5 labākie Joga Asanas spēcīgai Feet

Home » Review » Fitness » 5 labākie Joga Asanas spēcīgai Feet

5 labākie Joga Asanas spēcīgai Feet

Vājas kājas netiks saņemt jūs nekur. Viņi kavēt savu mobilitāti, stāju, un vispārējo veselību. Lai pievienotu, ka ikdienas darbības rada nodilumu uz kājām. Ar tik daudz bojājumu, jūsu kājas ir nepieciešama zināma barošanu, elastību un nostiprināšanu, un šeit ir pieci asanas, kas būs darīt tieši to. Pārbaudiet tos.

Joga kājām – pievienot spēku un elastību

Jūsu kājas ir svarīga loma stabilizēšanā savu ķermeni. Joga ne tikai ļauj pēdu piedāvāt stingru pamatu, bet arī aizsargā tos no problēmām un sastiepumiem. Garas stundas stāvokli un / vai kājām var sap spēku no savām kājām. Joga palīdz atjaunot šo enerģiju un stiprina kājas. Turpmāk jogas asanas, ir vislabāk sasniegt gludu un veselīgu kājas. Mēģiniet tos.

Pēdas jogas asanas stiprināšana

1. Utthita Hasta Padangustasana (Extended Hand-To-Big Toe Pose)

Ieguvumi: Utthita Hasta Padangustasana uzlabo spēku kājās un stiepjas augšstilbu muskuļus. Tā tonizē kājas, stiepjas potītēm, un uzlabo vispārējo līdzsvaru.

Procedūra: Stand vertikālā stāvoklī un palikt līdzsvaroti. Izplatiet pirkstiem savu kreiso kāju, un novirzīt savu ķermeņa svaru uz savu kreiso kāju. Tagad, lai jūsu labo celi uz jūsu krūtīm. Sasniegt savu labo īkšķi ar pirkstiem labās rokas. Turiet purngalu ar jūsu vidū, gredzena, un pirkstu pirkstiem. Lēnām stiept savu labo kāju uz priekšu, velkot labo roku gar. Kaut arī darot, pārliecinieties, ka jūsu kreiso kāju un muguras ir uzcelt. Tad celt izstiepj labo kāju uz labo pusi, atverot jūsu gurniem. Turiet 3-5 klusām breaths un pēc tam atpūsties.

2. Ardha Bhekasana (Half Frog Pose)

Ieguvumi: Ardha Bhekasana stiepjas jūsu visu frontālo ķermeņa, ciskas, un potītēm. Tā uzlabo savu stāju un atjauno savu ceļgalu locītavas.

Procedūra: Apgulieties uz vēdera. Saglabājiet jūsu kājām kopā un ļaujiet jūsu lielo pirkstiem pieskarties viens otram. Saglabājiet jūsu plaukstām vērsts uz leju pie galvas un rokas stiepiena attālumā attāluma. Stretch apakšdelmus, paceļot galvu un rumpja pie grīdas. Tagad saliekt labo celi un lai papēdi uz labo gurnā. Paņemiet savu labo roku pie grīdas un atpakaļ un stingri aizdare augšdaļai kājām. Atlikums sevi ar kreisā apakšdelma stingri uz zemes. Nospiediet kāju uz leju, lai jūsu sēžamvieta ar notika roku. Turiet pozu 30 sekundes-2 minūtes un tad atkārtojiet no otras puses.

3. Vrksasana (Tree Pose)

Ieguvumi: Vrksasana uzlabo jūsu kājām līdzsvaru un stiprina tos. Tas atjauno visu savu būtni un būvē potītes spēku. Tas palīdz izārstēt plakano pēdu, un ir nomierinošas un išiass.

Procedūra: Stāvēt taisni ar rokām novietoti abās pusēs no jūsu ķermeņa. Tagad saliekt labo ceļgalu un labo pēdu novieto cieši savā kreisajā iekšējās augšstilba. Vienīgais būtu pie saknes kreisajā augšstilbā. Turiet kreiso kāju taisni un līdzsvarot sevi, bet darīt. Paceliet savas rokas no sāniem, un pār savu galvu un saņemt savas rokas kopā, lai veidotu “izmainās.” Paskaties uz priekšu ar vienmērīgu skatienu uz punktu vai objektu. Turiet taisnu muguru un savu ķermeni stingra. Veikt ilgi, dziļi elpu šajā pozā un atpūsties. Atkārtojiet to pašu ar otru kāju.

