5 Tõhus Asanas + 1 Pranayama välja uhtuda neerukivid

Home » Review » Health » 5 Tõhus Asanas + 1 Pranayama välja uhtuda neerukivid

5 Tõhus Asanas + 1 Pranayama välja uhtuda neerukivid

Kujutage ette – teil tekib püsiv tunne urineerimisel kaasas tugev valu tagasi. Sa võid ka külmavärinad või higistama. Kõik need on murettekitavalt ja muret. Nad näitavad, et need kaks uba-kujuline organite keset selga ilmselt kivid neid.

Neerud on mõeldud välja filtreerida liigne vesi ja jäätmed oma veres. Need jäätmed on tavaliselt eritub kujul uriiniga. Aga mõnikord liiga palju kaltsiumi või uurea vormid kivikeste neerudes, mis võib põhjustada nende äärmuslike sümptomid.

Kuigi esimene asi, mida peab tegema, on kiirustada arsti, juua rohkelt vett ja harjutamise jooga võib imet ravis neerukive.

Jooga neerukivid

1. Ustrasana

Kuidas teha Ustrasana (Camel Pose) ja mis on selle eelised

Camel Pose massaaž elundite, eriti neerude kaudu. See saadab värske palju verd oa-kujuline organite, seega hapnikuga ja detoksikatsiooni neid. See asana mitte ainult leevendab sümptomeid neerukivid, kuid takistab ka neid ägenemiste.

2. Bhujangasana

Kuidas teha Bhujangasana ja mis on selle eelised

Cobra Pose on teine ​​tõhus kõhu tekitada. See ulatub neerude ja puhastab ummistusi. Mis tavale leiad suurt kergendust neerukive. Pidev praktika tagab neerukivid ei naase.

3. Viparita karani

Viparita karani

Jalad Up The Wall poos on väga lohutav. See alandab stressi ja pingeid. Samuti vähendab vererõhku – põhjus neerukivid. Harjutamine Asana võib alandada sümptomid need neetud kivid. Samuti vabasta teid valu ja survet.

4. Balasana

Kuidas teha Balasana (Child poosi) ja mis on selle eelised

Teine tõhus taastava poosi, lapse Pose aitab leevendada stressi seostatud kivid. Olles selles ihus-like positsiooni alandab rõhku ja valu.

5. Pawanmuktasana

The Wind Leevendab Pose on üks kõige tõhusam jooga asanas neerukivid. See poosi töötab imet puhastades ummistuste ja vabastades surve. Samuti massaaži neerude ja lihtsustab sümptomid neerukivid.

6. Anulom Vilom

See Pranayama eemaldab ummikute kõigil tasanditel. Hingamine on äärmiselt oluline, kui kuivatamise probleem. See aitab täielik detox, mis on oluline, kui tegemist on neerukivid. Anulom Vilom ka kergendab valu neerukivid. Regulaarne tava takistab teket uus kivid.

Neerukivid on valus. Kui te säilitada tervislikud eluviisid, siis saab edukalt vältida neid täielikult. Oled sa kunagi harjutanud kõik need poosi  jooga neerukivide eemaldamist? Ära oota, kuni see on liiga hilja! Jooga aitab leevendada sümptomeid ja suuruse vähendamiseks kivid. Konsulteerige oma arstiga, enne kui end ära.