7 אסאנות יוגה באבא Ramdev לטיפול באסטמה

Home » Review » Health » 7 אסאנות יוגה באבא Ramdev לטיפול באסטמה

7 אסאנות יוגה באבא Ramdev לטיפול באסטמה

כשאני אומר יוגה יכולה לעזור לטיפול באסטמה, זה הגיוני. האם לא כך? נשימה ויוגה הולכים יד ביד, ואם יש בעיה מעורבים הנשימה, יוגה בוודאי יכול לעזור לרפא אותו. אם אתה חולה אסטמה, אתה מכיר את הטראומה של חרד כל הזמן כי קוצר נשימה. כ 358 מיליון אנשים ברחבי העולם סובלים אותו. יוגה, יחד עם רפואה רגילה, היא חלופה אידיאלית כדי להתמודד עם בעית אסטמה. תוהה איך? אנחנו לא נשמור אותך בחושך יותר. אסאנות יוגה 7 באבא Ramdev הבאות לטיפול באסטמה, וכל מה שאתה צריך לעשות זה לגלול למטה כדי למצוא אותם.

לפני כן, בואו לגלות איך יוגה עובדת לרפא אסטמה.

יוגה אסטמה

אסטמה היא מחלה בדרכי נשימה המעורבת דרכי הנשימה או הסימפונות. דרכי האוויר נפוחים בחולת אסטמה, וכן לקבל מודלק נוסף כאשר מופעלים על ידי סימפטומים, צמצום אותם ומקשה על האדם לנשום. המצרים הקדמונים הכירו את הבעיה ונתן לה את שמה. הבעיה עלתה משמעותית מ -1960 והוא מהווה כיום 397,100 מקרי מוות ברחבי העולם.

תרגיל מציעה הקלה טבעית לחולי אסטמה, אלא התנועות הגופניות האינטנסיביות יכולות להיות מאתגרות. מצד השני, יוגה היא איטית ומרגיעה, בשילוב עם נשימות עמוקות, אשר מאוד לעזור תנאי האסתמה של המטופל. הסיבות של אסתמה הן גנטיות וסביבתיות. תהא הסיבה אשר תהיה, מעשי יוגה כמגן עבור חולי אסתמה ועוזרת לך ולהשתלט עליו.

אז, בלי עיכובים נוספים, לבדוק את אסאנה יוגה באבא Ramdev הבאה לחולי אסטמה.

יוגה אסטמה באבא Ramdev – 7 אסאנות ביותר

1. Sukhasana (Easy Pose)

Sukhasana או קל התנוחה הוא פשוט יושב לדגמן כי הוא גם אחד התנוחות הכי קל לשבת במדיטציה. במדינות רבות באסיה, Sukhasana היא דרך טבעית של לשבת וגם להניח בזמן שיש ארוחות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לתרגל Sukhasana בבוקר, לא בהכרח על בטן ריקה. הקלת התנוחה היא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. להישאר בתנוחה זו כל עוד נוח לך לשבת בו.

Sukhasana לטיפול אסטמה

Sukhasana מתמקד לחץ הנשימה ובקרות שלך. זה מרחיב את החזה, מרגיע המוח שלך, והופך אותך חזק ויציב. הפוזה הזאת נותנת לך תחושה של רוגע ושלו ועוזרת לך להימנע נסיבות לעורר התקפי אסתמה בשל לחצים ומתחים.

2. Upavistha קונאסאנה (זווית רחבה יושבת Pose)

Upavistha קונאסאנה או זווית רחבה יושבים Pose כרוך בישיבה על הישבן שלך מתפשטת הרגליים בנפרד רחב ככל האפשר. תרגל את התנוחה בבוקר על בטן ריקה או בערב אחרי פער של 4 עד 6 שעות מהארוחה האחרונה. Upavistha קונאסאנה הוא אסאנה יוגה ביניים רמת האטה. החזק אותו במשך 30 עד 60 שניות.

 Upavistha קונאסאנה עבור אסטמה טיפול

בתנוחה זו, הגוף העליון מושט. זה פותח את הריאות ואת משביח הנשימה. זה גם מרגיע את המוח ואת דה-מדגישה את דעתך. הפוזה הזאת משפרת את הגמישות של הגוף, כמכלול, הוא אידיאלי כדי למנוע התקף אסטמה.

3. ארדהה Matsyendrasana (טוויסט השדרה חצי ישיבה)

ארדהה Matsyendrasana או טוויסט השדרה חצי יושבת היא אסאנה שבו אתה לשבת ולסובב את עמוד השדרה שלכם sidewards. תרגל את ארדהה Matsyendrasana בבוקר על קיבה ריקה מעיים נקיים. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה האטה מתחיל ברמה. החזק אותו במשך 30 עד 60 שניות.

