5 Efektīva Asanas + 1 Pranajama Izskalo nierakmeņi

Home » Review » Health » 5 Efektīva Asanas + 1 Pranajama Izskalo nierakmeņi

5 Efektīva Asanas + 1 Pranajama Izskalo nierakmeņi

Iedomājieties – jūs pieredzi pastāvīgs sajūta urinācijas kopā ar stipras sāpes muguras. Jūs varētu arī būt drebuļi vai sviedri profusely. Visi šie ir iemesls uztraukties un bažas. Viņi norāda, ka šie divi pupas formas orgāni pa vidu muguras, iespējams, ir akmeņi tiem.

Nieres ir domāti, lai izfiltrēt lieko ūdeni un atkritumu produktus no jūsu asinīs. Šie atkritumi parasti izdalās veidā urīnā. Bet dažreiz pārāk daudz kalcija un urīnvielas veidlapas mazi akmeņi nierēs, kas var izraisīt šie ekstrēmie simptomus.

Lai gan pirmā lieta, jums ir jādara, ir jāsteidzas pie ārsta, dzerot daudz ūdens un praktizē jogu var strādāt brīnumus ārstēšanā nierakmeņi.

Joga nierakmeņu

1. Ustrasana

Kā to darīt Ustrasana (Camel Pose) un kādas ir tās priekšrocības

Kamielis, Pose masē orgānu, īpaši nieres. Tā nosūta svaigu daudz asiņu, lai pupu formas orgāni, tādējādi oxygenating un detoksikācijas tiem. Šī asana ne tikai atvieglo simptomus nieru akmeņiem, bet arī novērš tos no recidivējoša.

2. Bhujangasana

Kā to darīt Bhujangasana un kādas ir tās priekšrocības

Cobra poza ir vēl viens efektīvs vēdera radīt. Tā stiepjas nieres un notīra bloķēšanos. Ar regulāru praksi, jūs atradīsiet lielu atvieglojumu no nieru akmeņiem. Pastāvīga prakse nodrošinās nierakmeņi neatgriežas.

3. Viparita Karani

Viparita Karani

Kājas augšu sienas poza ir ļoti iepriecinoša. Tas pazemina stresu un spriedzi. Tas arī samazina asinsspiedienu – kas ir cēlonis nieru akmeņiem. Praktizē šo asana var samazināt simptomus tiem vētraina akmeņiem. Tas atbrīvos no sāpēm un spiediena.

4. Balasana

Kā to darīt Balasana (Bērna pozā) un kādas ir tās priekšrocības

Vēl viens efektīvs atjaunojošas pozā, bērna poza palīdz arī mazināja stresu, kas saistīts ar akmeņiem. Atrodoties šajā dzemdē līdzīgu pozīciju pazemina spiedienu un sāpes.

5. Pawanmuktasana

Vēja Atbrīvojot Pose ir viens no visefektīvākajiem jogas asanas nierakmeņi. Šī poza darbojas brīnumus notīrot blokādes un atbrīvojot spiedienu. Tā arī masāžas, nierēm un atvieglo simptomus nieru akmeņiem.

6. Anulom Vilom

Tas Pranajama novērš pārslodzi visos līmeņos. Elpošana ir ļoti svarīga, bet izārstēt problēma. Tas palīdz pilnīgā Detox, kas ir būtiski, ja runa ir par nieru akmeņiem. Anulom Vilom arī atvieglo sāpes, kas saistītas ar nieru akmeņiem. Regulāra prakse novērš veidošanos jaunu akmeņiem.

Nierakmeņi ir sāpīga. Ja jums uzturēt veselīgu dzīvesveidu, jums būs iespēja, lai veiksmīgi izvairītos no tiem vispār. Vai jūs kādreiz esat praktizē kādu no šiem pozas  joga nierakmeņu izņemšanas? Vai nav jāgaida, līdz tā ir pārāk vēlu! Joga var palīdzēt atvieglot simptomus un samazina izmēru akmeņiem. Konsultējieties ar savu ārstu, pirms jūs dzert praksē.