5 Efektīva Joga Pozas kairinātu zarnu sindroms

Home » Review » Health » 5 Efektīva Joga Pozas kairinātu zarnu sindroms

5 Efektīva Joga Pozas kairinātu zarnu sindroms

Kuņģa problēmas ir visvairāk mulsinošu. Viņi jūs uzsvēra un noraizējies. Biežās kontrakcijas un atvelk jūsu vēders tikai padara sliktāk. Jūs mācīties dzīvot ar kairinātu zarnu kustības, spiediena, un sāpes vēderā. Lai saglabātu jūs no šīs nepatīkams, mēs esam izpētījuši piecas jogas pozas, kas izlīdzina insides jūsu kuņģī. Pārbaudiet tos!

Bet vispirms, pieņemsim uzzināt par kairinātu zarnu sindroms.

Kas ir kairinātu zarnu sindroms (KZS)?

IBS ir nosacījums, kas notiek jūsu gremošanas sistēmā un izraisa vēdera uzpūšanās, gāzes, aizcietējums un caureja. Tas var būt sporādiska vai attīstīties par hronisku problēmu, kas ietekmē Jūsu dzīvi un psiholoģisko labklājību kvalitāti. Sievietes vairāk ietekmē IBS nekā vīrieši. Tas notiek vienā starp pieciem cilvēkiem un attīsta pirmo reizi, kad jums ir 20-30 gadus veci. Stress un slikti ēšanas paradumi ir kopīgas cēloņi rašanos kairinātu zarnu sindroms.

Daudzos gadījumos IBS, tika konstatēts, ka nebija notikums fizisku kaitējumu kuņģī. Tas ir spekulējis, ka KZS rodas, ja ir traucējumi regulārajā smadzeņu kuņģa mijiedarbību. Tas traucējumi padara jūsu gremošanas trase ļoti jutīgas, kas noved pie gremošanas traucējumi, stresa un nemiera.

Tagad pieņemsim redzēt, kā izārstēt IBS ar jogu

Prakse Joga IBS (Kairinātu zarnu sindroms) Relief

Stress un IBS ir savstarpēji saistīti. Joga nomierina nervus un samazina stresa līmeni, kas strādā kā balzams jūsu satraukts gremošanas sistēmu. Ar stabilu elpošanā un klusā prāta, izmēģiniet zemāk minētos jogas pozas un atbrīvot sevi no IBS.

IBS Ārstnieciskā Joga Pozas

1. Parighasana (Gate Pose)

Parighasana stimulē vēdera orgānu un stiepjas malas savu ķermeni. Tas palielina jūsu elpošanas kapacitāti un palīglīdzekļus gremošanu. Tas arī būvē savu galveno spēku un novērš atkritumus no ķermeņa.

Lai to izdarītu Parighasana, mesties ceļos uz leju ar taisnu muguru un galvu meklē uz priekšu. Tagad stiept savu labo kāju, lai labi, ar savu labo kāju uz priekšu un uz zemes. Paceliet savu kreiso roku uz augšu, un saliekt savu ķermeni pār savu labo kāju. Novietojiet labo roku uz apakšstilba savu labo kāju. Atkārtojiet to pašu ar savu labo roku.

2. Ardha Matsyendrasana (Half-Sēdus Mugurkaula Twist)

Kā to darīt Ardha Matsyendrasana un kādas ir tās priekšrocības

Ardha Matsyendrasana atver jūsu krūtīs un palielina gaisa padevi plaušām. Tā attīra savus iekšējos orgānus, noņemot toksīnus no tiem. Tas stimulē Jūsu nieres un novērš nogurumu. Poza stimulē gremošanas spēku kuņģi un palielina apetīti.

Lai to izdarītu Ardha Matsyendrasana, sēdēt ar kājām izstieptas priekšā no jums. Turiet taisnu muguru un kājas kopā. Tagad saliekt labo kāju, to pārņemt savā kreisās gūžas, un novietojiet papēdis labo kāju pie kreisās gūžas. Tad novietojiet kreiso roku uz labo celi un veikt savu labo roku aiz jūsu vidum atpakaļ. Twist vidukļa, pleciem un galvu uz labo pusi, un skatīties pār savu labo plecu.

