5 Geriausi Joga asanos stiprių pėdų

Home » Review » Fitness » 5 Geriausi Joga asanos stiprių pėdų

5 Geriausi Joga asanos stiprių pėdų

Silpnos kojos nebus jums bet kur. Jie trukdo savo mobilumą, laikysena, ir bendrą sveikatą. Pridėti prie to, kasdienė veikla sukelti nusidėvėjimą į kojas. Su tiek daug žalos, jūsų kojos reikia šiek tiek mitybos, lankstumas, ir stiprinti, ir čia yra penki asanos, kad bus padaryti tik tai. Patikrink juos.

Joga kojoms – Pridėti stiprumas & Lankstumas

Jūsų kojos vaidina svarbų vaidmenį stabilizuojant savo kūną. Joga ne tik leidžia kojos pasiūlyti tvirtą pagrindą, bet taip pat apsaugo juos nuo problemų ir patempimų. Ilgos valandos autoritetą ir / ar vaikščiojimas gali SAP galią iš jūsų kojomis. Joga padeda atkurti šią galią ir stiprina pėdų. Šie jogos asanos yra geriausiai pasiekti elastinga ir sveikas kojas. Išbandykite juos.

Kojos joga asanos stiprinimas

1. Utthita Hasta Padangustasana (Extended rankų į didįjį pirštą Pose)

Privalumai: Utthita Hasta Padangustasana pagerina jėgų kojose ir driekiasi savo šlaunų raumenis. Jis tonizuoja kojas, driekiasi savo kulkšnių, gerina bendrą pusiausvyrą.

Procedūra: Stand vertikalioje padėtyje ir likti subalansuota. Skleiskite savo kairės kojos pirštai ir perkelti savo kūno svorį į savo kairės kojos. Dabar, kad jūsų dešinėje kelio link savo krūtinės. Pasiekite savo dešinėje didįjį pirštą su savo dešinės rankos pirštų. Laikykite pirštą su savo didžiuoju, žiedas, ir kojų pirštais. Lėtai ištiesti dešinę koją į priekį, traukdami dešinę ranką kartu. Tai darydama, įsitikinkite, kad jūsų kairioji koja ir atgal yra stačias. Tada pareikšti ištiestą dešinę koją į dešinę, atidarant savo klubus. Palaikykite 3-5 ramioje įkvėpimų ir tada atsipalaiduoti.

2. ARDHA Bhekasana (Pusė varlė Pose)

Privalumai: ARDHA Bhekasana tęsiasi visą savo priekinės kūno, šlaunų ir kulkšnių. Tai pagerina laikyseną ir atjaunina savo kelio sąnarius.

Procedūra: Atsigulkite ant pilvo. Laikykite savo kojas ir leiskite jūsų didelis pirštai liečia viena kitą. Laikykite savo delnais žemyn šalia jūsų galvos ir užskaityti atstumo. Ištiesk savo dilbius, kėlimo galvą ir liemens nuo grindų. Dabar, sulenkti dešinę kelio ir pareikšti kulną į savo dešinę sėdmenų. Paimkite savo dešinę ranką nuo grindų ir atgal ir tvirtai užsegimas jūsų pėdos viršuje. Subalansuoti save savo kairiojo dilbio tvirtai ant žemės. Paspauskite pėdą į jūsų sėdmenų su rankinis. Laikykite kelti 30 sekundžių-2 minutes ir tada pakartokite į kitą pusę.

3. Vrksasana (medis Pose)

Privalumai: Vrksasana pagerina kojų pusiausvyrą ir stiprina juos. Tai atjaunina visą savo būtį ir stato kulkšnies stiprumą. Tai padeda gydant butas pėdų ir Raminantis išialgija.

Procedūra: Atsistokite tiesiai su ginklais ant abiejų savo kūno pusės. Dabar, sulenkti dešinę kelio ir padėkite dešinės kojos tvirtai ant kairės vidinės šlaunies. Vienintelis turėtų būti netoli kairiojo šlaunies šaknis. Laikykite savo kairės kojos tiesios ir subalansuoti save darydamas. Pakelkite rankas iš šono ir virš galvos ir gauti savo delnus kartu su forma “namaste”. Žvelgti į ateitį su pastoviu žvilgsnį link taško ar objekto. Sėdėkite tiesiai ir jūsų kūnas įtempta. Ilgai, giliai įkvėpkite per kelia ir atsipalaiduoti. Pakartokite tą patį su kita koja.

