5 Parim jooga Asanas tugevat Jalad

Home » Review » Fitness » 5 Parim jooga Asanas tugevat Jalad

5 Parim jooga Asanas tugevat Jalad

Nõrk jalad ei saa sa kuhugi. Nad takistada oma liikuvus, poos ja üldist tervist. Lisada, et igapäevaseid tegevusi põhjustada kulumist jalgadele. Nii palju kahju, jalad vajan toitu, paindlikkus ja tugevdamist, ja siin on viis asanas mis teha just seda. Vaadake neid.

Jooga jalgadele – Lisa Tugevus ja paindlikkus

Jalad on oluline stabiliseeriv roll keha. Jooga mitte ainult võimaldab jalad pakkuda tugeva aluse ka kaitseb neid probleeme ja nihestused. Pikad tööpäevad seistes ja / või jalgsi saab SAP võimu välja oma jalgu. Jooga aitab taastada jõudu ja tugevdab jalgu. Järgmised jooga asanas on parim saavutamiseks nõtke ja tervislik jalad. Proovige neid.

Jalad tugevdamine Jooga Asanas

1. Utthita Hasta Padangustasana (Extended Hand-To-Big Toe Pose)

Eelised: Utthita Hasta Padangustasana parandab tugevust jalad ja venitab oma reielihased. See toonid jalad, venib pahkluude ja parandab oma üldist tasakaalu.

Menetlus: Seisa püsti ja jääda tasakaalustatud. Levitage varbad oma vasaku jala ja suunata oma kehakaalu oma vasaku jala. Nüüd tuua oma parema põlve suunas rinnus. Jõuda oma õigust suure varba sõrmedega oma parema käe. Hoidke varba oma keskel, ringi ja varba sõrmed. Aeglaselt venitada oma parema jala ees, tõmmates parem käsi mööda. Seejuures, veenduge, et teie vasak jalg ja tagasi on püstised. Seejärel viia venitatud parema jala paremale, avades oma puusad. Hoia 3-5 vaikne hingetõmmet ja siis puhata.

2. Ardha Bhekasana (Half konn Pose)

Eelised: Ardha Bhekasana venib kogu oma eesmise keha, reied ja pahkluud. See parandab oma kehahoiaku ja noorendab oma põlve liigesed.

Menetlus: Pikali magu. Hoidke oma jalad koos ja lasta oma suur varbad üksteise vastu puutuda. Hoidke oma peopesad allapoole lähedal oma pea ja turutingimustel kaugusel. Venita käsivarred, tõstke pea ja torso maha põrandale. Nüüd painutada oma parema põlve ja tuua kanna suunas oma õigust tuhara. Võtke parema käega maha põrandale ja tagasi ja kindlalt pannal ülaosa jalgsi. Saldo ise oma vasaku käsivarre kindlalt maa peal. Vajutage jalaga alla poole oma tuhara koos hoitakse käes. Hoidke poosi 30 sekundit-2 minutit ja seejärel korrake teisel pool.

3. Vrksasana (Tree Pose)

Eelised: Vrksasana parandab tasakaalu oma jalad ja tugevdab neid. See noorendab kogu oma olemuses ja ehitab pahkluu tugevust. See aitab ravida lampjalgsus ja rahustav ishias.

Menetlus: sirged kätega asetatud mõlemal pool keha. Nüüd painutada oma parema põlve ja asetage parem jalg kindlalt oma vasakule sisemine reie. Ainus peaks olema lähedal root vasaku reie. Hoidke oma vasak jalg sirge ja tasakaalus ise samal ajal tehes. Tõsta oma käed küljelt ja üle oma pea ja saada oma peopesad kokku, et moodustada “Namaste”. Vaata edasi pidevalt pilku suunas punktini või objekti. Hoia selg sirge ja keha pingul. Võtke pikk, sügav hingetõmmetega poosi ja lõõgastuda. Korda sama teise jalaga.

4. Supta Padangusthasana (Lamav Hand-To-Big Toe Pose)

Eelised: Supta Padangusthasana suurendab oma põlve tugevus ja venitab oma vasikaid, puusad ja reied. See alandab kõrget vererõhku ja parandab seedimist.

Menetlus: Lie selili ja laiendada oma jalad väljapoole. Bend oma parema põlve suunas rinnus. Hoidke suure varba oma parema jala nimetissõrme ja keskmise sõrme oma parema käe. Kui see ei tööta välja, loop tükk kaua lapiga ümber palli oma parema jala ja hoidke otsad nii käed. Nüüd sirutada parema jala nii palju kui saate õige kanna silmitsi lakke. Hoidke oma pea, rindkere ja vasak jalg kindlalt maas. Pehmendada oma abaluude ja laiendada neid kogu krae luud. Hoidke silma pilku ja näole. Hoidke poosi umbes 5-20 sügav ja pikk hingetõmmet. Lõdvestu ja korrata teise jalaga, kui olete valmis

5. laghu Vajrasana (Little Thunderbolt Pose)

Eelised: laghu Vajrasana toonid reied ja parandab seedimist ja poos.

Menetlus: Istu kohapeal põlviliasendis oma reied on 90-kraadise horisontaalnurk. Hoidke oma käed reitele ja painutada tahapoole. Võtke pea tagasi tasapisi ja viia see lähemale maapinnale. Proovi puudutada kroon pähe maha. Seejuures, reite ja tuharate tohiks tunda suunas.Euroopa ees. Nüüd asetage peopesad reied ja oma peaga jalataldade. Hoia poosi 30-60 sekundit ning seejärel lõõgastuda.

Tugev jalad on oluline hoida oma maa ja seista pikk. Sisendavad need poosi jooga jalga oma igapäevast kasutada raviskeemi ja saavutada paigaldaja jalgsi.

Nüüd vaatame mõned korduma kippuvad küsimused jalgu.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Mis on lampjalgsus?

Korter suu on füüsiline inetus, kus jalavõlvile ei ole kohal, ja suu on täielik või peaaegu täielik kontakti maapinnaga.

Kas probleemid jalgadega pärilik?

On võimalus, et suu probleemid on geneetiline, kuid võib neid saada isegi teisiti.

Mitu luud on seal inimese jalg?

Seal on 26 luud inimese jalg.

Kas diabeetik inimesed rohkem altid jalgsi probleeme?

Jah, seal on seos diabeedi ja jala probleemid nagu diabeet võib kahjustada närve ja vähendab verevoolu jalgu.

Kas naised on rohkem jala probleeme kui mehed?

Naised seljas kõrged kontsad ja pumbad kipuvad olema rohkem jala probleeme kui meestel. Tossud ja korterite on parem valik, et vältida suu probleeme.

Jalad kannavad kaal kogu keha enamiku päevast. Nagu tugevad juured on oluline tugev ja stabiilne puu, sama kehtib ka inimkehas. Jalad on sihtasutus, mis keha seisab ja ainult jooga asanas saab hoida neid piisavalt tugev. Doing need asanas ainult teha oma elu paremaks. Olge ära!