7 יוגה למתחילים Common נכשל (ואיך להימנע מהם)

Home » Review » Fitness » 7 יוגה למתחילים Common נכשל (ואיך להימנע מהם)

מדריך הכרחי כיצד לנהוג כמוך כבר לכיתה לפני

מדריך הכרחי כיצד לנהוג כמוך כבר לכיתה לפני
אני מתרגל יוגה במשך שנים, אבל אפילו אני יודע כי יוגה יכולה להיות במיוחד מרתיעה עבור ההדיוט. להיות חדש שיעור יוגה היא כמו להיכנס מימד-לניו ללכת באומץ היכן שאף-יוגי ​​הלא מעולם לא הלך לפני. אבל כאן בדיוק יש לך מזל: באתי עם מדריך של איך להתמודד עם שיעור יוגה כמו יוגי מוסמך. או, ליתר דיוק, איך לא-הטעויות כי הרבה מתחילים לעשות את זה אתה צריך להימנע מובהק. קח המישימש רשימה מהדברים שהכי מחמד וגם עצות לחיים בכלל. ובשביל אלה מכם לעשות יוגה באופן קבוע-בהחלט תודיעי לי אם החסרתי משהו על דבריו!

טעות: שמירה על הנעליים שלך
אני מכור נעל עצמי מוצהר, אז אני לגמרי מקבל כי הזוג המושלם של חמקנים יכול למשוך כושר כולו נראה ביחד … אבל זה נעצר ליד דלת כיתת יוגה שלך. יש כלל “אין נעליים” קפדן בכל שיעורי יוגה. תצטרך הידיים, הרגליים והגוף כולו ולכבות את המחצלת בשלב כלשהו במהלך השיעור, ואתה לא רוצה לגרור את הרחוב לאולפן להתגלגל זה. אם אתה דואג לשלומם של הנעליים האהובות שלך, לגנוז אותם בשקית בחדר הכושר שלך מסלק אותם בכוך (כמעט כל אולפני היוגה להציע מרחב זה).

טעות: שמירת הטלפון הסלולרי שלך על
תמונה זו: אתה עמוק בתוך savasana שלך כאשר צלצול מוכר מתחיל רועם. היי, זה קרה למיטב לנו … אבל אפילו כך, הדשדוש חבל התיק שלך כמו התפרצויות בועת הזן של כולם סביבך הוא די מייסר. שמור לעצמך את הייסורים ולהפוך את הטלפון כבוי לחלוטין. או, עדיף, לא להביא אותו לכיתה בכלל!

טעות: נותנים לכל Hang Out
שיעור יוגה מלאה פיתולים, קדימה בעמידה מקפלת, בפישוק, תנוחות הפוכות? אני מדבר המון תנועה. זה אולי נשמע מנוגד לאינטואיציה, אבל בגדים הדוקים למעשה לעזוב יותר את הדמיון מאשר אלה רחבים. זה בגלל עם בגדים רחבים, לך סיכוי טוב יותר מהם מחליקים או נופלים או gapping-בעצם, הזמנה לכל אחד לקרוא את המכנסים שלך או למטה בכל עת החולצה שלך אתה נכנסת בכלב הראש למטה או השמח בייבי. ובעוד אנחנו בנושא, ואל תשכח את המחאה העצומה, גם. כמה מכנסי יוגה יכולים להיות קצת, אה, שקוף כשאתה גוהר-כך הייתי ממליץ על “להתכופף” לבדוק לפני שאתה להפגיז את הכסף שלך על כל מכנסיים חדשים.

טעות: משווה את עצמך לכולם
תוכל להיות רק פעם מתחילה פעם, כך ליהנות המסע הצעיר ג’די! זה קל ללכת לחדר יוגה המום עם היכולות של הסובבים אותך. אתה מקבל רק את עצמך לצרות דרך השוואה, אם כי, משום שלעתים קרובות מוביל קנאה-שעשוי לגרום לך להתמודד עם תנוחות שאתה לא מוכן. נסה להטיל את המטבע על ידי רואה השראה במקום. אתה יכול ללמוד כל כך הרבה על ידי התבוננות הכשרון של אנשים אחרים. אמון כי אם תחיל את עצמך ואת להופיע בקביעות בפועל שלך ישגשג.

טעות: להיות תשומת לב מונגר
קל עם הדרמה! חשוב להתמקד בנשימה שלך ולהתחבר אל הרגע, אבל לעשות את מה שאתה יכול כדי למנוע את “תראו אותי” המופע. אנחות דרמטיות, נושפים חזק נשימה ונשימה שאפשר לשמוע בלוקים עירוניים 2 משם הן למים. המורה שלי תמיד למד כי הנשימה שלך צריכה להיות רק רמה מספיק כדי שתוכלו לשמוע על המחצלת שלך. זכור יוגה היא תרגול אישי רק בגלל שיש לך יום רע ולהרגיש את הצורך להיאנח החוצה זה לא אומר שאר החדר רוצה לחלוק את החוויה.

טעות: לאבד את תחושת המרחב האישי שלך
שיעורי יוגה הפופולריים הרבים יהיה לארוז תלמידיהם סרדינים כמו, אשר יכול מתכוונים שאולי מחצלת מחצלת עם סטודנטים אחרים. זה אומר שאתה צריך את המודעות המרחבית שלך כמו שאתה לזרום דרך התנוחות שלך. יש סבירות גבוהה כי אתה תרביץ או חוטפים, אבל אתה יכול להקטין את הסיכויים הללו על ידי שמירה על התנועות שלך בתוך האי של המחצלת שלך. אני מעריץ ענק מאתגר את עצמך ואת דריכה מחוץ לאזור הנוחות שלך, אבל כשזה מגיע ובועט עד לתוך תנוחות, אם אתה מקרוב למישהו אחר-להיות מתחשב! הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה ליפול על מחצלת מישהו אחר (או גוף) ולגרום לאפקט דומינו. תאמין לי, ראיתי את זה וזה לא מראה כה יפה!

טעות: אריזה לקום מוקדם
Savasana היא התנוחה הסופית של תרגול יוגה, וזה כרוך שוכב על הגב במשך כ 5 דקות כדי לספוג את הנוהג ולהרגיע את הנפש. זהו חלק מרכזי של תרגול ואחריו מדיטציה או סגירת מילים ממורה להשאיר אותך את הלך הרוח הנכון משאר היום. אני מבין שאנשים לא תמיד יכולים להישאר למשך הכיתה, אבל בבקשה, בבקשה אל מחליטים לעזוב באמצע מנוחת כולם. זה מטורף קבלה לצפות סטודנט להפשיל המחצלת שלהם בסקרנות, לאסוף את הדברים שלהם (שבדרך כלל רומזת סרבנית עלעול ומפתחות שקית) רק כדי-להמתין-טורק את הדלת בדרכם החוצה. האם 5 הדקות האלה באמת הולכים לעשות או לשבור את לוח הזמנים שלך ?! אני מעז לומר החמצת את המסר היפה של היוגה בשלב זה. הכל זה בדיוק כפי שהוא אמור להיות, אין למהר ואתה צודק איפה אתה צריך להיות. אם אתה חייב לעזוב את השיעור מוקדם, לספר למורה בתחילת השיעור, לפנות זמן savasana משלך, להקים ליד הדלת ולהשאיר לפני savasana באשר לא להפריע בכיתה.