnięte oczy są zaczerwienienie, swędzenie i łzawienie oczu.

Są podpuchnięte oczy genetyczny?

Tak, podpuchnięte oczy mogą być dziedziczne.

Czy kiedykolwiek próbował żadnego z tych ćwiczeń jogi dla podpuchnięte oczy? Powiedzieć tak, ponieważ podpuchnięte oczy spuścić swoją efektywność i sprawi, że nudne. Podjęcia niezbędnych środków ostrożności, przyjmuje zdrowego stylu życia i praktykować asany wymienionych powyżej, aby zapobiec podpuchnięte oczy od psuje Ci aurę. Zacząć i twoje oczy błyszczą!