3. Ananda Balasana (Laimīgs Baby Pose)

Kā Do Ananda Balasana un kādas ir tās priekšrocības

Ananda Balasana nomierina smadzenes un mazina stresu un sāpes. Tā stiepjas un nomierina savu mugurkaulu un atbrīvo spriedzi Ieslodzījuma muguras. Tā saspiež jūsu kuņģi un masāžas iekšējiem orgāniem jūsu gremošanas sistēmā.

Lai to izdarītu Ananda Balasana, apgulties uz muguras. Bring jūsu ceļgaliem uz jūsu krūtīm, apskaujoties tiem. Relax muguru zemē. Tagad, pārvietot jūsu ceļgaliem hip-platums intervālu un lai jūsu kājām uz augšu, tieši virs ceļgaliem. Izstiepiet rokas, un panākt, lai zoli jūsu kājām, un turēt tos tur. Pārliecinieties, ka jūsu rokas ir taisnas, un jūsu plecu lāpstiņas pieskaras zemei.

4. Dhanurasana (priekšgala Pose)

Dhanurasana ir labs stress un nogurums Buster. Tā mazina aizcietējumus un palīdz ar nieru darbības traucējumi. Tas uzlabo asinsriti un dziedina aptaukošanos. Dhanurasana uzlabo funkciju jūsu zarnu, uzlabo gremošanu, un palielina apetīti.

Lai to izdarītu Dhanurasana, apgulties uz vēdera. Jūsu kājas ir hip platumā un jūsu rokas uz sāniem. Tagad reizes jūsu ceļgaliem un lai jūsu kājas. Stiept rokas atpakaļ, sasniedz potītes jūsu kājām, un turēt tos rokās. Paceliet savu krūtīs pie zemes un pārvietot jūsu kājas uz augšu, lai veidotu loku. Turiet galvu taisni un skatīties uz priekšu.

5. Pavanamuktasana (vēja atslogojot Pose)

Pavanamuktasana stiprina jūsu vēdera muskuļus un masāžas insides vēdera. Tas palīdz gremošanu un izlaidumi nevēlamu un toksiskas gāzes no sava ķermeņa. Tā stiepjas jūsu kakla un muguras un relīzes spriedzi muguras lejasdaļā. Pavanamuktasana tur jūs droši no skābuma un aizcietējumiem.

Lai to izdarītu Pavanamuktasana, apgulties uz muguras un izstiept kājas uz priekšu. Turiet rokas abās pusēs no jūsu ķermeņa. Saliekt jūsu ceļgaliem un nest tos uz jūsu krūtīm. Nospiediet augšstilbu uz vēdera ar saliktām rokām. Tagad paceliet galvu un krūtīm pie grīdas un novietojiet zodu uz ceļiem. Jūs varat mēģināt šūpojot uz augšu un uz leju vai sāniem šajā pozā.

Vai jums kādreiz uzskatīja joga IBS? Mēģiniet iepriekš pozas, un redzēt, kā tie padarīs jūsu Kairinātu zarnu sindroms pazudīs!

Tagad pāriesim uz dažiem bieži uzdotiem jautājumiem par jogas un IBS.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Vai alkohols saasināt IBS?

Jā, alkohols pasliktina IBS pat nelielā daudzumā. Tas ir labākais, lai pilnīgi izraidīt alkoholu no savas diētas līdz jūsu IBS izārstēt.

Cik efektīvi ir jūsu uzturs par IBS?

Jūsu ēdiens var veikt vai salauzt IBS. Piepildiet savu diētu ar šķiedras bagātu pārtiku, piemēram, dārzeņi, augļi, un veseli graudi. Ēst viņiem visu dienu sabalansēti un pareizi košļāt pārtiku.

Vai IBS dzīvībai bīstama?

IBS ir sāpīgi, bet ne letālas. Tas arī nerada nekādas citas kuņģa traucējumiem.

Vai menstruālais cikls ietekmē IBS?

Jā, sieviešu hormonus ietekmēt IBS. Par IBS simptomi kļūst stiprāki laikā menstruācijas.

Vai IBS sauc par jebkuriem citiem vārdiem?

Jā, IBS ir pazīstama arī kā gļotādas kolīts, lēkmjveida resnās zarnas, nervu resnās zarnas, un funkcionālu zarnu slimība.

Joga ir laika pārbaudīta glābējs par IBS. Katrā joga rada, ka jūs tur, klausīties savu ķermeni, palikt ar sajūtām, un elpot labi. Tas palīdzēs nomierinošas jūsu gremošanas traktu un dziedinādams kairinātu zarnu sindroms.