4. Supta Padangusthasana (Atpūtas Hand-To-Big Toe Pose)

Ieguvumi: Supta Padangusthasana palielina ceļa locītavas stiprību un stiepjas jūsu teļiem, gurni un augšstilbi. Tas pazemina augstu asinsspiedienu un uzlabo gremošanu.

Procedūra: Apgulieties uz muguras un paplašināt savas kājas uz āru. Saliekt labo ceļgalu uz jūsu krūtīm. Turiet īkšķi par savu labo kāju ar indeksu un vidējo pirkstu uz labo roku. Ja tas nedarbojas out, cilpa gabals ilgi auduma ap bumbu savu labo kāju un turiet beidzas ar abām rokām. Tagad, iztaisnojiet labo kāju tik daudz, kā jūs varat ar labo papēdi saskaras griestiem. Turiet galvu, ķermeni un kreiso kāju stingri uz zemes. Mīkstina jūsu plecu lāpstiņas un paplašināt tās pāri apkakle kauliem. Saglabājiet jūsu acu skatienu un sejas atviegloti. Turiet pozēt aptuveni 5-20 dziļas un garas ieelpas. Atpūtieties un atkārto ar otru kāju, kad esat gatavs

5. Laghu Vajrasana (Little Thunderbolt Pose)

Ieguvumi: Laghu Vajrasana tonizē augšstilbu un uzlabo gremošanu un stāju.

Procedūra: Sēdēt uz vietas pozīcijā uz ceļgaliem ar augšstilbu pie 90 grādu horizontālā leņķī. Turiet rokas uz augšstilbiem un saliekt atpakaļ. Paņemiet savu galvu atpakaļ, pakāpeniski un lai to tuvāk pie zemes. Mēģiniet pieskarties vainagu galvas uz zemes. Kaut arī darot, jūsu augšstilbi un sēžamvieta vajadzētu justies grūdienu virzienā uz priekšu. Tagad izvietot savu plaukstu uz augšstilbiem un savu galvu uz jūsu pēdām. Palieciet pozā 30-60 sekundes un pēc tam atpūsties.

Spēcīgas kājas ir būtiski turēt savu zemi un stāvēt garš. Iepotēt šīs pozas jogas kājām savā ikdienas treniņu režīmu un sasniegt montieris kāju.

Tagad aplūkosim dažiem bieži uzdotajiem jautājumiem par kājām.

Ekspertu atbildes par lasītāju jautājumiem

Kādas ir plakanās pēdas?

Dzīvoklis pēda ir fiziska kroplība, kur pēdas velve nav klāt, un kāju ir pilnīga vai gandrīz pilnīga saskarē ar zemi.

Vai pēdu problēmas iedzimta?

Pastāv iespēja, ka pēdu problēmas ir ģenētiski, bet var iegūt tos vēl citādi.

Cik kauli ir tur cilvēka pēdas?

Tur ir 26 kauli cilvēka kājām.

Vai diabēta cilvēki vairāk pakļauti kāju problēmas?

Jā, pastāv saistība starp diabētu un kāju problēmas, kā diabēts var bojāt nervus un samazina asins plūsmu uz kājām.

Vai sievietes ir vairāk pēdu problēmu nekā vīrieši?

Sievietes valkā augstpapēžu un sūkņi mēdz būt vairāk pēdu problēmu nekā vīriešiem. Čības un dzīvokļi ir labāks variants, lai izvairītos no kāju problēmas.

Jūsu kājas sedz visa ķermeņa svaru, lielāko daļu dienas. Tāpat spēcīgas saknes ir būtiski, lai radītu drošu un stabilu koks, tas pats attiecas uz cilvēka ķermeni. Ar kājām ir pamats, ka ķermenis stāv tālāk, un tikai jogas asanas var saglabāt tos pietiekami spēcīga. Darot šīs asanas tikai padara jūsu dzīvi labāku. Esiet prom!