7 Дивовижний Йога пози для біполярного розладу

Home » Review » Health » 7 Дивовижний Йога пози для біполярного розладу

7 Дивовижний Йога пози для біполярного розладу

Залишок добре. Насправді, це здорово. Запитайте будь-якого біполярного пацієнта, і вони будуть кивати на знак згоди. І чому це? Тому що тримати їх розум збалансований не спадає легко до них. Тільки альтернативне лікування терапії, як йога може допомогти їм впоратися з їх біполярним розладом.

Біполярні пацієнти мають бігають настрою і непередбачувані. Вони страждають від чергування періодів депресії і ентузіазму. Близько 51 мільйонів людей у ​​світі страждають від цього захворювання, в результаті чого їх фінансові, соціальні, а також проблеми, пов’язані з роботою.

Крім регулярного лікування біполярного розладу, йога є відмінним способом для лікування цього захворювання. Йога зменшує стрес, який є основним поштовхом для екстремальних емоційних станів при біполярному розладі.

Йога керує вашим біполярні розлади також шляхом зміцнення вас розумово і фізично, щоб впоратися з ним. Давайте дізнаємося, як це робить його нижче. Гляньте.

До цього, давайте повністю зрозуміти біполярні розлади проблеми.

Що таке біполярні розлади?

Біполярний розлад є станом психічного здоров’я, яке впливає на мозок, викликаючи екстремальні зрушення в рівнях настрою, енергії і активності. В основному це відбувається через генетики і травми, як жорстоке поводження в дитинстві і довгостроковий стрес.

Коливання настрою в діапазоні від крайньої гіперактивності до абсолютної сірості і депресії. Вони або виникають в якості альтернативи або залишатися протягом тривалого часу до переходу в інший стан.

Під напругою період згадується як «маніакально» і тьмяною фази, як «депресивної». Під час маніакального періоду, людина надмірно захоплений, дуже збуджений, і аномально енергійний. Він / вона стає неспокійною і знаходить його важко заснути.

Як стан погіршується, людина має нереальні думки, стає хаотичним і імпульсивним, і галюцинує, коли він стає гіршим.

Інша сторона до цього є депресія. При цьому пацієнти мають абсолютно негативний прогноз щодо життя і страждають від тривожних розладів. Вони відчувають себе тьмяними, млявими і самогубство. Ніщо не викликає захоплення їх, і вони не відчувають себе як змішуючись з ким.

Посередник стадій гипомания, де люди з ентузіазмом, збудливі, і не працюють в потоці, що робить їх дуже продуктивними. Маніакальний період, як правило, супроводжується депресивним станом, і навпаки.

Тепер давайте розберемося, як йога допомагає з біполярним розладом.

Йога та біполярні розлади

 Коли ви страждаєте від біполярного розладу, стрес є одним з основних компонентів, який викликає крайні емоційні стани. Слід додати, що тривога, яка тільки робить його гірше, коли ви знаходитесь в маніакальною або депресивної стадії.

Усунення стресу і тривоги, робить його більш легким для біполярного пацієнта, і йога робить саме це.

Розтяжка вашого тіла і тримати його здоровим з йогою є одним із способів вирішення цієї проблеми. Синхронне дихання при отриманні в, залишаючись, і вийти з пози заспокоює тіло, а також розум.

Пранаяма і медитація баланс і навчити вас краще мати справу з коливаннями настрою. Йога підвищує рівень аміномасляної серотоніну і гамма в мозку, які допомагають боротися з депресією .

Таким чином, йога є корисним доповненням для управління біполярного розладу. Це покращує загальний стан здоров’я і дозволяє мати справу з біполярним розладом краще.

Отже, чому б не вивчити деякі вправи йоги, які працюють краще для біполярного розладу? Перевірте їх нижче.

7 Кращі пози в йозі біполярного розладу

Йога пропонує терапевтичні пози, які заспокоюють розум. Вони відволікають розум біполярного пацієнта і каналізувати свої думки в позитивному напрямку.

