7 אסאנות יוגה בסיסיים שיעזרו לך לגבור עצירות

Home » Review » Health » 7 אסאנות יוגה בסיסיים שיעזרו לך לגבור עצירות

7 אסאנות יוגה בסיסיים שיעזרו לך לגבור עצירות

בסיכון של להישמע נשי נראה בחלקו, כאשר הלחץ הוא שם, אבל לא תצליח לעשות את העבודה הגדולה, זה לא משביע רצון. מה יותר גרוע הוא כאב בטן מציק וכאבי ראש קלים הבאים. עצירות יכולה להיות די מעצבנת, במיוחד אם הוא הופך להיות עניין יומיומי. רוב האנשים נוטים לקחת עצירות קלות. חלקם עשויים לחשוב שמדובר במחלה, אך למעשה, זה רק סימפטום. סימפטום של בעיה חמורה מאוד, אם אינו מטופל בזמן.

מהי עצירות?

כאשר המעיים שלך הם לא סדירים, הבטן שלך היא נפוחה ומתוחים. אם זה לא טופל, זה מוביל למחלות האגן. אם הבעיה הבחינה בזמן ומטופלים, אין סיבה לדאוג.

אנשים שונים תופסים עצירות אחרות. בעוד שחלק בחשבון שזה יהיה רק ​​שרפרפים בטרם עת, אחרים קוראים לזה כך כאשר מדובר במעבר של צואה קשה. ובכן, מה העניין, את השורה התחתונה היא אורח חיים בריא.

למה עצירות קורות?

עצירות היא יותר של הפרעה באורח חיים. כאשר אתם נוטים לשתות פחות מים או שיש יותר מדי ג’אנק פוד, אתה גומר עם עצירות. כמו כן, מתח, פחות שעות שינה, ולא ראוי שעות של עבודה רק כדי להוסיף את הבעיות. הודות מזון מהיר, הצריכה שלנו של ירקות עליים ירוקים, מזון סיבי, ופרות טריים צמצמה, וזה משחק ענק של חלק בגרימת עצירות.

איך יוגה מסייעת להקל על עצירות?

כן! זה נכון. אם אינך לקטוע עצירות בתחת (כל משחקי המלים מיועדים) בעוד מועד, זה יוביל הפרעה בקיבה גדולה יותר חמורה. אבל תמיד יש תקווה, ויוגה היא אופציה נהדרת.

יוגה ממריץ את הגוף ומסייע להגדיל את זרימת הדם ואת אספקת החמצן במערכת. רוב תנוחות היוגה לערב את התנועה של האגן, וזה עוזר מאוד בהפחתת עצירות.

מניעה היא תמיד עדיפה על תרופה, וכל זה ייקח הוא כמה אסאנות מדי יום. הם ידאגו תנועות המעיים הנדירות וגם להפחית נפיחות והתאמצות של הקיבה. הנה הכל על  יוגה ועצירות שאתה צריך לדעת.

7 אסאנות עליונים יוגה להקלה על עצירות

1. Pawanmuktasana

Pawanmuktasana פשוטו כמשמעו הגז המשתחרר Pose. לסובלים מעצירות יש גם המון גז לכוד במערכת שלהם. תרגול זה לדגמן באופן קבוע עוזר לרפא הפרעות עיכול רבות כמו refluxes קשיי עיכול החומצה הנגרם על ידי עיכול.

2. בדהה קונאסאנה

כשמוסיפים בכיפוף לפנים כדי הסנדלר Pose, זה עוזר כדי לעורר ולרפא את מערכת העיכול. גזים, נפיחות, התכווצויות חשות קלות. תרגול התנוחה הזו תורם גם להפחתת לחץ, אשר גם מסייע לעיכול תקין.

3. Halasana

איך לעשות את Halasana 'ומה ובברכתו

Halasana או מחרשת התנוחה היא תנוחה מרגיעה עבור אלה הטרידו ידי עצירות. היא מעסה את המעיים, ולכן, מסירים את כל הרעלים ממנו. אסאנה זו נחשבת היפוך. לפיכך, זה משפר את זרימת הדם באזור האגן. זה נותן עיכול דחיפה טובה.

4. ארדהה Matsyendrasana

כאשר אתה מניח את ארדהה Matsyendrasana, זה עיסויים הכליות, הטחול, הלבלב, הקיבה, הכבד, ו נקודתיים. זה לא רק טיהור השטח, אלא גם מסייע לשפר את פעולת מעיים, ובכך חסך עצירות.

5. Mayurasana

איך לעשות את Mayurasana 'ומה ובברכתו

בראשית הדברים, את Mayurasana או טווס תנוחה משפר את עיכול ושולל את ההשפעות של מזון בריא. אסאנה זו גם מגבירה את לחץ תוך בטנים, אשר, בתורו, מקטין את הגדלת הכבד והטחול. אסאנה זו וצלילי המעיים ומסדירה תנועות שלה מדי.

6. Balasana

Balasana או של תנוחת הילד הוא נח לדגמן. זה מרגיע דה-מדגיש את הגוף כולו, כולל את אברי הבטן. אם אתה מסתכל מקרוב, אסאנה כרוך קפל הבטן כי עיסויי אברי העיכול מדי. לכן, תנועות עיכול ומעיים משתפרות. זהו-מתפתל הלא יעיל מאוד לדגמן המסייע בהקלה על עצירות.

7. Supta Matsyendrasana

איך לעשות את Supta Matsyendrasana 'ומה ובברכתו

Supta Matsyendrasana היא אחת התנוחות היעילות ביותר להקלה על עצירות. אסאנות זהו שילוב מושלם של טוויסט ו מנוחה לדגמן. זה עוזר מאוד בהקלה על עצירות. בעוד טוויסט העדין עוזר להסיר את הפסולת, משפר את זרימת דם במעיים, ומאפשר למזון לעבור בצורה חלקה, זה גם מרגיע את הגוף ומשחרר את המתח הלכוד בבטן.

האם אי פעם שקל יוגה בעית העצירות? ככל שאתה דואג, כך אתה תהיה עצירות. אסאנות כמה אלה קלות מאוד לעשות, תיקחנה רק כ 15 דקות של היום שלך. החלק הכי טוב הוא שאתה תקבל כמעט הקלה מיידית. מערכת עיכול בריאה קוראה מאושר לך! בעוד יוגה מנקה ומסדירה את החלק הפנימי של המערכת שלך, הקפד להוסיף מספיק מים, מזונות סיביים, פירות, ירקות, ירקות עליים ירוקים בתזונה. אתה לגמרי לא תשכח מה העצירות מרגישה!