ארדהה Matsyendrasana עבור אסטמה טיפול

ארדהה Matsyendrasana משתרע החזה שלך ואת פותח אותו, ובכך לסלול את הדרך עבור יותר חמצן להיכנס לריאות ושיפור יכולת החמצן שלהם. פונקציה זו של התנוחה מקטינה את האפשרות של התקף אסטמה.

4. Sethu Bandhasana (תנוחת הגשר)

Sethu Bandhasana או תנוחת הגשר נראה כמו גשר כאשר ההנחה. זה עובד הכי טוב כאשר מתאמן בבוקר על בטן ריקה. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. החזק אותו במשך 30 עד 60 שניות.

Sethu Bandhasana עבור אסטמה טיפול

Sethu Bandhasana מאוד יעיל עבור חולי אסטמה. זה שומר את הגוף המאוזן על ידי פתיחת בית החזה והריאות, שמירת המחאה על בלוטת התריס שלך, ושיפור מערכת עיכול.

5. Bhujangasana (תנוחת קוברה)

Bhujangasana או תנוחת קוברה היא כפיפות לאחור ממריץ הדומה למכסה המנוע העלה של נחש קוברה. תרגל Bhujangasana בבוקר על קיבה ריקה מעיים נקיים. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה אשטנגה מתחילים ברמה. החזק אותו במשך 15 עד 30 שניות.

Bhujangasana לטיפול אסטמה

Bhujangasana מקל על הסימפטומים של אסטמה. זה משפר חמצן זרימת דם בכל הגוף. זה גם פותח את החזה שלך ומנקה המעברים אל הריאות. הפוזה הזאת מגדילה את הגמישות שלך, מעלה את מצב הרוח שלך, ומותחת את שרירי החזה שלך.

6. Purvottanasana (Plank כלפי מעלה Pose)

Purvottanasana, כלומר הפונים מזרחה, מסמל את תחילת התחלות חדשות ובהירות, בדיוק כמו איך השמש זורחת במזרח במלוא הדרו. עיסוק זה כלפי מעלה Plank Pose מוקדם בבוקר על בטן ריקה ו מעיים נקיים לקבלת התוצאות הטובות ביותר. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. החזק אותו במשך 30 עד 60 שניות.

Purvottanasana לטיפול אסטמה

Purvottanasana פותחת את דעתך לאפשרויות חיוביות חדשות. זה משפר את העבודה של מערכת הנשימה שלך ושומר המחאה על ההורמונים שלך. זה עוזר לך להישאר רגוע ושליו כמו גם חזק על ידי חיזוק מפרקי כפות הידיים, הזרועות, והגב, ולכן שמירה על התקפי אסטמה במפרץ.

7. Shavasana (Corpse Pose)

הסוף לדגמן עבור כל פגישת היוגה, Shavasana או Corpse התנוחה קבל את שמה כמו התנוחה מחייבת אותך להישאר נייח כמו גופה. Shavasana ניתן לתרגל בכל עת במהלך היום ולא בהכרח על בטן ריקה אם לא קדמה או ירש אסאנות אחרות. Shavasana הוא אסאנה יוגה אשטנגה מתחילים ברמה. הישארו בתנוחה במשך כמה דקות עד שאתה מרגיש רגוע לחלוטין.

Shavasana לטיפול באסטמה

Shavasana מרגיע את הגוף והנפש כולה שלך ולוקח משם שום חרדה בנויה או לחץ. זה מביא אותך למצב מדיטטיבי לחלוטין מרענן אותך. הפוזה הזאת עוזרת לך להיות רגוע ושליו, אשר חיוני כדי להתמודד עם אסטמה.

התשובות של המומחים בנוגע לשאלות קוראות

מהם התסמינים של אסטמה?

תסמינים של אסטמה כוללים לחץ בחזה, קוצר נשימה, שיעול, צפצופים.

האם אסטמה זיהומיות?

לא, אסטמה אינה מחלה מדבקת.

מה הדיאטה הכי מתאים לחולה אסטמה?

חשוב להתרחק מזון שמפעיל את הסימפטומים של אסטמה.

יוגה מסייעת לך לנשום טוב יותר. למרות הנשימה היא תהליך טבעי, עם יוגה, אפשר לשנות את דפוס הנשימה שלך ורגלי לחווית נשימה הוליסטית יותר שתעזור לכם להתמודד עם בעית אסטמה שלך ביעילות. יחד עם זאת, יש יוגה אחרות יתרונות פיסיים ונפשיים, כל עובד יחד בד בבד כדי לעזור לך להילחם באיום אסטמה. נסה את תנוחות היוגה שהוזכרו ולשמור על עצמך מפני כאב.