7 Йога Вправи для розтягування Your Body

Home » Review » Fitness » 7 Йога Вправи для розтягування Your Body

7 Йога Вправи для розтягування Your Body

Ми всі знаємо, розтяжка добре. Але, що саме він робить?

Це полегшує ваші жорсткі м’язи, знімає напругу по всьому тілу, і допомагає здійснювати без заподіяння будь-яких ушкоджень тіла.

Схоже, найкраще, чи не так? Тоді все, що вам потрібно зробити, це спробувати ці 7 найкращих вправ йоги для розтяжки вашого тіла. Вони впевнені, щоб зробити ваше життя простіше.

До цього, давайте з’ясуємо важливість йоги для розтягування.

Йога для розтягування

Жорсткість погано, будь то в тілі або розумі. І чому йога кращий спосіб розтягнути? Це відбувається тому, що це полегшує жорсткість, як в розумі і тілі.

Розтягування в йозі включає в себе переміщення тіла, а також глибоко дихати. Дихання допомагає глибше в м’язи, в результаті чого ви в курсі того, що ваше тіло потребує.

Це, з відповідною розтяжкою, тільки зробить ваші тренування краще, не викликаючи які-небудь травми. Поряд зі створенням м’язи гнучкими, йога тримає їх активними і здоровими.

Таким чином, для цілісного розтяжка, йога є правильним вибором. Є деякі йоги ділянки, зазначені нижче. Спробуйте зрозуміти, добрість розтяжки за допомогою йоги.

йога перегони

1. Баддха Конасана (метелик Pose)

Про позі: Баддха Конасана або метелик поза сидить асана , яка виглядає як метелик б’є крилами , коли в русі. Статичний Баддха Конасана нагадує швець на роботі. Ця асана є початковий рівень Виньяса йога асана. Практика його на порожній шлунок вранці. Утримуйте позу 1 до 5 хвилин.

Що таке Баддха Конасана Stretch?

Баддха Конасана розтягує ваші внутрішні стегна, пах, і коліна.

переваги натяжних

Поза стимулює яєчники і нирки. Це зменшує менструальний дискомфорт і є терапевтичним безпліддям. Поза полегшує пологи і позбавляється від втоми.

2. Bharadvajasana (Провидець Pose)

Про позі: Bharadvajasana або Провидець Пози названий в честь Bharadvaj, один з легендарних семи провидців. Це просто сидять твіст і йога асана проміжної рівня Хатха. Практика асани вранці на голодний шлунок і кишечник чистого для досягнення найкращих результатів. Тримайте його в протягом 30 до 60 секунд.

Що таке Bharadvajasana Stretch?

Bharadvajasana розтягує ваші плечі, стегна і спину.

переваги натяжних

Bharadvajasana покращує травлення і виведення. Він стабілізує нервову систему і знімає біль в спині і біль в шиї. Твіст заспокоює розум і терапевтична для кистьового тунельного синдрому.

3. Ян Sirsasana (Head To Коліно Пози)

Про позі: Ян Sirsasana або головах до коліна пози сидячого асан , яка вимагає голову торкнутися колінами. Це початковий рівень Аштанга йога асана. Практика асани вранці натщесерце або ввечері після перерви 4 до 6 годин від останнього прийому їжі. Тримайте його в протягом 30 до 60 секунд.

Що таке Яну Sirsasana Stretch?

Ян Sirsasana розтягує хребет, стегно і живіт.

переваги натяжних

Ян Sirsasana стимулює нирки і печінку. Поза зменшує головний біль і неспокій і є терапевтичної безсонням. Це також допоможе вам втратити живота жир.

4. Vasisthasana (сторона дошки Pose)

Як це зробити Vasisthasana і які його переваги

Про позі: Vasisthasana або Side Plank Поза названий в честь відомого провидця Васиштха, який володів Камадхену, корову, який надав будь-яке бажання. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практика асани вранці на голодний шлунок. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Що таке Vasisthasana Stretch?

Vasisthasana простягає руки, кисті рук і ноги.

переваги натяжних

Vasisthasana покращує баланс і координацію, і допомагає в створенні сильного ядра. Це відмінний спосіб поліпшити вашу концентрацію і залишатися сфокусованими.

5. Chakrasana (колеса Pose)

3. Chakrasana (колеса Pose)

Про позі: Chakrasana або колеса Pose глибока зворотна розтягуватися. Це виглядає як колесо , коли передбачається, і , отже , отримує свою назву. Це початковий рівень Аштанга йога асана. Практика Chakrasana вранці натщесерце або ввечері після перерви 4 до 6 годин від останнього прийому їжі. Тримайте його в протягом 1 до 5 хвилин.

Що таке Chakrasana Stretch?

Chakrasana простягає свої руки, груди і сідниці.

переваги натяжних

Chakrasana добре для серця і астми. Він стимулює щитовидну і гіпофіза. Поза підвищує рівень енергії і зменшує депресію.

6. Anjaneyasana (Crescent Pose)

Про позі: Anjaneyasana або Crescent Поза виглядає як півмісяць , коли передбачається , а також позиція , в якій Господь Хануман індійської міфології зазвичай зображується в Це початковий рівень Виньяса йога асана .. Практика асан на порожній шлунок. Утримуйте позу 15 до 30 секунд.

Що таке Anjaneyasana Stretch?

Anjaneyasana розтягує ваші чотириголового м’яза, згиначі стегна і сідничної.

переваги натяжних

Anjaneyasana стимулює нижню частину тіла. Цей лікувальний для тих, хто страждає від радикуліту. Це знімає напругу в стегнах, відкриває плечі, і тонізує тіло.

7. Прасаріта Padottanasana (Широкі ноги вперед Вигин Pose)

Про позі: Прасаріта Padottanasana або ширококутного Legged Forward Bend Поза є нахил вперед , що є хорошою практикою для більш просунутих інверсій. Поза є початковий рівень Виньяса йога асана. Практика Прасаріта Padottanasana вранці на голодний шлунок. Тримайте його в протягом 30 до 60 секунд.

Що таке Прасаріта Padottanasana Stretch?

Прасаріта Padottanasana розтягує ікри, стегна і нижньої частини спини.

переваги натяжних

Прасаріта Padottanasana знімає тривогу і напругу в області шиї і плечей. Тонізує ваші органи черевної порожнини і знімає помірні болі в спині. Поза відкриває стегна і розслабляє тіло.

Відповіді експерта на питання читачів

Як часто я займаюся йогою вправи на розтяжку?

Практика кожен день, щоб спостерігати чудове зміна рухливості вашого тіла.

Є асани йоги досить, щоб тримати мене в формі?

Ні, поряд з асанами, практика медитації буде тримати вас повністю підходять і на пальцях.

Що життя без гарної натяжки? Він тримає вас підготовлені і готові взяти на себе що-небудь. Отримайте швидкий в ваш крок і стати енергійним, практикуючи розтяжку йоги, згадані вище. Вони будуть тримати вас у формі в розум і тіло. Таким чином, почати роботу і стати супер пупер гнучким.