7 Ефективна Асани для лікування варикозного розширення вен

Home » Review » Health » 7 Ефективна Асани для лікування варикозного розширення вен

Там може наступити момент, коли ви помітите, опухлі, павукоподібні, непривабливі вени на ваші нижніх кінцівках. Вони можуть перестати зникати, і це може викликати занепокоєння, тому що ви можете страждати від варикозного розширення вен. Варикозне розширення вен може викликати довгостроковий ускладнень внаслідок нерегулярного кровопостачання серця. Але не бійтеся! Йога може допомогти полегшити цей стан.

Що таке варикозне розширення вен?

Якщо ви сидите в протягом довгих годин або часто ходити на високих підборах, або якщо ви ожиріння або відчуваєте гормональні коливання, то ви схильні до варикозного розширення вен. Уражені вени великі, опухлі, і добре видно під знебарвленою шкіри. Вони зазвичай виглядають як блакитно удару і може бути болючим, теж. Варикозне розширення вен панують серед жінок і є звичайним явищем під час вагітності.

Як правило, стінки наших кровоносних судин складаються з гладких м’язів і сполучних тканин. Кровоносні судини перекачувати кров і поживні речовини до кожної частини нашого тіла, в тому числі кінцівок. У наших ногах, сильні вени працювати проти сили тяжіння, щоб штовхати кров назад до серця. Це відомо як венозний насос. Коли вени некомпетентні, вони не в змозі послати назад крові. Надлишкові калюжі крові в кишенях всередині вен і викликає набряк, що призводить до варикозного розширення вен. Коли згустки крові, вона являє собою серйозну небезпеку. Тромб може подорожувати з судин в серце або мозок, викликаючи миттєвий удар.

Йога для Варикозне розширення вен – Як це допомагає

Може йога вилікувати варикозне розширення вен? Для початку, йога може полегшити біль, викликану тиском. Коли ви страждаєте варикозним розширенням вен, рекомендовані пози, як правило, ножні висота позах. Це допомагає накопичену лімфу та кров, щоб осушити в серце. Крім того, тиск ослаблено. Розслаблення, що йога надає запобігає погіршенню стану. В цілому, ваш стан поліпшується, і рух кінцівок посилюється.

7 Пози Йоги, які допомагають з варикозним розширенням вен

1. Tadasana

Як це зробити Tadasana і які його переваги

Також відомий як – гора Поза

Переваги – Це один із самих основних асан йоги, і це допоможе вам досягти правильного вирівнювання тіла. Як ви практикуєте, він тримає ваші ноги в тонусі. Вона також зміцнює коліна, стегна й щиколотки. У той час як всі ваші м’язи працюють строго для підтримки пози, напруга в кінцівках вивільняються, тим самим полегшити тиск.

Як це зробити – Встаньте прямо, поставивши ноги злегка розсунуті. Дозвольте вашим рукам зависнути уздовж вашого тіла. Фірма м’язи стегна, але не затвердіє нижню частину живота. Зміцнення внутрішніх арок щиколоток, і відчути енергію мине ваші ноги, придумуючи все шляху до вашої голови. Подивіться вгору і дихати. Відчуйте розтягнення в вашому тілі , як ви тримаєте позу в протягом декількох секунд , а потім відпустіть.

2. Uttanasana

Також відомо як – Padahastasana, Hasta Padasana, Постійний Форвард Бенд

Переваги – Ця асана покращує циркуляцію крові по всьому тілу. Це дає ноги хорошим стрейч, особливо стегна і ікри, які є ймовірним плямою варикозних вен. Регулярна практика цієї асани зменшує біль в ногах.

Як це зробити – Встаньте прямо і покладіть руки на стегна. Вдих. Потім зігнути стегно видиху. Ваші руки повинні бути розміщені на підлозі біля ніг. Ноги повинні бути паралельні один одному. Напружте тулуб вперед , як ви продовжити розтягувати і підійміть куприк. Затримайтеся на кілька секунд і відпустіть.

Як це зробити Paripurna Navasana і які його переваги

Також відомий як – Naukasana, човен Поза

Переваги – Коли ви практикуєте цю асану, ваші ноги підняті. Отже, калюжі крові і лімфи вгору. Тиск на вени миттєво знижується. Кілька секунд підвіски будує силу і дозволяє боротися з болем.

Як це зробити – Сядьте в Dandasana. Потім підніміть ноги від землі. Коли вам вдається балансувати, підніміть руки від підлоги, і розтягнути їх перед вами. Робота зі створення «V» з вашої верхньої і нижньої частини тіла. Дихайте повільно і глибоко. Release.

4. Віпаріта Карань

Viparita Карань

Також відомий як – ноги вгору по стіні

Вигода – Це асана дуже розслаблююча для ваших ніг. Втомлені ноги виграти від цього. Це покращує кровообіг і вимиває токсини і інші продукти. Напруга в ногах вивільняється, і тиск знижується. Це дуже допомагає причину варикозного розширення вен.

Як це зробити – Сидите через стіну і обережно підніміть ноги вгору по стіні. Ляжте і протягнути руки до боків, переконавшись , що ваші долоні звернені вгору. Після того, як вам зручно, закрийте очі і дихайте. Звільнити через кілька хвилин.

5. Сарвангасана

Сарвангасана

Також відомо як – Підтримуваний плечової Stand

Переваги – Плече Стенд представляє собою повна інверсію тіла, коли ваше тіло працює проти сили тяжіння. Циркуляція крові в організмі посилюється, і калюжа лімфи і стоку крові в серце. Ця асана також дуже розслаблююча для ніг. В цілому, це дуже добре працює в захисті проти варикозного розширення вен.

Як це зробити – Лягай в Шавасане. Підніміть ноги вгору , як ви підтримуєте ваші стегна долонями. Перенести вагу тіла на плечі і підніміть верхню частину тіла теж , як по- , як і раніше голова і верхня частина спини на підлозі. Затримайтеся на кілька секунд і відпустіть.

6. Matsyasana

Як це зробити Matsyasana і які його переваги

Також відомий як – Риба Поза

Переваги – Matsyasana є одним з кращих поз йоги для лікування варикозного розширення вен. Він працює на багатьох системах колективно. Вона простягається ноги і ноги і знімає стрес і судоми. Ваші ноги розслаблені, і потік крові по всьому тілу регулюється.

Як це зробити – Ляжте на спину, і схрестіть ноги в Падмасаной. Ви також можете зберегти вашу витягнувши ногу під час тренування цієї пози. М’яко крива спина таким чином, що ваша голова спочиває на маківці. Відчуйте криву у верхній частині спини і шиї. Затримайтеся на кілька секунд і відпустіть.

7. Pawanmuktasana

Також відомий як – Вітер звільнивши Поза

Переваги – Ця асана рухається навколо застійної лімфи і венозної крові. Він також знімає спазми і втому з ніг. Це допомагає послабити м’язи і суглоби в стегнах і колінах. Ця асана називається запобігти венозний тромбоз у тих, у кого сидячий спосіб життя.

Як це зробити – Ляжте на підлогу спиною на землю. Складіть коліна і обійняти їх. Підніміть голову від підлоги, і привести свій ніс між колінами. Утримуйте позу в протягом декількох секунд , як ви дихаєте глибоко, а потім відпустити.

Якщо у вас є ефективна практика під рукою, щоб боротися з проблемою, як варикозне розширення вен, ви ніколи не повинні розглядати щось так серйозно, як surgery.Practice йоги з терпінням і відданістю, і ви побачите дивовижні результати. Спробуйте це повірити.