7 תנוחות היוגה ביותר כדי להגדיל את השדיים

Home » Review » Beauty » 7 תנוחות היוגה ביותר כדי להגדיל את השדיים

7 תנוחות היוגה ביותר כדי להגדיל את השדיים

היית מאמין לי אם הייתי אומר לך יוגה שיכול להגדיל את השדיים שלך? אתה צריך כי זה עושה! אני בטוח שלא היה לך שמץ של מושג כי יוגה יכולה להגדיל את גודל השד שלך.

ישנם מוצרים רבים בשוק כגון שמנים, משחה, כוסות יניקה, ניתוח, וכו ‘כדי לעזור לך לזכות חזה מלא יותר אבל מה יוגה יכול לעשות שהם לא יכולים.

יוגה בולטת בקרב כולם כמו רק אמצעי כדי להגדיל את גודל החזה באופן טבעי וללא כל תופעות לוואי. עכשיו, זה שילוב אתה צריך לנסות.

בנוסף, אנו נגיד לך בדיוק איך. הישאר לשים ולקרוא על.

איך יוגה האם להגדיל את השדיים?

הידעת כי על פי מחקר כמעט כל הנשים מודעות לגודל השד שלהם? זה לא נשמע טוב, נכון? ובכן, תודה לאל על יוגה אתה צריך לא צריך לנקוט שיטות מושרות כימיות של הגדלת חזה הגורמות לתופעות לוואי מזיקות.

תנוחות יוגה מסוימות לעזור לך להגדיל את גודל השד שלך על ידי הגדלת השומן ורקמות בלוטות השדיות שלך. כמה יוגה אחרת מציבה טון השרירים התומכים השדיים שלך ולגרום להם חזקה.

בקיצור, תרגול יוגה עושה השדיים שלך קשה יותר, חזק חטוב יותר. אז, עם תרגול קבוע של יוגה אסאנות, אתה יכול להגדיל את גודל השדיים שלך על פני תקופה.

בואו לגלות אילו יוגה אסאנות לעזור לך לעשות זאת.

חזה הגדלת תנוחות היוגה

1. Gomukhasana (פרה Pose)

אודות Pose- Gomukhasana או פרה התנוחה היא אסאנה שבה הגוף שלך נראה כמו הפנים של פרה. זהו אסאנה יוגה ויניאסה למתחילים ברמה. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה מעיים נקיים. להישאר בתנוחה זו למשך 30 עד 60 שניות.

Benefits- Gomukhasana משתרע השדיים שלך היטב. זה בונה שרירי החזה שלך ומשפר את הגמישות הכוללת של הגוף שלך. זה גם מגביר את האלסטיות של השדיים שלך.

2. Bhujangasana (תנוחת קוברה)

אודות Pose- Bhujangasana או את תנוחת קוברה הוא אסאנה דומה למכסת מנוע העלה של נחש. זהו כפיפות לאחור ממריץ. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה אשטנגה מתחילים ברמה. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה מעיים נקיים. לשמור על התנוחה למשך 15 עד 30 שניות.

Benefits- Bhujangasana משתרע באזור החזה שלך ומחזק את שרירי החזה שלך. זה גם צלילי הבטן שלך וחברות הישבן שלך.

3. Dhanurasana (Bow Pose)

אודות Pose- Dhanurasana או Bow התנוחה הוא אסאנה דומה קשת מייתר. זהו תרגיל מתיחה בגב גדול. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה מעיים נקיים. לשמור על התנוחה למשך 15 עד 30 שניות.

Benefits- Dhanurasana מגביר את זרימת הדם לאזור השד שלך. זה גם מחזק את השדיים. תנוחת עיסויי בלוטות התריס שלך ומחזק הכתפיים.

4. Ustrasana (קאמל Pose)

אודות Pose- Ustrasana או קאמל Pose נקרא כך כמו התנוחה דומה לעמדה של גמל. הפוזה הזאת היא אסאנה יוגה ויניאסה מרמת מתחילים. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה מעיים נקיים להחזיק את התנוחה למשך 30 עד 60 שניות.

Benefits- Ustrasana מותח את השרירים סביב השדיים שלך. התנוחה מסייעת להגדיל את זרימת הדם אל השדיים שלך. זה עובד על החלק התחתון של השדיים שלך הגדלת העגלגלות שלהם.

5. Vrikshasana (Tree Pose)

אודות Pose- Vrikshasana או את תנוחת Tree הוא אסאנה דומה העמדה העדינה של עץ. אתה צריך להשאיר את העיניים פתוחות בתנוחה זו. זהו אסאנה יוגה למתחילים ברמת האטה. תרגל את זה בבוקר או בערב על קיבה ריקה מעיים נקיים. להישאר בתנוחה זו למשך דקה על כל רגל.

Benefits- Vrikshasana מותח את הרקמות בצד של השדיים שלך ולסייע בהגדלת גודלם. הפוזה הזאת מגדילה את הגמישות של שרירי החזה שלך. זה מגביר את ההערכה העצמית שלך וביטחון.

עכשיו, בואו לענות על כמה שאלות נפוצות על יוגה להגדלת חזה.

תשובות של מומחים לשאלות הקוראים

באיזו תדירות אני לתרגל יוגה להגדלת חזה?

יוגה להתאמן כל יום לפחות פעם ביום ובמשך כשעה וחצי. לאט לאט, להגביר את הנוהג עד פעמיים ביום ולנסות להוציא יותר משעה וחצי כל מפגש.

אראה שינוי דרסטי גודל השד שלי עם תרגול יוגה?

התוצאות של תרגול השד הגדלת תנוחות יוגה להשתנות מאדם לאדם, ואתה צריך להמשיך לבדוק מעת לעת. להיות סבלני. לפעמים, התוצאות אינן מיידיות אבל הם בטוחים לבוא.

הדרך אתה מסתכל היא אחת הדאגות העליונות שלך. האין זאת? שדיים לנשים הם סימן של נשיות ומיניות. סטנדרטים ליופי פופולריים המתארים אישה יפה כמו מישהו עם שדיים מעוגלים מלאים. ושדיים קטנים מדי יפים בדרכם שלהם. אבל למי שרוצה שדיים גדולים, אתה לא צריך לנסות משהו מזיק להשיג שבהם שיטה בטוחה כמו יוגה יכולה לעזור לך להגדיל את השדיים שלך. אז, לנסות את זה ולקבל נוח בתוך העור שלך.