7 Краща Поза Йоги, щоб допомогти подолати шкідливі звички

Home » Review » Health » 7 Краща Поза Йоги, щоб допомогти подолати шкідливі звички

7 Краща Поза Йоги, щоб допомогти подолати шкідливі звички

Чи не йоги все про подолання шкідливих звичок? Я впевнений, що у вас є список поганих звичок, які вам потрібно позбутися. Коли ви практикуєте йогу, ви завжди працюєте в напрямку їх уникнути.

Дозвольте мені розповісти вам, як. Йога являє собою цілісний підхід до вирішення шкідливих звичок, як куріння, алкоголь, млявість, їдять нездорову їжу і т.д. Це відмінний спосіб, щоб уповільнити і пріоритети.

У той час як йога, в загальному, допомагає вам триматися подалі від шкідливих звичок, є певні пози в специфічному що реанімувати мотивують якості, щоб зміцнити і підтримати вас, щоб боротися з поганими звичками.

Йога зупинити Шкідливі звички

Ми знаємо, що йога розтягує, зміцнює і тонізує. Ми також знаємо, що це заспокійливу і тонізуючу. Але як це допомагає в подоланні шкідливих звичок, які стали звичними?

Ну, перший крок на шляху викорінення нічого страшного, щоб уповільнити і звернути увагу на його вплив на ваше істота. Йога допомагає вам зробити паузу і приймати розумні рішення, замість того, щоб бездумно йти про вашому дні.

Як тільки ви почнете вивчати йога пози, ви не обов’язково освоїти його в перший раз. Це займає багато часу і з послідовною практикою пози, ви отримаєте добре з ним. Цей процес тренує застосувати те ж саме від mat- намагається до вас подолати свою залежність.

Йога напруги на тривалий щастя замість миттєвого задоволення. Це допоможе вам усвідомити згубні наслідки повсякденних шкідливих звичок, які в іншому випадку, здається, ви через день. З йогою, ви стаєте чесним із самим собою і уникати того, що це погано для вас.

Йога відображає ваші реальні можливості. Почуття розширення прав і можливостей штовхаючи вам краще себе і в процесі позбутися всього непотрібного негативу.

Давайте подивимося на пози йоги, які допоможуть вам подолати шкідливі звички, ми один одному?

Пози Йоги Для боротьби з Bad Habits

Пози йоги, згадані нижче, щоб активувати енергетичний центр у вашому пупку тримати вас заземлені та збільшуючи масштаби трансформації. Практика їх кожен день вранці протягом принаймні 40 днів, щоб спостерігати зміни у вашому мисленні і поведінці.

1. Balasana (дитина Поза)

Про Pose- Balasana або дитини Поза є асана , яка нагадує положення плоду немовляти. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок і кишечник чистими. Утримуйте позу 1 до 5 хвилин.

 Benefits- Balasana знімає напругу в грудях, плечах і спині. Це зменшує стрес і занепокоєння. Він бореться запаморочення і нормалізує кровотік по всьому тілу.

2. бхунджангасана (Кобра Pose)

Про Pose- бхунджангасана або Поза кобри є асана , яка нагадує піднятий капюшон змії. Це цілющий backbend. Це початковий рівень Аштанга йога асана. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок і кишечник чистими. Утримуйте позу 15 до 30 секунд.

Benefits- бхунджангасан покращує настрій і бадьорить серце. Він звільняє стрес і втому. Поза покращує гнучкість і зменшує жорсткість в нижній частині спини.

3. Dhanurasana (Лук Pose)

Про Pose- Dhanurasana або цибулю Поза є асана , яка нагадує струнний цибулю. Це ідеальний назад розтягування exercise.The поза є початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом принаймні 15 до 30 секунд.

Benefits- Dhanurasana допомагає в подоланні апатії. Поза тримає вас збалансованим , коли ви втомилися або гіперактивний. Він відкриває груди, шию і плечі.

4. Ustrasana (верблюд Pose)

Про Pose- Ustrasana або Поза Верблюда є асана , який нагадує верблюда. Це backbend. Поза є початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на голодний шлунок і кишечник чистими. Утримуйте позу 30 до 60 секунд.

Benefits- Ustrasana лікує і балансує чакру. Це покращує загальне стан здоров’я і благополуччя. Поза відкриває передню частину тіла і покращує поставу.

5. Adho Муха Svanasana (Низхідна Собака Поза)

Про Pose- Adho Муха Svanasana або Низхідна Собака Поза є асана , який схожий на собаку нахилі вперед. Поза є початковий рівень Аштанга йога асана. Практикуйте вранці на голодний шлунок. Утримуйте позу 1 до 5 хвилин.

Benefits- Adho Муха Svanasana омолоджує і заряджає вас енергією. Це заспокоює мозок і знімає депресію. Вона лікує безсоння і втома. Поза є терапевтичної для високого кров’яного тиску.

6. Врікшасана (поза дерева)

Про Pose- Врікшасана або Поза дерева є асана , яка нагадує ніжну і міцну позицію на дереві. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практикуйте вранці на голодний шлунок. Утримуйте позу в протягом 1 хвилини на кожній нозі.

 Benefits- Врікшасан покращує витривалість і концентрацію. Він має спокійне вплив на ваше тіло. Поза заспокоює центральну нервову систему і сприяє вашої впевненості в собі.

7. Natarajasana (Танцюрист Pose)

Про Pose- Natarajasana або Dancer Поза є асана імені Натараджи, владика танцю. Це нагадує один з його танцювальних рухів. Поза проміжний рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 15 до 30 секунд.

Benefits- Natarajasana є стрес пиятика. Це підвищує гнучкість вашого тіла. Це допоможе вам зосередити свій розум і тіло. Поза покращує поставу, концентрацію і рівновагу.

Тепер, давайте відповісти на деякі загальні питання з йоги і шкідливих звичок.

Відповіді експерта для Питань читачів

Як часто я займаюся йогою, щоб подолати шкідливі звички?

Практика йоги щодня вранці безперервно протягом 40 днів, щоб спостерігати зміну.

Чи повинен я залишитися в стороні від шкідливих звичок, як тільки я почала займатися йогою?

Так, ви повинні свідомо уникати поганих практик, які завдають шкоди ваше тіло і розум, як тільки ви починаєте практику йоги. Як ви йдете далі в тренування, ви поступово втрачають бажання піддатися шкідливих звичок.

У всіх нас є погані звички. Це не так, щоб жити з ними. Ви повинні переконатися, що ви знаєте, що вони роблять для вас, і знайти спосіб, щоб позбутися від них. Йога дає вам, що ідеальний поштовх і впевненість в боротьбу з вашими вкоріненими шкідливими звичками, і ви повинні почати зараз.