4. Supta Padangusthasana (Sėdima rankų į didįjį pirštą Pose)

Privalumai: Supta Padangusthasana padidina jūsų kelio jėgą ir driekiasi savo veršiukus, klubus ir šlaunis. Jis mažina aukštą kraujospūdį ir gerina virškinimą.

Procedūra: Atsigulkite ant nugaros ir išplėsti savo kojas į išorę. Sulenkti dešinę kelio link savo krūtinės. Laikykite didįjį pirštą savo dešinės kojos su indekso ir vidutinio pirštus savo dešinę ranką. Jei tai ne darbo,, kilpa yra ilgai audeklo gabalas aplink savo dešinės pėdos ir laikyti baigiasi abiejų jūsų rankose. Dabar, ištieskite dešinę koją tiek, kiek jūs galite su teisinga kulno nukreipta į lubas. Laikykite savo galvą, liemenį ir kairę koją tvirtai ant žemės. Sušvelninti savo menčių ir išplėsti juos per apykaklės kaulų. Laikykite savo akis žvilgsnį ir veido atsipalaidavęs. Laikykite apie 5-20 gilių ir ilgų įkvėpimų kelti. Atsipalaiduokite ir pakartokite su kita koja, kai esate pasiruošę

5. Laghu Vajrasana (Mažasis Žaibo Pose)

Privalumai: Laghu Vajrasana tonizuoja savo šlaunų ir pagerina virškinimą ir laikyseną.

Procedūra: Atsisėskite ant klūpomis su šlaunų žemės ne 90 laipsnių horizontaliu kampu. Laikykite rankas ant šlaunų ir lenkimo atgal. Paimkite savo galvą atgal palaipsniui ir priartinti ją prie žemės. Pabandykite paliesti jūsų galvos karūną su žeme. Tai darydama, šlaunų ir sėdmenų turėtų jaustis stumti link priekio. Dabar, padėkite savo delnus ant šlaunų ir savo galvą ant savo kojų padais. Likti kelti 30-60 sekundžių ir tada atsipalaiduoti.

Stiprios kojos svarbu turėti savo žemės ir stovėti aukščio. Įdiegti šias pozas joga kojoms jūsų kasdieninės mankštos režimą ir pasiekti montuotoją koją.

Dabar pažvelkime į dažnai užduodamus klausimus apie kojas.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Kas yra plokšti pėdų?

Butas pėda yra fizinis deformacija, kai pėdos skliautas nėra, o pėda yra visiškai arba beveik visiškai liečiasi su žeme.

Ar pėdų problemos paveldimos?

Yra galimybė, kad pėdų problemos yra genetinė, bet galima juos gauti net kitaip.

Kiek kaulai ten žmogaus pėdos?

Yra 26 kaulai į žmogaus pėda.

Cukriniu diabetu žmonės labiau linkę į pėdos problemų?

Taip, yra ryšys tarp diabeto ir pėdų problemų kaip diabetas gali pažeisti nervus ir mažina kraujo pritekėjimą į kojas.

Ar moterys turi daugiau pėdų problemų nei vyrų?

Moterys dėvi aukštakulnius ir siurbliai linkę turėti daugiau pėdų problemų nei vyrų. Sportbačiai ir butai yra geresnis pasirinkimas, siekiant išvengti pėdų problemų.

Jūsų kojos padengia visą kūno svorį didžiąją dienos dalį. Kaip stiprus šaknys yra labai svarbus tvirtos ir stabilios medį, tas pats pasakytina ir žmogaus organizme. Kojos yra pamatai, kad organizmas stovi, ir tik jogos asanos gali išlaikyti juos pakankamai stiprus. Daro šias asanas tik padarys jūsų gyvenimą geriau. Naudotis iš karto!