7 Кращий Пози Йоги, щоб полегшити біль у грудях

Home » Review » Health » 7 Кращий Пози Йоги, щоб полегшити біль у грудях

7 Кращий Пози Йоги, щоб полегшити біль у грудях

Чи часто ви відчуваєте тяжкість в області грудей? Якщо так, то це може бути для простих причин, які можуть бути легко виправлені за допомогою декількох йоги відрізок.

Але ви повинні знати правильні. І саме тому ми з’єднали кращі пози йоги тут, які можуть розтягуватися і відкрити ваші м’язи грудей забезпечуючи розраду для них.

Біль у грудях не обов’язково означає серцевий недуга. Це могло статися з тієї простої причини, як сидить згорбившись на стільці протягом довгих годин.

Якщо не фіксовані в потрібний час, проблема буде рости до головного один викликає зайві труднощі. Перед тим, що може статися, встановити його з наступними 7 поз в йозі для болю в грудях.

До цього давайте з’ясуємо причину болю в грудях.

Що викликає біль в грудях?

Біль в грудях виникає через різні причини. Ви можете відчути це в будь-якому місці від шиї до верхньої частини живота. Груди сором часто відбувається через погану постави, але також може бути ознакою чогось більш серйозного, як паніки або серцевого нападу.

Якщо ви відчуваєте біль у вашій області грудей, це не обов’язково може бути серцево-судинними захворюваннями. Або це може бути. Коли ваші м’язи серця не отримують достатню кількість кисню, що призводить до важкої форми болю в грудній клітці називається стенокардією.

Інші серцеві пов’язані болю в грудях є серцевий напад, перикардит, міокардит, кардіоміопатія і розшарування аорти.

Біль в грудях виникає через шлунково-кишкові проблеми теж. Якщо ви ковтання, камені в жовчному міхурі, запалення жовчного міхура або підшлункової залози, то ви будете відчувати біль в грудях.

Навіть якщо у вас є пневмонія, астма або згустків крові, що призводить до грудей болять. Біль в грудях також відбувається, коли ви страждаєте від перелому, який викликає тиск на нерви. Пошкоджені ребра і болю в м’язах від екстремальних навантажень також основні фактори, що викликають біль у грудях.

Йога для грудей

Ви повинні отримати лікар, щоб оцінити будь-яку раптову біль в грудях Ви відчуваєте і перевіритися на проблеми з серцем. Якщо це не так, то ви можете заспокоїти ваші м’язи грудей з йогою.

Йога допомагає в зниженні утруднення в грудях, відкриваючи, розширюючи і розтягуючи груди. Це лічильники ефектів поганий постави, надмірне використання та напруження м’язів, шляхом фіксації причини проблеми.

Йога покращує діапазон руху, розтягує ваші грудні м’язи, покращує гнучкість, яка вся допомога у викоріненні болю в грудях.

Іноді, навіть стрес, занепокоєння і напруження можуть викликати біль у грудях, і ви добре знаєте, що йога є кращим рішенням для нього.

Практикуйте біль в грудях звільнивши пози, згадані нижче, щоб зрозуміти, що я маю на увазі.

7 Кращі пози йоги для болю в грудях Relief

1. Matsyasana (Риба Pose)

Про Pose- Matsyasana або риби Поза названий в честь Матс аватар Господа Вішну. Це початковий рівень Хатха – йога асани. Практикуйте вранці на порожній шлунок для досягнення найкращих результатів і утримувати позу в протягом принаймні 30 до 60 секунд , щоб відчути ефект Пози в.

Переваги для грудей : Matsyasana розтягує ваші ребра м’язи. Він також розтягує передню і задню частину шиї і покращує поставу. Цей лікувальний для закруглених плечей і знімає роздратування.

2. бхунджангасана (Кобра Pose)

Як це зробити бхунджангасан і яке його перевага

Про Pose- бхунджангасана або Поза кобри є асана , яка нагадує піднятий капюшон кобри. Це backbend. Поза є початковий рівень Аштанга йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 15 до 30 секунд.

Переваги для грудей : бхунджангасан розтягує м’яз грудей і плечей. Це підвищує гнучкість і покращує настрій. Поза покращує кровообіг і циркуляцію кисню.

3. Dhanurasana (Лук Pose)

Про Pose- Dhanurasana або цибулю асана позою , який нагадує смичковий готовий стріляти. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок для досягнення найкращих результатів і утримувати позу від 15 до 30 секунд під час тренування.

Переваги для грудей : Dhanurasana Масажних вашого серця і виліковує астму. Вона ідеально підходить для зняття стресу і втоми. Поза відкриває груди, шию і плечі.

4. Bitilasana (Корова Pose)

Про Pose- Bitilasana або корови Поза є асана , яка нагадує позицію корови. Санскритське слово «Bitila» означає корову. Bitilasana є початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок і утримувати позу в протягом 10 до 15 секунд.

Переваги для грудей : Bitilasana покращує поставу і рівновагу. Він зміцнює шию і розтягує спину. Поза заспокоює розум і знімає стрес. Це також збільшує циркуляцію крові в організмі.

5. Ustrasana (верблюд Pose)

Про Pose- Ustrasana або Поза Верблюда є backbend , який нагадує позицію верблюда. Санскритське слово «Устр» означає верблюд. Це початковий рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 30 до 60 секунд.

Переваги для груди : Ustrasana розтягує і зміцнює плечі і спину. Він відкриває груди і покращує дихання. Поза тонізує шию і розтягує горло.

6. Chakrasana (колеса Pose)

Про Pose- Chakrasana або Колесо Поза є асана , яка виглядає як колесо. Це також є важливим кроком в акробатиці. Chakrasana є початковий рівень Аштанга йога асана. Практикуйте вранці на порожній шлунок і утримувати позу в протягом 1 до 5 хвилин.

Переваги для грудей : поза хороша для вашого серця і лікує астму. Він простягнувся легкі і стимулює щитовидну залозу. Він лікує депресію і знімає стрес і напруження в тілі.

7. Natarajasana (танець Pose)

Про Pose- Natarajasana або танець Поза є асана , яка нагадує танець позі Господа Шиви. Це проміжний рівень Виньяса йога асана. Практикуйте вранці або ввечері на голодний шлунок і утримувати позу від 15 до 30 секунд під час тренування.

Переваги для грудей : Natarajasana розтягують м’язи шиї і зміцнюють вашу груди. Це підвищує гнучкість вашого тіла , а також покращує баланс вашого тіла.

Тепер, коли ви знаєте все про йогу пози звільнивши утруднення в грудях, давайте відповісти на деякі загальні питання з йоги і болю в грудях.

Відповіді експерта для Питань читачів

Чи є біль в грудях небезпечно для життя?

Біль у грудях може бути смертельною, якщо вона важка і пов’язана з серцем.

Мені потрібно проконсультуватися з лікарем мого практикувати пози йоги для болю в грудях робити?

Абсолютно! Тільки за згодою лікаря, ми рекомендуємо вам спробувати йогу позі, щоб полегшити біль в грудях.

Біль в грудях різного ступеня. Це може бути гострим або тупий біль. Це може бути невелика проблема, яка може бути легко виправлена ​​або головним недугою, який потребує професійної допомоги. З’ясувати, яким він є, і вжити відповідних заходів. Якщо причина вашої болю в грудях не небезпечно для життя, то йога пози згадувалося вище роботи найкраще. Дайте їм спробувати.