1. Garudasana (Eagle Pose)

garudasana йога для біполярного розладу

Про позі: Garudasana або Eagle Поза є асана названа в честь міфологічного царя птахів, Гаруда, який , як відомо, боротися з демонами. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 15 до 30 секунд.

Переваги: Garudasana покращує відчуття рівноваги і розтягує ікри і плечі. Це розв’язує ноги і стегна, роблячи їх гнучкими. Поза також покращує концентрацію.

2. Upavistha Конасана (Сидяча тупоносий Поза)

Про позі: Upavistha Конасану або сидячи тупоносою Пози є асан , яка дає хорошу практику іншим подібним тупоноса сидять і стоять позам. Це проміжний рівень Хатха – йога асани. Практикуйте вранці на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Upavistha Конасана заспокоює мозок і допомагає вам стати спокійніше. Вона простягається ноги, руки і хребет і відкриває стегна. Він також стимулює ваші органи черевної порожнини.

3. Dandasana (Персонал Поза)

Про позі: Dandasana або персонал Поза є розігрів позі. Це йога асана початкового рівня. Практикуйте вранці натщесерце або ввечері після перерви 4 до 6 годин від останнього прийому їжі. Утримуйте позу 15 до 30 секунд.

Переваги: Dandasana заспокоює клітини мозку. Це покращує вирівнювання вашого тіла і покращує розуміння тіла. Dandasana подовжує і зміцнює хребет.

4. Paschimottanasana (обсаджений нахил вперед)

Про позі: Paschimottanasana або сидить Нахил вперед є асана , яка дає вашому тілу інтенсивну розтяжку. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Paschimottanasana є зняття стресу. Він тримає тривогу, гнів і дратівливість в страху. Поза регулює кров’яний тиск і розтягує нижню частину спини і стегна.

5. Ardha Pincha Mayurasana (Дельфін Pose)

Про позі: Ardha Pincha Mayurasana або Pose Дельфін асана , який виглядає як перевернута «V» і схожий на Адхо Муха Svanasana. Це початковий рівень Аштанга йога асана. Практикуйте вранці на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Поза Дельфін знімає легку депресію і головний біль , а також розтягує плечі. Це корисно для безсоння і терапевтична втоми.

6. сету Bandhasana (міст Поза)

Про позі: Setu Bandhasana або міст Поза є асана , який схожий на міст і , отже , названий так. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на голодний шлунок і кишечник чистими. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Переваги: Setu Bandhasana тонізує ваші основні м’язи і відкриває плечі. Поза зміцнює руки і ногу і терапевтична для високого кров’яного тиску і стресу.

7. Саламбо Sirsasana (Стойка на голові)

Про позі: Саламбо Sirsasana або є Стойка на голові повна інверсія тіла. Його називають королем усіх асан йоги. Асана просунутий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 1 до 5 хвилин.

Переваги: Саламбо Sirsasana зміцнює хребет і шию , і забезпечує здоровий потік крові в клітини мозку. Він лікує депресію і підвищує ясність розуму.

Запобіжні заходи, які необхідно прийняти

Під час практики йоги добре працює для більшості людей, які страждають біполярного розладу, є деякі люди, які страждають від побічних ефектів, таких як збудження, прискорене дихання, і стають критичними їх практика здібностей.

Подбайте, щоб практикувати йогу в середовищі, де ви відчуваєте себе комфортно і прийнятно.

Йога це не лікування для біполярного розладу. Продовжуйте приймати ліки для біполярного розладу поряд з йогою.

 Тепер, давайте відповісти на деякі загальні питання з йоги для біполярного розладу.

Відповіді експерта для Питань читачів

Чи є біполярні розлади виліковне за допомогою йоги?

Йога може лікувати біполярні розлади, але не обов’язково може вилікувати його.

Як часто я займаюся йогою, якщо у мене є біполярні розлади?

Зробити йог практику частини вашого повсякденного життя.

Біполярний розлад споживання для вас і оточуючих вас людей. Він може взяти на себе життя з вас, іноді в буквальному сенсі. Зробити це трохи легко і керовано, намагаючись вищевказані позах. Піти на це, зробити ваше життя краще.